Freeman

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sisu69, Módosítva: 2015. november 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók

Minden bőrtípusra, de különösen száraz bőrre. Az arcradír használatával könnyedén eltávolíthatóak a pórusokat kitöltő szennyeződéseket, illetve a száraz felső hámréteget. A sárgabarack és vadcseresznye kivonatot tartalmazó készítmény tisztító hatása mellett hatékonyan hidratálja és selymessé teszi a bőröd.

Legfontosabb hatóanyagok: sárgabarack kivonat, vadcseresznye kivonat, jojoba viasz.

Linuxo

2018. február 14.

Nem sikerült letaszítania a trónról a kedvenc Balea arcradíromat. Fura bevonatot hagyott maga után az arcomon. Nem is radírozott igazán, napi szinten használhattam, semmi extrát nem tudott... bezzeg a Balea!!! Túlárazottnak is gondolom, szerencsére akciósan vettem. Nem lett a kis kedvencem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

Evelynblondeglam

2017. augusztus 2.

Abszolut ujravevos szupersztar! Mindent hoz amit egy arcradirtol elvarok ,apro szemcsek szinte homokszeruek, drurva radirozas( igen nalam ez szempont) frissito, tiszta borerzet lemosas utan. Az ara remek, hatalmas adag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

Vattacukor1990

2016. május 26.

Még 2-3 évvel ezelőtt volt egy ilyenem. Hatalmas adag, sokáig elég volt. Jól radírozott, miközben puhává tette a bőrömet, viszont ezzel egyszerre egy réteget hagyott a bőrömön, amit lemosás után éreztem és számomra elég zavaró volt. Három és négy csillag között értékelném, de mivel az illatáért rajongtam, megkapja a négyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.

balatonka

2016. május 17.

Nekem nagyon nem jött be. Szinte semmilyen radírozó hatása nem volt, de a bőröm húzódott tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

SCOFIELD

2015. november 5.

Anyósom adta nekem, neki nem jött be. Háááát nekem sem lett a kedvencem. Az illatát nem nagyon szeretem, de elmegy. Az állaga jó, tisztít is, de eléggé szárít. Viszont sokáig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 5.

Ancsuk

2015. november 2.

Annyira jó illata van, engem egy teljesen valami szuper komoly kozmetikai kencére emlèkeztet! Nem is gondoltam, hogy ilyen jó termék mivel nem valami népszerű és a márkát sem ismerem valamint nem is hallottam róla csak egy ajándékbolt kirakatában láttam meg a többis kistestvérét is ès rákerestem itt, hogy mégis milyen vélemennyel vannak róla hát csodálkozva néztem, hogy szinte mindenki jo véleménnyel bolt szóval valóban iszonyat szuper termékről van szó, annyira puha lett tőle az arcom és selymes, hogy a többi fajtájára is muszàj lesz beszereznem! Meg kell jegyeznem, hogy én 990 Ft-ért jutottam hozzá! Csak ajánlani tudom mindenkinek!!:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 2.

HexenDAB

2015. augusztus 1.

Nem bántja a bőrömet, pedig elég érzékeny.Heti egy alkalommal használom arcra és dekoltázsra, tiszta felüdülés, bár utána hidratálni kell. Illatra is tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

annix

2015. április 30.

Nekem szükségem van a nagyobb szemcsékre egy bőrradírban, mégsem durva, nem szárít. Nagyon tetszik az illata és a zselés állaga is. A használata után sokkal szebb a bőröm, kész felüdülés neki, és így nekem is. Az őára valóban sok egy kicsit, de most akciós volt a rossmannban, és nem tudtam ott hagyni. :) Egy szó, mint száz, bevált, szépen teszi a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 30.

TBeszter

2015. február 21.

Nálam is testradírként végezte. Nagyon durvák a szemcséi és hagy valami olajos érzetet az arcbőrön, amit nem szerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 21.

minimano81

2015. január 13.

Bár én a nagy, 'durva' szemcsés arcradírokat szeretem, mégis vettem egyet kipróbálásra, és eddig nem bántam meg. Szépen radíroz, eddig szépen teljesít. Finomak a szemcsék. Inkább krémes. Átlagos a végeredmény. A kiszerelése jó nagy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 13.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sodium PCA, Phospholipids
Vitaminok: Panthenol, Retinyl Palmitate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

A szilva gyömölcsének a kivonata. A CosIng besorolása szerint hidratáló, bőrjavító, bőrsimító hatású összetevő. Paula Begoun szerint helyileg alkalmazva lehet némi antioxidáns hatása. A Nutrition and You weboldal szerint a szilva számos értékes ásványi anyagot, nyomelemet, vitamint tartalmaz, többek között magas a C-, A- és B-vitamin tartalma. A B-vitaminok csoportjából nagyobb mennyiségben a B3- (niacin), B5- (pantoténsav), B6-vitaminokat tartalmazza. A flavonoidos/polifenolos antioxidánsai mint a lutein, kriptoxantin, zeaxantin, a szabadgyökök megkötésében játszanak szerepet.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0