Herbária

Ár:   189 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

Enyhe vizelathajtó hatású. Serkenti az anyagcsere folyamatokat. Az alsó húgyutak gyulladásos megbetegedései esetén fokozza a veseműködést. Salaktalanító kúrákban is javasolt. Ízületi gyulladás és egyéb reumatikus panaszok kiegészítő kezelésében is alkamazható.

Külsőleg faggyútermelést csökkentő, fertőtlenítő hatású.

Liara0826

2020. június 28.

Visszatérő felfázásom volt több évig (több okból mint pszichés és a sok antibiotikum amit addig kaptam rá a flórákat jól tönkre tette) és próbáltam ezzel segíteni. Még mai napig is szoktam inni és akkor is segített, kicsit enyhített ha baj volt.
(Akinek visszatérő annak javaslok egy nagyon jó urológust, annak ez nem lesz szerintem elég a végleges gyógyulásra. Egyébként én hólyagerősítő 3+1 havi tabletta kúrát kaptam, valamint flóra helyreállító gélt és végül ez segített. Aki esetleg kétségbe lenne esve mint én voltam annak ajánlom figyelmébe.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 28.

livtyke91

2019. június 14.

Nagyon jó a csalán tea, mostanában sokat iszok, mert méregtelenítő kúrát kezdtem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

w0nd3rd4wn

2019. május 10.

Szuper gyógynövényes hajöblítőhöz vagy simán teaként elfogyasztásra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Szuper gyógynövényes hajöblítőhöz vagy simán teaként elfogyasztásra :)

Kunigunde

2018. december 27.

A legjobb csodaszer hajhullásra! Erős teát csinálok belőle, leszűröm és hajmosás után belemaszírozom a fejbőrbe majd picit kiöblítem. Rendszeres vagy minden 2. Alkalommal használom és így kb 5 szál hullik ki hajmosáskor. Egyszerűen imádom. Még a ricinusnál is jobban teljesít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 27.

Mira84

2018. március 25.

Eddig csak belsőleg használtam, véradásra készültem vele. Nagyon meglepődtem, hogy hajmosás után szinte semmi haj nem volt a földön és a kefében. Kellemesen energizál, de nem pörget, hanem fókuszáltabb vagyok. Mivel sok folyadékot fogyasztok alapból, nem érzékeltem a a vízhajtó tulajdonságot. Csinálok is egy kúrát belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 25.

tara95

2018. február 5.

-Jön a tavasz, méregteleníteni kéne, nem?- kérdeztem kedves barátnőmet. A válasz tömör volt: DE. Jó-jó még sose csináltam ilyesmit, ötlet? Csalán. Az teljesen kipucol 3 hét alatt. Így indultam. Hajaj.

Lezajlott a konzultáció, irány a dm még akciós is jaj de jó, öröm-bódottág futás vele a pénztárhoz. Napi 2 evőkanál fél liter vízbe. Aha.

Az első az íze. Gyakorlatilag a hányinger kerülgetett, mire belefacsartam majd' fél citromot és voilá ha nem is nektár, de iható.

Szóval Tamikánk iszogatja már 3 napja amikor észreveszi, hogy az arca valami elképesztő módon fest. Pattanások. Min-den-hol. Kicsi, gyulladt, a homlokom és az állam kriminális kategória. Ijedség, úristen, szedjük ki őket. Jesus. Na ez az, amit SEMMIKÉPPEN nem szabad. Ugyanis a bőrödön fog kijönni a rengeteg méreganyag. Hát természetes szőke vagyok, ez van. Úgyhogy jelenleg az oriflame zöld korrektora és a catrice camou a legjobb barátaim.

Viszont. 1 hét telt el és a hátam, ami valóban aknés és gyulladt és vörös volt...valami gyönyörű. Én el se akartam hinni, pedig de. Eltűntek a csúfságok. Vagyis használ ez türelem szép bőrt terem. Azért a Lrp effaclar duo-t holnap megveszem. Kell egy új arckrém, ártani nem fog. (És az extra zsíros bőrömre, valamint a szadizás eltüntetésére király lesz. Remélem.)

Bocs a kisregényért, majd ha letelt még 2 hét, jövök tájékoztatni.

Élek-virulok itt vagyok. Azt kell, hogy mondjam a 3 hónapos kúra mellett döntöttem mert hihetetlen a hatása. Klasszisokkal szebb az arcom (is). Viszont azt fontos tudni, hogy ha 3 hónapig iszod, utána 3 hónap szünet és elég reggel egy bögrével mert élénkítő hatása is van amit erősen érzékelek mivel nem kávézom. Ja igen és én este szoktam elkészíteni reggelig tökéletesen elvan az ágyam mellett ébredés után pedig le is húzom. Egyébként az otthoni spa ontos szereplője, ugyanis ezzel gőzölök és a hajam is öblítem vele, szuper, egy agyagos maszkkal eltünteti a mitesszereimet, ami nem kis szó...és mattabb is az öblítés után a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 5.

Bocs a kisregényért, majd ha letelt még 2 hét, jövök tájékoztatni.

magichand

2017. augusztus 24.

Én a hajam és bőröm ápolása mellett a szénanáthámra iszom. Ha jön a tüsszögő roham iszom egy csésze jó erős csalán teát, és pár perc alatt lenyugszik tőle a szervezetem. Így egész tűrhető az allergia szezon, mert egyébként én az allergia gyógyszerektől baromira letompultam, ezért azt nem szedek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Azziz

2017. július 3.

Inni is szoktam tisztító kúraként, és a hajamra is szoktam használni. Hasznos kívül-belül. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 3.

Nicy011

2017. június 21.

Nagyon sok jó dolgot olvastam arról, hogy fogyasztva belsőleg segít a pattanások eltüntetésében. Tapasztaltam is. Hajmosás után, a hajamat is leöblítem vele néha, mert szép fényes lesz tőle a haj. Egyszer a fejbőrömön egy foltban hajszínezés után csúnya korpásodás alakult ki. Hajmosás előtt, almaecetes vízzel öblítettem le a hajam, hajmosás után pedig egy töményebb csalán főzettel. Így, két hét alatt korpamentes lett ismét a hajam. Aki ilyen problémával küzd, annak ez jó segítség lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

senskin

2016. december 3.

Jó ám, búzafűvel, citromfűvel és gyömbérrel kombinálva meginni, így nem lesz savas a szervezet!
Aztán: hajleöblítésre is kiváló tisztító.
Problémás bőrre: Forrázzuk és arcpakolásokba tesszük. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Aztán: hajleöblítésre is kiváló tisztító.
Problémás bőrre: Forrázzuk és arcpakolásokba tesszük. :)