Garnier

Ár:   1799 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. március 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Szépítő tonik organikus kakukkfű esszenciális olajjal és szalicilsavval. Organikus árpavízzel és szalicilsavval gazdagítva. Tisztítja és mattítja a bőrt, miközben összehúzza a pórusokat és finomítja a bőr textúráját.

Ár: 800 , Eladó: MissScorpio
Állapot: 2-szer próbált, Helyszín: Nagykanizsa, fizetés: Személyes átvétel Nagykanizsán, Zalaegerszegen, vagy előre utalással Foxposttal küldöm
Fzsani

2019. november 15.

Vegyes érzéseim vannak ezzel a tonikkal kapcsolatban. Egyrészt nagyon zavar az illata és az alkohol. Sajnos mikor levettem a polcról nem figyeltem. Másrészt úgy látom egész jól tisztít és nem szárad ki a bőröm. Teszi a dolgát, de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Ginatural

2019. október 21.

Jajjj de isteni ez a tonik még annak ellenére is hogy az alkohol ott csücsül a 2. Helyen...
Az esti rutinom nélkülözhetetlen tagjává vált. Hihetetlenül frissít és nagyon jól hidratál. Szuper termék, olyan az arcomnak mint egy friss tavaszi szellő vagy mint egy blúznak az öblítő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

kiskacsa480

2019. október 17.

A design és az illat nagyon megfogott, de félve vettem meg, mert eddig a tonikokkal mindig mellé nyúltam. Mind ragadt ami miatt kénytelen voltam használat után arcot mosni, így fölösleges lett a használata, de ez egy szerelem! Annyira jól teszi a dolgát, hogy nem találok szavakat! Nem szárít, nem hagy maga után ragacsos érzetet csak is finom, friss illatot! A bőröm selymes és egyenletes! Reggelente nem használok utána más kozmetikumot, este krémezek a használata után, nekem így tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 17.

Pdori888

2019. október 15.

Az alkohol tartlama ellenére nem vettem észre hogy szárítaná az arcom. Megfelelően tonizál, a pórusaim is kevésbé látszanak tőle úgy gondolom. Szépen mattít, tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

hibiscus

2019. szeptember 23.

Az első 2 hétben szárította kicsit a bőrömet, főleg a szem környéken, ha nem kerültem el eléggé, és az illata is erősebb volt, csípte a szememet. Most már lassan elfogy az első tubus, és úgy látom kisebbek a pórusaim és tisztábbak is, kevesebb a mitesszer. :) a smink nagy részét is leszedi, de érdemes utána még egyszer áttörölni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Maze

2019. szeptember 19.

Finom volt az illata, jók az összetevők és a bőrömnek is kellemes volt. A zsírosodáson nekem segített, több mitesszerem nem lett tőle és erezhető volt a pórus összehúzó hatása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

klaudiakovacs95

2019. szeptember 2.

Kellemesen frissíti az arcom reggel és este. A hatása még nem igazán látszik,mert nemrég vettem. Remélem picit segít majd a miteszeres részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Judea

2019. szeptember 1.

Második helyen van az alkohol, azért ne ájuljunk el tőle. Nem csoda, hogy szárít. Fertőtlenítésre létezik más összetevő is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

RachelZ

2019. szeptember 1.

A Bioderma Sébium Lotion alternatívájaként vettem. A Bioderma peszre abszolút más szint, de drogériás viszonylatban ez a kakukkfüves tonik egészen jól teljesít. Ráncba szedi a pórusokat, rögtön tisztábbnak érzem utána a bőrömet. Még nem használom régóta, de az a gyanúm, hogy hajlamos egy kicsit szárítani a bőrt, szóval nem árt vigyázni vele. Aki nem szereti a kakukkfüvet, annak is megérhet egy próbát, nem leszel tőle egész nap kakukkfű illatú, a használat után kb. 1 percig enyhe, gyógynövényes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 1.

Lina14

2019. augusztus 9.

Picit tud csípni ha egy arcradírozás után rakom fel, de alatvetően nem okoz problémát vagy pattanásokat. Érezhetően összehúzza a pórusokat és egységes arcbőrt biztosít, azoban azt vettem észre, hogy gyorsabban zsírosodik a bőröm, amióta használom. Mondjuk minden tonikkal eddig így volt, így ez annyira nem meglepő. Pár cseppet szoktam a tenyerembe rázni az üvegből, azt aztán felviszem az arcomra. Nem kell belőle egyáltalán sok, így nagyon sokáig elég lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol