Herbária

Ár:   540 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: adri97323, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2014. szeptember 1.

Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Egyéb

asdf27

2019. december 17.

A filteres változatot használom másik gyártótól. Langyos vízben szoktam áztatni, nagyon szuper. Ááztatás után a filterrel áttörlöm az arcomat, nagyon jó arctonikként funkcionál. Kellemes puha bőrt varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 17.

sara1980

2019. március 13.

Nagyon jó, soha nem csalódtam még a Herbáira teákban, jó minőségű gyógynövényket használnak, erős az aromájuk...tehát valószínűleg frissen rakhatták, vagy legalábbis nem túl régen a zacskóba.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 13.

lasvegas7

2016. december 21.

Jó az méz nélkül is ne legyetek finnyásak! Nekem ízlik és nem édesítem semmivel. Csak szeretném kérdezni hogy ti is ezt a szárított egész csipkebogyót áztatjátok hideg vizben? Mert már megvettem,de nem tudtam h van külön csipkebogyó hús. Na én otthon probáltam ledarálni egészben, és jött szöszöstől az egész. Aztán félbevágni,de lehetetlenség kiszedni a belsejéből a szöszt. Annyiféle leirás van a neten...

Hideg vizben áztattam,majd leforráztam h az ásványok is kioldodjanak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 21.

Hideg vizben áztattam,majd leforráztam h az ásványok is kioldodjanak.

senskin

2016. november 27.

A csipkebogyó mindenre jó! :) Szép lesz a bőrünk a C vitamintól. Viszont nem szabad meleg vízbe áztatni. Még langyosba sem szoktam, hanem kiáztatok egy filtert 2 dl vízben és natúran megiszom pár óra múlva ( mikor látszik szép mély a színe).
(Nem akarok ünneprontó lenni, de muszáj megemlítenem, hogy akinek székrekedése keletkezett, igyon kiáztatott csipkebogyó teát, ha kíméletesen akarja érezni magát mellékhatások nélkül! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 27.

FeMeli

2015. október 25.

Nagyon szeretem az ízét,a hatásáról nem is beszélve. Magas c-vitamin tartalma miatt a téli időszak elengedhetetlen kelléke számomra:)
Természetesen csak is hideg vizes kivonatot készítek belőle,a már kész kivonatot enyhén meglangyosítom és egy kanál mézzel felturbózom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

nta2

2014. szeptember 23.

A gyógynövényeket sosem az íze miatt szeretjük, hanem a gyógyító hatása miatt. Egy filteres vacak, pláne forrázva sosem fog gyógyítani, viszont a szárított csipkebogyó 6-8 óráig HIDEG VÍZBEN áztatva bizony segít. Melegíteni sem nagyon szabad, mert így elvész a C-vitamin tartalma. Amint érzem magamon a megfázás előjeleit, már készítek magamnak, reggel beáztatom egy nagy adaggal, délután már ihatom, hozzá 1-2 teáskanál méz, és így nem kap el az orrfújásos-fejfájós borzalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

adri97323

2014. szeptember 3.

Az íze miatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. szeptember 3.

Az íze miatt csak 3 csillag.

adri97323

2014. július 1.

Ez íze nem lett a kedvencem. Megfázásra tényleg jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 1.

Ez íze nem lett a kedvencem. Megfázásra tényleg jó.

Lunita

2013. szeptember 1.

Enyhe hámlasztásra jó. De inni jobban szeretem,nem kell már sokat várni és szezonja lesz,lehet magunknak is gyűjteni,ha megcsípi a dér (úttól jó távol)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Alice83

2013. május 22.

Nagyon jó, heti 1-2X készítek magamnak..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 22.

Nagyon jó, heti 1-2X készítek magamnak..