Herbária

Ár:   300 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Kiszerelés:   25 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kati94, Módosítva: 2016. április 15.

Lelőhely:   DM, Rossmann, patikák
Kategória:   Szépségvitaminok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

• Enyhe vizelethajtó hatású.
  • Az alsó húgyutak gyulladásos megbetegedései esetén fokozza a veseműködést.
  • Ízületi gyulladás és egyéb reumatikus panaszok kiegészítő kezelésében is alkalmazható.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Brunettee

2020. január 29.

Általában jó erős teát főzök két filterből, és hajmosáskor ez az utolsó öblítés. A hajam imádja, a zsírosodást ugyan még nem sikerült látványosan kitolni vele, de mutatkoznak jelek a pozitív változás irányában. A világért sem tudtam rájönni, hogy mitől nőtt meg villámtempóban a hajam, aztán rájöttem, hogy részben tőle, mivel már majdnem fél éve rendszeresen használom. Emellett természetesen belsőleg is szoktam fogyasztani, abszolút nem rossz az íze, és tényleg jó hatással van a szervezetre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Nagyon szeretem a gyógyteákat, és a csalán az egyik kedvencem, jól méregtelenít. Szerettem ezt a teát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

kati94

2016. január 29.

Minden nap megiszom belőle egy bögrével, a filtert pedig vattapamacsra kinyomkodom és ezzel áttörlöm a pattanásos arcomat, hátamat. Gyönyörűen leviszi a gyulladást, selymes lesz utána a bőröm. Gondolom így, hogy külsőleg-belsőleg is használom, duplán hatásos, sokkal kevesebb pattanásom jön ki azóta. Ennyi pénzért csodaszer, jobb, mint egy arctonik!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 29.