Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Természetes kandelilla- és méhviasszal készült ajakápoló, melytõl a száj sima és puha lesz. Napi kétszeri használata 24 órás védelmet nyújt. Mivel nem tartalmaz paraffint, tartós használata sem okoz hozzászokást.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

csikosmatyas

2013. július 27.

Elsősorban összetevői miatt választottam, és nem bántam meg. Természetes, tiszta érzés, kellemes vaníliás illat. Célszerű rúzsecsettel felvinni, hogy az ember ne tapizza össze, mert nagyon kevés elég belőle és sokáig kitart. Ennél többet nem is kell tudnia.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax