H&M

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Nyimuska, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2017. február 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Sminkek szájra

Krémes ajakbalzsam, amely nyugtatja és védi a száraz ajkakat. A, C és E vitamin, valamint méhviasz gondoskodik arról, hogy az ajkaid puhák és selymesek legyenek, miközben természetes fényt és színt is ad a balzsam.

kiralykislany

2018. február 2.

A Strawberry Blush árnyalatot rendeltem meg a színe miatt, viszont pont az nincsen neki. Ha több rétegbe kenem, akkor is teljesen átlátszó, és csak a csillámok látszódnak. Az illata engem a gyurmára emlékeztet. Elég könnyen olvad, és nekem első használatkor a széléből lemálott 1-2 darab. 990 forintért vettem, szerintem még annyit sem ér, mert már 2 korty víztől teljesen eltűnik a számról.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

Babsszi

2018. január 13.

Szintén zenész, én is akciósan vettem a Strawberry Blush árnyalatot, és úristen de szeretem. Tökéletes a textúrája, krémes, kellemes, mégse ragacsos, nem szétfolyós. Viszonylag tartós, kellemes viselet az ajkakon, tényleg hidratál valamilyen szinten és szerintem nagyon szép a színe, a csillogása, egy pirosas rúzsról van szó de mégis számomra annyira hétköznapi, imádom. Talán még teljes áron is újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 13.

Misa

2018. január 10.

Akciósan vettem meg a strawberry blush árnyalatot. Szép a csomagolása, kellemes és enyhe az illata. Nagyon-nagyon kellemes a textúrája, eddig ez az egyik kedvencem! Utálok mindenféle szájkencét, mert zavar, hogy van a számon valami, de ezt szeretem.
A csillámokért nem rajongok, de nem zavaróan feltűnő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

A csillámokért nem rajongok, de nem zavaróan feltűnő.

im

2016. december 14.

Megvettem a babarózsaszín In The Buffot és a barackrózsaszín Strawberry Blush-t.

Pozitívumok:
- A csomagolás nagyon tetszik: a fekete-fehér papírdoboz arany betűkkel elegáns hatást kelt.
- A fekete tubus erős műanyagból van, kupakja jól zár, a táskába dobálást is kibírja.
- Egy vékony rétegben nem sokat fednek, inkább csak fényt adnak (a csillámok szerencsére nem nagyok szerintem), többszöri áthúzás után viszont már nagyon tetszik nekem az eredmény, pont ilyen diszkrét színezésre vágytam.
- Az ápoló hatással is elégedett vagyok: a textúra nem vaskos vagy zsíros, inkább könnyű, olvadós, nem igazán ragacsos.
- Az illatuk vaníliás, nem túl erős szerencsére.

Negatívum:
- Hogy milyen színt takarnak a fantázianevek, azt csak a papírdobozon jelölik, színes csíkkal. A tubuson nincs hasonló színjelölés, hanem egy matricán szerepel az árnyalat neve.

Összességében: Teljes áron nem vettem volna meg őket, de az akciós árukat szerintem megérik (1990 helyett 700 Ft), mert multifunkciósak, jól használhatók a mindennapokban, a no-makeup sminkek kedvelői akár rúzs helyett is feltehetik, és szép, elegáns darabok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Pozitívumok:
- Az illatuk vaníliás, nem túl erős szerencsére.

Negatívum:

Antioxidánsok: Diethylhexyl Syringylidenemalonate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Tocopherol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.