Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajolaj, 230°-ig védi a hajat a hőtől,miközben a jojobaolaj ápolja. Intenzív fényt és több rugalmasságot biztosít. Hosszú és igénybevett hajra.

Kuro

2019. szeptember 30.

engem azért annyira nem győzött meg, hogy megadjam neki az 5 csillagot, mert van viszonyítási alapom más hajolajokhoz.
illata nagyon finom, maga az olaj nem olyan sűrű, inkább folyékonyabb az állaga.
száraz hajra próbáltam, nem sajnáltam a terméket. a hajamat nem nehezítette el, viszont nem is adott elég hidratálást neki - a hajam egyből beszippantotta a terméket. illatát pár óráig érezni, de nem domináns.
összességében, akinek nem vészesen száraz a haja, jó lehet, az ára is kedvező, de nekem maradt hiányérzetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 30.

Peggie93

2019. szeptember 4.

Nagyon jó az illata és fényes, puha könnyen fésülhetővé válik tőle a hajam. Ár-érték arányban szuper. Sokkal jobb mint a 1500-3000 Ft-os márkás társai
Plusz a hővédő tulajdonsága miatt megy az 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Plusz a hővédő tulajdonsága miatt megy az 5 csillag :)

Zsuzsi0224

2019. július 28.

Nagyon szeretem, sokkal könnyebb kifésülni a félhosszú, hajmosáskor gubancolódásra hajlamos hajamat. Kb. 1-2 pumpálásnyit szoktam használni, így egy flakonka az idők végezetéig kitart, az ára is baráti. Az illata nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Ayanna

2019. július 8.

Jó kis cucc! Jó illata van, kicsit selymesebbé teszi a hajamat, a hővédő hatásról nem tudok nyilatkozni. Az ára is baráti, én szeretem ezt kenegetni a hajamra. Simán tudja azt, amit a többi olaj, szóval szerintem én maradok ennél.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Colette221

2019. július 7.

Eddig tetszik. Igaz nem olyan intenzív az illata, mint az eddig megszokott hajápoló olajaimnak, de nem is ez az elsődleges funkciója. Teszi a dolgát, nem száraz a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 7.

Vivus94

2019. június 26.

Az eddigi hajolajak tapasztalatai alapján eléggé féltem, de olyan jókat írtak itt róla, hogy beadtam a derekam. És milyen jól tettem! Valóban nem az a nehéz olajos formula, szépen hidratálja a hajvégeket, szerintem valamennyire a hővédő részre is működik, bár ezt az én szinte napi hajvasalásom mellett nehéz megmondani. Nagyon jó az illata, könnyű eloszlatni a hajon, és nagyon sokáig elég, mert kevés is elég belőle (pedig van hajam bőven). Ennyi pénzért szerintem egy esélyt mindenkinél megérdemel, engem meggyőzött, tuti újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 26.

hoviirag

2019. június 23.

Most már egy hónapja használom, az elején megijedtem az olajos állaga miatt (nem olvastam el alaposan, azt hittem spray-t vettem le a polcról), de mivel nagyon finom volt az illata elkezdtem használni és meglepően jó. Nem nehezíti el a hajam, szép fényt és illatot ad,nem zsírosítja és hidratáltabbnak tűnik. Eddig úgy veszem észre, hogy a hővédelem is működik. Újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Mahoney

2019. június 14.

elég sok flakonnal elhasználtam már belőle😃nagyon hosszú a hajam és nem sajnálom rá😂nem csak a hajvégeimet hanem hajtőtöl az egészet be szoktam kenni vele😀könnyebben kifésülhető, hamarabb szárad😀még így is nagyon sokáig elég egy flakon nekem😀ár-érték arányban szuper és az illata is😄

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

betteez

2019. június 14.

Évek óta használok hajolajat a hajamra, ez talán a kedvenc, mivel megfelelő az ár/érték arány. Az illata több mint csodás, nem ragad, hozza a leírásban szereplő tulajdonságokat és hatást. Elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 14.

QueenOfDisaster

2019. május 28.

Használom már egy ideje, sokkal könnyebben fésülhető tőle a hajam. Régebben akármilyen fésűvel próbáltam akármilyen finoman kifésülni a hajam mindig bánta nem kevés hajszálam, pedig használok hajbalzsamot. Most nincs ilyen problémám és bár alapból elég fényes a hajam (annak ellenére, hogy festem évek óta), azért látok még így is egy kis különbséget. Nem vettem észre, hogy rontott volna a hajam alap zsírosodásán sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 28.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil