Heel

Ár:   2165 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   15 x 0,45 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: babanyuszi, az összetevőket feltöltötte: loju, Módosítva: 2015. június 9.

Kiszerelés:   15 x 0,45 ml
Lelőhely:   patikák
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Homeopátiás szemcsepp.

A szervezet öngyógyító törekvésének serkentésére a szem irritációval és a szemhéj gyulladással járó betegségeinek kezelésére (pl. fáradt, igénybevett, könnyező, fényérzékeny szem, szúró érzés a szemben, valamint szemhéjszéli gyulladások esetén.)

Egyéb összetevők: dinátrium-hidrogén-foszfát-dihidrát, nátrium-klorid, nátrium-dihidrogén-foszfát-dihidrát, injekcióhoz való víz, etanol.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Vivi629

2020. október 21.

Szeretem ezt a szemcseppet és nekem nagyon bejött a kiszerelése. Így sokkal kevésbé pazarló, tekintve, hogy nem használom folyamatosan, nem kell kidobni. Viszont ha irritált a szemem, ez megmentő tud lenni és a kontaktlencsét sem bántja. Tartok ebből itthon mindig és még a táskámba is bedobtam egy adagot, bármikor jól jöhet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 21.

loju

2015. június 10.

Az eredmény nem rossz, viszont ez is gazdaságtalan ebben a formában. UGYANIS: igaz, hogy kis ampullákból áll, így nem kell eldobni fél üveg szemcseppet csak azért, mert lejárt a szavatossága, VISZONT egy-egy ampullában sokkal több van, mint egy cseppentésre (ami szemenként 1-1 csepp) indokolt (szerintem ezt kb. 3-4-szer megtehetnéd, mert annyira elég lenne az adag) lenne, de mivel nem visszazárható és a papírja is azt írja, hogy felbontás és az egyszeri becseppentés után el kell dobni, így ez is baromira gazdaságtalan, hiszen ezáltal az összes dobozban lévő szemcsepp 3/4-ét ki kell dobnod!!! Nem értem a gyártót, de tényleg!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 10.

umpalumpa

2014. november 18.

Nekem árpaszerű kezdeményekre bevált. Egy bajom van, hogy a kúra vége felé ettől is ekcémás lesz a felső szemhéjam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 18.

babanyuszi

2013. április 4.

Anyukámnak évek óta száraz a szeme, Visine-t is és sok más szemcseppet is próbált már. Ez segített neki egyedül, azóta 5 naponta elég 1x becseppentenie és teljesen tünetmentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 4.