Gabriel

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: HBrigi, Módosítva: 2014. június 5.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

A Gabriel Vörösödés Elleni szemcsepp egy körömvirágot, kamillát és édesköményt tartalmazó növényi desztillátum, mely irritált, vörös szemre javasolt. Segít megszüntetni a szél, UV-sugárzás, klór, valamint smink okozta vörösödést, irritációt, és visszaállítja a szem eredeti ragyogását, tisztaságát. pH-értéke, izotoniás hatása és ozmolaritása tökéletesen összhangban van a szemszövettel és a könnyfolyadékkal.

doris92

2018. január 26.

Kontaktlencsét hordok, és számítógép előtt dolgozom. Két év után jelentkeztek nálam a szemszárazság jelei ezért keservesen próbálgattam a szemcseppeket sikertelenül. Aztán rátaláltam erre a szemcseppre, nagyon szkeptikusan álltam hozzá, na mondom megint kidobott pénz lesz ez is. Kellemesen csalódtam, sőt, nagyon örülök hogy megrendeltem. Nem csak lenyugtatja a szemem de pár percen belül tényleg fehérít a szemeimen és délutánra sem olyan vészes a helyzet! Napi többször kell használom, kb 2 óránként egy csepp, de ez érhető ebben a munkakörben, hogy szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.

Magdolna

Korcsoport: >54
2017. november 20.

Nagyon jó szemcsepp, én már sokat kipróbáltam, ez jött be a legjobban!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. november 20.

Nagyon jó szemcsepp, én már sokat kipróbáltam, ez jött be a legjobban!

Maja92

2016. július 17.

Az itteni vélemények miatt vettem meg, de nekem sajnos nem mulasztja el a szemvörösséget :( Visszatérek a visine-hez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Szilviaa

2013. október 3.

Eredetileg a frissítő szemcseppjét akartam megvenni, de azt nem kaptam.
Ezért vettem ezt.
Nagyon sokat javított reggel a szemeim állapotán, nem irritál egyáltalán. Szuper kis csepp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 3.

Eredetileg a frissítő szemcseppjét akartam megvenni, de azt nem kaptam.
Ezért vettem ezt.

huncutka

2013. augusztus 28.

én is használom, jó kis cucc :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

én is használom, jó kis cucc :)

HBrigi

2013. április 9.

Amúgy nagyon bevált! Szépen kifehéríti a szemet, sokáig tart a hatása és egyáltalán nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 9.

Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile)

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Felületaktív anyag és tartósítószer.