Herbline

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csikosmatyas, Módosítva: 2013. augusztus 5.

Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Különleges tisztított aranyat tartalmazó szépség-rasayana, mely eltünteti az apróbb bõrhibákat és gátolja a bõr öregedését. Az arany fokozza a sejtképzõdést a bõr mélyebb rétegeiben.

Katica13-D

2015. február 13.

Hogy is fogalmazzak? Talán az én hibám, hogy kissé sokat reméltem ettől a kis géltől, de... nem nagyon látom értelmét a használatának. Egyrészt, mert nem táplál, nem pótolja a bőröm nedvességtartalmát. Másrészt bármennyire is vizslattam magam a tükörben, nem vettem észre, hogy eltüntetné az apróbb bőrhibákat. Talán csak a hosszútávú hatását láthatom majd... Mindenesetre örülök, hogy csupán a kis kiszerelését vásároltam meg, mert véleményem szerint pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

Októberi Lány

2013. december 26.

Lehet, hogy az aloe miatt, de annyira mégsem jött be. Nekem valahogy nem szereti a bőröm az aloe verát, húzza nagyon, ugyanakkor az áldásos hatásai elmaradnak (nyugtatás, gyulladáscsökkentés, stb.) Először nagyon örültem neki, mert szinte issza az arcom, de ha utána nem kenek rá BB vagy más krémet, hát, bármennyire is sokat be tud inni a bőröm, mégis "szomjas" marad... ha meg túlzásba viszem, még ragacsos is lesz, vagy viszketősre szárad. :(
Viszont a BB-vel jól sminkelhető lesz az arcom, nem lesz hurkás, szép, sima bőrképet ad. Szóval, lehet, hogy még egy ilyen kicsi mintát kipróbálok, de inkább azt, amiben sáfrányolaj is van, ez túl kevés, pedig nagyon zsíros a bőröm, és elvileg csak a vizet kéne pótolni.. Fene se érti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 26.

csikosmatyas

2013. július 27.

Olcsó poén lenne azt mondani, hogy aranyat ér, de ha jól olvasom az 5 csillag annyit jelent, hogy CSODASZER, akkor ez a termék valóban megérdemli a csillagos ötöst!
1 hete használom a krémmel és az arcradírral együtt és az arcomon a bőr pont olyan amilyenre mindig is vágytam, de eddig még soha egyetlen arckrémtől sem kaptam meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 27.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract