Fusswohl

Ár:   379 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Orchid, Módosítva: 2012. május 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

A Fusswohl friss illatú cipőspray rendkívül hatékonyan megakadályozza a lábszagkeltő baktériumok elszaporodását. Megbízható a lábszag ellen.

Bubucim

2019. június 5.

Borzasztóan gyenge ez a cipőspray. Az olcsó húsnak híg a leve tipikus példája. Semmit nem, csupán fújásnál érződik a levegőben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 5.

tenagi

2019. január 12.

Akciósan vettem. Eddig Avon terméket használtam, igaz az nem csak cipő, hanem lábdeo is, de sosem fújtam a lábamra. Ár-érték arányban ez sokkal jobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

bernadettu

2018. augusztus 28.

Nekem nem igazán vált be, de mivel akciósan is vettem, nem nagy veszteség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Nekem nem igazán vált be, de mivel akciósan is vettem, nem nagy veszteség

juditjanka

2017. július 4.

Nagyon nagyon jó ez a termék! Több félével is próbálkoztam hébehóba, de ez vált be a legjobban. kb. 300 Ft, sokáig kitart és cipőt, lábat egyaránt frissen tart. :) Szerintem veri a Baleasat (ami szintén egy olcsóbb alternatíva lehet, de ennek is kb. kétszeresébe kerül:D).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

bellehercegno

2015. július 26.

A párom futárként dolgozik,napi 12 órában.Nem izzadós típus,de a fél napos cipőviselet mindenkinél kihozná az illatokat,azt hiszem! ;) Első munkanapja után kerestem itt rá a krémmánián a cipőspray-kre,erre a termékre esett a választásom,leginkább a kedvező ára és a pozitív vélemények miatt.Az elmúlt két hétben kicsiny városunkban átlagosan 45 fok volt,és ez a spray tényleg működik,mégpedig hibátlanul!!! Reggel,mielőtt felvenné a lábbelit,fúj bele 1-1-et,illetve este,levétel után.Szagoknak még csak nyoma sincsen! Tökéletes ez a termék,azt hiszem,600 Ft körül vettem neki bő 3-4 hónappal ezelőtt és jócskán van még mindig benne! Csakis ajánlani tudom,nem fogtok benne csalódni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 26.

szivoszal

2014. június 17.

nálunk ugyanúgy bevált mint a shollos. örülök hogy kipróbáltuk,, így emellett maradunk, hisz olcsóbb és nagyobb kiszerelésű. jól szuperál, szagmentesít ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Rony

2014. május 2.

Hetente használom, amikor kitakarítom a cipőket. Szerencsére kemény szagokkal nem kell megküzdenie, de sokkal jobb érzés úgy felvenni a lábbelit, hogy jó illata van. Én a kedvező ára miatt vettem meg, mert ennél csak drágábbakat láttam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

kawa.kriszta

2013. február 14.

A célnak tökéletesen megfelel, műkszik... és nem horror áron!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 14.

A célnak tökéletesen megfelel, műkszik... és nem horror áron!

bandita

2012. augusztus 18.

A Scholl cipődezodorral összehasonlítva számomra ő a nyertes. Több, mint hatékony, és a kifújt permet nem okoz fojtogató érzést, véletlen belégzés esetén. A Scholl-termékkel volt már ezzel kapcsolatos rossz tapasztalatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 18.

Orchid

2012. június 4.

A drogériás cipőspray-k közül talán ennek van a legerősebb illata, de hatásra ugyanolyanok. Egyébként teszi a dolgát ez is: megszünteti a cipőben uralkodó szagot. Szerintem jó találmány. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 4.

Illatanyagok: Isopropyl Alcohol, Parfum / Fragrance