Herbária

Ár:   799 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   20 x 1,5 gr   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tyn, Módosítva: 2015. január 19.

Kiszerelés:   20 x 1,5 gr
Lelőhely:   Herbária márkaboltok, DM, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A serdülőkortól a változókorig azon nőknek javasolt, akiknek cikluszavara van. A tea hozzájárul a cikluszavarok, menstruáció előtti lelki változások (premenstruális szindróma), ritka vérzés (2 hónapnál hosszabb ideig) tartó vérzésszünet, kevés menstruáció, serdülőkori bő vérzés, késői nemi érés (16 éves korig még nincs vérzés ) meddőségek bizonyos formái, PCOS, változókori vérzéskimaradások problémáinak megoldásához.

ponilopopolopo

2021. június 25.

Tobbszor is ujravettem, ha iszom, mindig idore jon meg! Nalam csokkentette a puffadast is es jol aludtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 25.

glittergirl

2021. június 3.

Ha lehetne 1000 csillagot adnék. Fogamzásgátló abbahagyása után jóval volt, hogy 54 napos volt a ciklusom, ezután "csak" 36-40, de az utóbbi pár hónapban minden ciklus egyre hosszabb volt. Megvettem ezt, gondoltam egy próbát megér. Most pontosan 30 napra jött meg, sőt éreztem a peteérést is, aminek a tüneteit már jó ideje egyáltalán nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Gina19

2020. november 2.

Jöttem lehúzni.. :D Egy kúrát csináltam végig, alapvetően azért kezdtem el, mert mindig késik a menzeszem, gondoltam ez majd hátha segít, mert jókat hallottam róla. Nos, igaz, hogy a szokásos 5-7 nap helyett csak 2-t késett, viszont olyan iszonyat hasgörcseim voltak előtte majdnem 1 hétig, ami rám sosem volt jellemző. Nyilván nem tudom bizonyítani, hogy a tea miatt, de gyanús, emiatt nem szívesen kísérleteznék vele tovább. Egyébként az íze meglepően kellemes még édesítés nélkül is, főleg az ánizst éreztem benne. Az egyéb PMS-tüneteimen (hangulatingadozás, falási rohamok) kicsit mintha javított volna. Kissé drágállom viszont, főleg a többi Herbária tea árához képest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

Bubus06

2019. december 24.

Nem sok reményt fűztem hozzá, mert alapvetően nem hiszek a csoda teákban, meg az ilyesmikben, de nagyon szenvedtem a menzeszemmel a múlt hónapban és kétszer jött meg..Nagyon fájt a hasam és rosszul voltam hetekig, és már megijedtem hogy rejtett terhességem van, vagy cisztám vagy rosszabb. Eldöntöttem végső kétségbeesésemben meg két negatív terhességi teszt után, hogy kipróbálom a Lady Ciklust, ha már annyira dicsérik.

Iszogattam 5 napig kb úgy, ahogy javasolják a dobozon. Napi 1 litert 3 filterből. Elég macerás és megfogta minden alkalommal a lábast amiben főztem. :/ Nem forrázgattam, azt hülyeségnek tartom, hogy két lábast is összepiszkoljak minden nap.
Barnás sárga színű, medvecukor illatú és ízű ital az ánizstermés miatt. :D Nekem tűrhető volt az íze ízesítés nélkül is.

És most jön a hatása..Napra pontosan megjött, amin meglepődtem mert munkahelyet is váltottam és elég stresszes időszakon voltam túl. Viszont ugyanúgy fájt a hasam az első két-három nap, mint eddig, és ugyanúgy émelyegtem, görcsöltem, fájt a medencetájékom-derekam, izületeim, stb..
Úgyhogy szerintem nem csodaszer, és drágább a többi Herbáriáshoz képest talán, és nem biztos hogy minden hónapban lenne kedvem ezzel macerázni, de nem bántam meg hogy kipróbáltam.

Még meglátom majd, hogy legközelebb is bevállalom-e. (meg maradt 3 vagy 4 filter)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

erasm98

2019. szeptember 21.

Megérdemli a figyelmet szerintem ez a tea, több barátnőmnek is segített már a ciklus rendezésében, annak ellenére, hogy különféle problémáink voltak vele. Nekem személy szerint túl rövid volt a ciklusom és gyakran nagyon erősen véreztem. Ez segített rendezni, hogy pontosan 4 hetente jöjjön meg és ne legyen olyan érzésem, hogy mindjárt elvérzek. 1-3 évente csinálok egy egyhetes kúrát, mikor már látom, hogy elkezd lerövidülni megint a ciklusom.
Természetesen azért érdemes rendszeresen járni orvoshoz, komolyabb eseteknél nem elég gyógyteákkal kísérletezni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ciánka

2017. július 27.

Májusban abbahagytam a fogamzásgátlót, arra számítottam, hogy meg sem fog jönni a következő menzeszem, ugyanis mindig rendszretelen volt. Elfogyasztottam egy dobozzal a teából előírás szerint, és 32. napra megjött a vérzésem. Most iszom a második adagot, a harmadik doboz után beszámolok a továbbiakról. Eddig úgy tűnik használ!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

voicelady

2017. július 6.

PCO-m van és nagyon rendszertelen volt eddig a menszeszem.A ciklusom 45-50 napos volt mostanában. Az első doboz után még nem igazán tapasztaltam változást,de a 2. doboz elfogyasztása után 28 napra megjött,a 3. után pedig 32. napra. Igaz kenem mellette a barátcserje krémet,illetve a növényi progikrémet is. De szerintem a tea hatására rövidült le a ciklusom,mert a másik 2 krémet már hosszabb ideje használom. Eddig havonta 2-3 hetet szinte végig fájt a hasam és most ez is megszűnt.Csak 2-3 napot fájt összvissz.Szerintem mindenképpen megéri kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 6.

senskin

2016. december 3.

Régebben ittam, most már csak néha. De nem szeretem az ízét. Csak 1-1 pohárral szoktam belőle inni. Érdekes módon, napra pontosan beállt a havi, mostanság már csak ha nagyon muszáj, akkor iszom. Aki problémás ilyen téren, az előírásnak megfelelően alkalmazva meg lesz vele elégedve. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 3.

Rege

2015. február 10.

Mindig is rendszertelen volt a menstruációm, ez a gyógytea egyszeri alkalmazás után is napra pontosan helyreállította! Már kb. negyedszer alkalmazom, s mindig beválik. Az utolsó menstruáció kezdetétől számított 15. napon kell egy héten át fogyasztani. Napi 3 filter/1 liter (pont egy kúrányi adag - az utolsó napon 2 filterből készítem). Az íze nem kellemes, nem fogok hazudni, de ezek tényleg csodanövények! Cickafark, palástfű... állítólag még a teherbeesést is természetes módon segíti. Mindenkinek ajánlom, akinek nőgyógyászati problémája, cikluszavara van. 600 Ft körüli áron kapható. A természet ajándéka. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 10.