H&M

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   H&M   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. augusztus 23.

Kiszerelés:
Lelőhely:   H&M
Kategória:   Ecsetek

Arcpúder, por állagú pirosító és bronzosító felvitelére és eldolgozásához való ecset. Egyenletes, természetes fedést biztosít. Szintetikus szőrből készült.

monit

2016. december 15.

Nagyon puha, szuper ecset. Én púder felvitelére használom, tökéletesen működik. A mérete kicsi, mindenhol elfér.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

Captainblonde

2015. október 9.

Pirosító felvitelére használom, és nagyon bejött. Finom puha ecset, szépen oszlatja a pirosítót az arcon. Kis neszeszerben is elfér, így könnyen hordozható ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 9.