For Your Beauty

Ár:   399 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2013. július 18.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ecsetek

rose

2016. március 12.

Nekem a rózsaszín van, és megkockáztatom, hogy még az Ebelin beauty blender dupe-jánál is jobban szeretem. A legjobban úgy működik, ha szárazon használom, és nem ütögető mozdulatokkal viszem fel vele az alapozót, hanem csak simán "elkenem". Szinte alig marad alapozó a szivacson, és nagyon szépen eldolgozza, amit kell. A formája eleinte furcsa volt, de pár nap alatt kézre állt, és minden kis területet elérek vele. 3-400 Ft volt, ennyiért ez ajándék. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 12.

pond

2015. október 6.

Elég volt egyszer kimosnom ahhoz, hogy el kezdjen morzsolódni,nem volt hosszú életű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 6.

Madi

2015. január 20.

MAC studio fix púderéhez vettem anno, mert a sajátja már kezdett morzsolódni, de sajnos egy hét után ez is. Amúgy sem túl egyenletesen viszi fel a púdert. Ha nem lenne ilyen vastag, még be is férne a púder szivacstartójába. Így sok értelme nem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 20.

Ildie

2015. január 15.

Egyszer volt ilyenem, többet nem is lesz, bár azóta mindenféle szivacs és latex cucc használatával leálltam. Egy ideig jó, bár szerintem jól magába szívja a cuccot. Jó, hogy ilyen álcaszínűre csinálták, mert nem látszik, hogy nem lehet kipucolni. Gondolom sajna senki nem mossa naponta, én is lusta vagyok, de ha ezt hetente kimossa az ember maimum két hónap, és a vége csak kínlódás. Érzékeny, könnyen fertőzödő bőrre semmiképp sem való. Az ecsetre azon okból pártoltam át, mert még a kabukit is lehet napi szinten fertőtleni annyival, hogy az ecsettisztítóval ráspicc, papírtörlön, wc papíron lehúz. Nem lesz tiszta, de higiénikusabb. Ezt a szivacsot egyszer próbáltam meg ilyen módon ki"pucolni" na akkor ment a kukába. A két csillag arra, hogy az elején jó. Mondjuk ecsetmosás-száradás idejére jó alternatíva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 15.

nta2

2014. július 23.

Első alapozószivacsom volt, de nagyon hamar tönkrement, pedig jónak tűnt. A DM Ebelin márkása drágább ugyan, de sokkal jobb, tartósabb, tömörebb, így azt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 23.

cicaslany91

2013. december 19.

BB krémhez használom, szépen, egyenletesen fel tudom vinni vele, szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

BB krémhez használom, szépen, egyenletesen fel tudom vinni vele, szeretem :)

Bebek

2013. november 21.

Tegnap vettem, egyszer próbáltam, így még nincs kialakult véleményem.
Így elsőre jónak tűnik, kézzel szoktam felvinni az alapozót mostanában, régebben szivacs párti voltam. Szóval jó kis szivacs az árához képest, de valóban elég sok alapozót felvesz, ami 1000 Ft-os alapozónál lehet nem akkora baj, de 3000 Ft-osnál már igen. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Tegnap vettem, egyszer próbáltam, így még nincs kialakult véleményem.

Bogirl*

2013. június 27.

Nekem tetszik ez a szivacs. 1 év után már kezdett szétmenni a szivacs, így vettem újat. Én az alapozót és a BB krémet is szépen fel tudom vele vinni. Ecsettel sosem sikerült ilyen szépen eldolgoznom az alapozót, nem tudom miért. Kézzel pedig valamiért nem szeretem felvinni. Ezzel a szivaccsal könnyen fel tudom vinni az alapozót és a BB krémet is, nem lesz maszkszerű a hatása, ha picit benedvesítem, még természetesebb lesz az eredmény. Nekem bevált ez a szivacs, a kis tokja külön tetszik, ha utazok, anélkül vihetem magammal a szivacsot, hogy összekenné a sminkes neszeszeremet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

hedgehog

2013. május 11.

Én is kipróbáltam. Sok alapozót elnyel, így többet kellett belőle használom, ezért nem gazdaságos. Nem igazán lehet kimosni úgy, hogy ne maradjon benne jó sok alapozó. Amíg találtam olyan sarkot rajta, amit még nem használtam addig ok volt, de utána maszatolt. Én nem venném újra, pedig olcsó volt. A DM-ben kaptam ennél egy picivel drágábban, hasonló alakút és sokkal jobb anyagból. Szerencsére már BB krémet használok nem alapozót így szükségem sincs rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

whyteangel

2013. május 11.

Én olyat vettem, amiben 2 db van, egy fehér és egy rózsaszín. Nem volt még szivacsom, így összehasonlítási alap híján írom a véleményemet. Szerintem szépen el lehet vele oszlatni az alapozót, én előtte kicsit be is szoktam vizezni, hogy könnyebben tudjak dolgozni. Elégedett vagyok, majd a tisztítására leszek még kíváncsi, ha kijön belőle az alapozó szépen, akkor megkapja a max.csillagot. Párszáz forint volt a Rossmannban és nagy segítség a hétköznapokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.