Gabriel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. szeptember 12.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Patikai gyógykrémek, termékek

A Gabriel Frissítő szemcsepp egy varázsdiót, kamillát és szemvidítófüvet tartalmazó növényi desztillátum. Ezek a gyógynövények ismerten nyugtató hatással vannak, és fáradt, kimerült szemre javasoltak. A csepp frissé teszi a szemet kialvatlan éjszaka és a képernyő előtt töltött hosszas órák után, illetve ellensúlyozza a füstös helyiségek, vagy a hosszabb ideig tartó napozás hatásait. pHértéke, izotoniás hatása és ozmolaritása tökéletesen összhangban van a szemszövettel és a könnyfolyadékkal.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. december 7.

Nekem ez a szemcsepp nem vált be, semmi változást nem tapasztaltam a használata alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 7.

googles

2017. szeptember 2.

Brutál allergia tizedel mostanában. A szemem viszketése a legzavaróbb (bár a torok-, fül- és orrlyukviszketés is érdekes jelenség :D )
A szememet szoktam dörzsölni, mert néha annyira nem bírom elviselni, és ilyenkor méginkább megviselt.
A gyógyszertárban minden normális, allergiás szemirritációkra való szemcsepp "hiánycikk volt" (ezt a kifejezést fájdalom hallani a 21. században). Ez a szemcsepp azért tetszett, mert természetes összetevői vannak, gondoltam, mindenképpen egy ilyet választok.
Kamilla, varázsdió, szemvidítófű van benne, szóval szimpatikus.
Hatását illetően az én problémámat nem oldja meg, ez nem is feladata, enyhítő érzést ad használat után. Nem csodaszer azért, de megkapja a max pontszámot, mert tényleg szimpibb ez a szer, mint az ereket összehúzó csepp, ami egyébként semmi mást nem csinál és avval is csak látszólag oldja meg a problémát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Kamilla, varázsdió, szemvidítófű van benne, szóval szimpatikus.

DianaS

2016. április 21.

Nagyon szimpatikus kis természetes szemcsepp, végül erre esett a választásom. :) Összetettem a kezem mire kaptam egy gyógyszertárban, Pesten szinte sehol nem lehet kapni, és még rendelni se tudnak.. eléggé meglepő vele szembesülni, hogy egy ilyen jó szemcseppet senki nem keres hanem inkább azokat a tucatokat veszi mindenki.. Alapvetően fáradt szemre vettem, monitor előtti órákra és, hogy frissítsen. Nem kell mondanom, hogy jó választás, le is horgonyzok ennél a "márkánál", feltéve, ha továbbra is forgalmazzák majd. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 21.