Helia-D

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: merchajnalka, Módosítva: 2016. április 5.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Helia-D BB Krém megújult, lágyabb összetételű vezriója, új színárnyalatban

Többfunkciós, hidratáló bőrszínkigyenlítő nappali arckrém UVA/UVB szűrővel. A krémsegít, hogy arcbőre egyenletes színű legyen, kiegyenlíti az apróbb bőrhibákat, eltűnteti a piros foltokat. Fűzfakéreg kivonat tartalma gyulladáscsökkentő hatású, míg a krémben lévő shea vaj a hosszantartó hidratlálást biztosítja. Mattosító hatású. A 20 faktoros UVA/UVB szűrő védi a bőrt a napsugarak károsító hatásaitól. A krém bőrtápláló B5 provitamint és E-vitamint tartalmaz.

Parabénmentes. Dermatológiailag tesztelt.

ildikeb

2019. május 22.

RETTENETES!!! Felér egy büntetéssel!!! Gusztustalan szín, kezelhetetlen állag, egyszerűen szörnyű!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

Pittyputty

2017. március 20.

Nem is értem magam, hogy miért emeltem le a polcról ... Jah de, akkor még semminek nem olvastam utána 😀 Ez a bb szörnyű !!!!!! Felkenve olyan mintha fulladna a borom , a színe botrányos ! Nem is ertem miért engednek ilyet egyáltalán forgalomba hozni! legszívesebben 0 pontot adnék

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 20.

laskaib

2016. december 26.

Nagyon nehezen tudtam elkenni az arcomon, egy nehéz matt maszk lett az arcomon. Le kellett mosnom, mert nagyon műhatású volt. Soha többet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 26.

punkpenge

2016. november 13.

Én is előzőleg a normál árnyalatút használtam, ami nyárra volt tökéletes, mikor lebarnul a bőröm. Nem mertem télen is ilyet használni, ezért próbáltam ki a light-ot, ami naagyon világos. Ezt leszámítva megvagyok vele elégedve mert tudom használni és kiegyenlíti a bőrömet, de picit sápaszt, ezért pirosítót is kell hozzá feltennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 13.

aalexaa

2016. október 18.

Nyár végén vettem meg a világosabb árnyalatot, de a nyári színemhez picit világos volt, így vártam vele és csak mostanában kezdtem el használni. A színe most már remekül passzol, szerintem könnyű felvinni (hol ecsettel, hol szivaccsal, hol kézzel viszem fel, mindegyikkel szép az eredmény, de talán szivaccsal a legszebb). Tartós, kibír egy napot. Szeretem, hogy egyáltalán nem nehéz, nem is érzem, hogy van valami az arcomon. Nem valami erős a fedése, de úgyis csak arra kell, hogy egységesítse a bőrszínemet, arra tökéletes. Egész jól mattít, bár napközben így is újra kell egyszer púdereznem. Mondjuk még nem találtam olyan alapozót/bbt/púdert, amivel nem fénylene a bőröm nap közepére, annyira zsíros a bőröm.

Update: Rendszeres használatnál kiderült, hogy nem olyan jó, csúnyán megállt a bőrömön, nagyon látszott, hogy van rajtam valami, de ahhoz képest nem fedett szinte semmit és foltosodott is. Nem is használtam el, ment a kukába. AZ új verzióval már nem is merek próbálkozni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 18.

georginasz

2016. június 21.

Remekül mattítja a bőröm és egységessé teszi a felszínét! :) Gyorsan kell vele dolgozni, de már hozzá szoktam. A legvilágosabbat használom, ami nem üt el a bőröm színétől. Meg vagyok elégedve vele, újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 21.

csicserke

2016. június 1.

Eddig csak a klasszikus Garnier BB-ket használtam, és miután beruháztam ebbe a krémbe, látom, mekkora a különbség. Ez tényleg egységesebbé teszi a bőrömet, és tényleg mattít. Mivel az arcom nagy részén halvány pigmentfoltok vannak, azt is szeretem, hogy ennyire világos, mert pont annyira sápaszt, amennyire nekem kell. Az illata nagyon finom és az állagával is megtanultam bánni. Használat előtt fel kell rázni és külön-külön kell eldolgozni a homlokon, orron, halántékon, stb. mert így nem csomósodik. Hidratáló fölé szoktam felkenni, illetve most nyáron fényvédő fölé (és még így is mattít). Azt hiszem, én megtaláltam a nekem valót.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 1.

dorcus89

2016. május 29.

Nagy csalódás az előző összetevős helia-d bb után, mivel ott a normál árnyalat tökéletes volt és már 2-3 dobozzal is elhasználtam. A barátnőm megvette a normál árnyalatot és kiderült, hogy sokkal sötétebb mint a korábbi verzió ugyanilyen árnyalata, még a nyári barnasághoz is sötét lesz. Én ezért megvettem a light árnyalatot ami meg a téli fehérséghez is világos... pedig mind a kettőnknek normál árnyalatú bőrünk van, és eddig tökéletesen passzolt, de ezek az új színek katasztrófák. Most hogy jön a nyár már a light-ot sem fogom tudni használni, még télen csak-csak felkenegettem. Az állaga semmit nem változott, ugyanúgy gyorsan kell felkenni különben csomósodik, gyorsan összeáll, sőt még talán sűrűbb is lett. Ráadásul nem is fed rendesen. Nem száraz a bőröm, de ha nem rakok alá hidratálót szinte eldolgozhatatlan. Láttam most hirtelen megint változtattak a terméken, remélem az új már tényleg jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 29.

Makeupaddict

2016. április 30.

Nos nekem anyukám vette de sajnos neki nagyon sötét volt a normal színárnyalat. Igy gondoltam teszek egy próbát mivel nekem egész sötét a borom. Hááát ez meg nekem is sötét. Amugy a fedése nagyon jó, az illata tetszik. Sajnos nagyon gyorsan kell vele dolgozni mert hamar maszk hatasura szarad. Amugy néha szeretem hidratalokremmel összekeverni es akkor nincs gond. Nagyon gondolkodok a négyes ponton de mivel nem váltott ki allergiás reakciót (ami ritka) ezert megadom. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 30.

Juuice

2016. április 30.

Hát nem szívesen mondok Helia-D termékre rosszat, de ez nagyon gagyi... Sajnálom :( felkenve egyrészt semmit nem fed. Aztán eldolgozni szinte lehetetlen, csomósodik, darabokban esik le, mintha hámlanék, a színe természetellenes, én nem is értem, hogy ezt hogy sikerült így. Nagyon rossz. És még a tubusból is nehéz kinyomni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Allantoin, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Lactic Acid, Sodium PCA, Sorbitol, Urea, Diglycerin
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate