Fusswohl

Ár:   350 Ft   Kategória:   Lábápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Izabel, Módosítva: 2016. június 9.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lábápolók

24 órán át tartó megbízható védelem. Hatékony lábszag ellen és felfrissíti a lábakat.

plinka

2019. március 29.

Érdekes, hogy mekkora szórás van a kommentek között. Én hatékonynak tartom, csak az összetétele nem tetszik, tömény vegyszer, ezért adok csak 4 csillagot. Korábban a Fusswohl cipő spray-t is kipróbáltam, na az nekem nem használt. Viszont, a láb spray mellett nincs szükségem a cipő spray-re. Én elsősorban a lábujjak környékét fújom le előlről és hátulról is, a lábujjak közét külön is, még az ujjaimmal is megpróbálom eloszlatni és bedolgozni a bőrbe. A talpamra is fújok egy kicsit, de azzal nem vacakolok sokat. Zokni fel és már indulhatok is. Zárt edzőcipőben, több órán keresztül, 30 fokban simán bírja. Nulla szaga van utána a lábamnak. Igazából, nekem kibír így egy napot a lábam. Nem tudom, lehet, hogy egyénenként változik a hatákonysága, de szerintem sok múlik azon, hogy mennyire van bedolgozva bőrbe a lábujjak környékén. Persze, utána érdemes kezet mosni. :-)

Egyébként, sok múlik a cipőn is. Olcsóbb edzőcipőkben a legtöbb embernek büdös lesz a lába, akármit is csinál, főleg a műanyag-műszálas lábbelikben. Rendes bőrcipőben vagy kicsit jobb minőségű edzőcipőben nem büdösödik úgy a láb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

zsofiaa96

2019. március 18.

A páromnak vettem, mert egész nap cipőt visel. Sajnos nem mondanám, hogy nagyon hatott volna. Egyébként kellemes illata van egy kevésbé problémás lábon lehet, hogy segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

bernadettu

2018. augusztus 28.

Csak azért vettem meg mert volt rá Joy kupon :D azt vettem észre, hogy nyáron mezítláb szandált viselve beválik, de amikor zoknival cipőt hordok, akkor valahogy nem, ettől függetlenül elégedett vagyok a hatásával, azt nem mondanám, hogy a nap végére nincs semmi szaga a lábamnak, de jelentősen kevésbé szagos , mintha nem használnám a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Csipetke

2018. június 7.

Leginkább párom használja, mert a munkájából adódóan sajnos nyáron is cipőben kell lennie. Szóval ő aztán igazán kihasználja ezt a terméket. Nem mondom, hogy csodaszer, de azt sem, hogy nem ér semmit. Van mikor teljes mértékben megszünteti a szagokat, van mikor kevésbé. Nyilván ezért az árért nem is várok tőle többet. Én leginkább a cipőimet fújkálom vele, arra viszont nekem tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

kovacsanett43

2018. június 7.

Nagyon olcsó volt, gondoltam, teszek egy próbát vele. Pont annyit ér, amennyibe kerül. Két-három órát kibír, de utána olyan, mintha nem is fújtam volna be a lábam semmivel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

Poptie

2018. április 16.

Nagyon jól elnyomja a lábszagot, nekem csak ez vált be a spray-k közül. Az illata szerintem kifejezetten rossz, és sajnos belengi az egész szobát sokáig, amikor használom, de legalább nem lábszag van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Hecate

2018. április 10.

Úgy tapasztaltam, hogy lábizzadás ellen nem hat, inkább csak frissít. Viszont cipőbe fújva kellemes az illata és a lábbeli hosszan megőrzi azt. Nekem egy olcsó cipőillatosító.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

blankasara

2017. december 26.

Nem lenne sok dolga velem, de a világon semmit sem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 26.

Nem lenne sok dolga velem, de a világon semmit sem használ.

Majida

2017. október 30.

Megvettem mivel nem volt drága és nyáron jó lesz ha izzad a lábam de ez valami borzasztó semmit nem hat még talán büdösebb lett a lábam mint volt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 30.

leyorens

2017. szeptember 6.

Sajnos ez a termék egyáltalán nem jó! Borzalmas az illata és egyáltalán nem használ semmit. Ha már megvettem, elhasználom, de soha többet nem venném meg még ennyi pénzért sem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 6.

Hidratálók: Propylene Glycol