H&M

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bolero, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. augusztus 22.

Kiszerelés:   7,2 g
Lelőhely:   H&M

4 árnyalatban kapható

Kiszerelés: 7,2 g

Sabinilla

2014. február 28.

A Sweet rose árnyalattal leptem meg magam, már az internetről kiválasztottam a színt. Az üzletben ebből ez volt az utolsó darab, mintha csak rám várt volna :-) Nagyon szép, visszafogott, elegáns rózsaszín színű, mikro méretű csillámokkal, melyek felhordva nem látszanak nyilván, mégis hozzátesznek az összképhez. A pirosító nagyon pigmentált, elég az ecsetet enyhén végighúzni rajta, és pont elegendő mennyiség jut a rendeltetési helyére. Egy egész munkanapot kibír, kicsit halványul, de nem vészesen. Hatalmas mennyiség potom pénzért. Én nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 28.

e.m.e.s.e

2013. október 29.

UPDATE: Amióta nem a L'Oréal True Match púdert, hanem a Shiseido mattító púderét használom, ez a pirosító tovább marad fenn.

A 18-as Sweet Rose árnyalattal rendelkezem belőle. A színét kedvelem, de a tartósságával gond van. Nem tudom pontosan, hogy hány órát bír, nem szoktam figyelni, de a nap végére egyáltalán nem látszik, hogy a reggeli sminkelés alkalmával használtam pirosítót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 29.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.