Helia-D

Ár:   850 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   24 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zizz89, Módosítva: 2019. december 18.

Kiszerelés:   24 db
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A Helia-D Hidratáló arctisztító kendő gyógynövény kivonatokkal könnyen és kíméletesen tisztítja az arcbőrt, a dekoltázst, a szemkörnyéket, pH semleges. Hatóanyagai késleltetik a bőr kiszáradását. Gyulladásgátló. hámképző és sebregeneráló hatású anyagokat tartalmaz, mint például a kamilla-, a körömvirág- a levendula-, az édesgyökér-, a libapimpó-, a diólevél- és a vadgesztenye kivonat.

wildrose

2022. február 24.

Kellemes illatú, puha kendő, de nem elég nedves, ezért nem tisztít alaposan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. február 24.

Kellemes illatú, puha kendő, de nem elég nedves, ezért nem tisztít alaposan.

zizz89

2020. június 20.

Tényleg nem egy csoda. Legalább kiderült, hogy számomra ezekből a kendőkből a micellás legújabb változata az újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Camillala

2020. június 19.

Ezt a terméket mire készítik? Semmire nem jó. Ekkora haszontalan túlárazott izét... Utazáshoz vettem, hogy na majd ez kis kompakt lesz, most aludhatok sminkkel. Konkrétan semmit nem csinál, nem nedves, már agyon dörzsöltem a szemem és a smink tökéletes, kicsit talán elkenődött.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Thumpa84

2020. május 17.

veszhelyzet esetere vettem meg, ha nem lenne lehetosgem nyaralas alatt lemosni a sminkemet. Sajnos egyet kell ertenem masokkal, nem eleg nedves a kendo, igy nem hozza le a sminket/naptejet az arcrol. Pluszban irritalja is a borom, csipo egeto erzest hagy maga utan. Kar erte, szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 17.

Lina14

2020. február 9.

Nekem sajnos irritálja az arcom, és ahogy már előttem is írták, nem elég nedves, az alapozóhoz talán elég, de szemsminkhez eseélytelen, hogy hozzá tudnak fogni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

Diamond26

2020. január 30.

Bár nem irritálja a bőröm, nem elég nedvesek a kendők, így nem siklanak könnyedén az arcon, szinte dörzsölni kell a bőrt, hogy lejöjjön a smink. Vannak sokkal jobb arctisztító kendők ebben az árkategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Talar

2020. január 11.

Szépen leszedi a sminket, tisztítja az arcot. Tény, h nem irritálja a bőröm, de ugyanúgy a micellás arctisztítók sem, amiket használok, szóval szerintem ennyit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 11.

Antioxidánsok: Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract