Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajolaj, 230°-ig védi a hajat a hőtől,miközben a jojobaolaj ápolja. Intenzív fényt és több rugalmasságot biztosít. Hosszú és igénybevett hajra.

Ár: 750 Ft , Eladó: Rommie77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel budapesti közlekedési csomópontokon

Viktoria_fks

2021. október 31.

Akartam egy olcsóbb olajat, erre esett a választásom, plusz nagyon vitték, gondoltam nagyon jó.
Nekem rövid hajam van, egyik oldalt hosszabb, de a rendszeres hajvasalástól száraz, töredezett a vége, így mindig kell az olaj.
Hat az illatát nem igazán érzem, plusz nagyon zsírosítja, pedig tényleg csak 2 pumpásnyit kenek a végekre. Nem látok semmi változást, így tovább fogom adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

homanalexandra

2021. július 18.

Nagyon finom illata van, évek óta használom és nagyon szeretem. Nekem elég egy évig egy flakon, de fél évig tuti, ha nem kenem minden nap. Szóval elég tartós, nem kell belőle sok,mert akkor hamar zsírosít. A hővédő hatást nem tudom hogy lehet észrevenni, de már anno is tetszett, hogy tartalmaz legalább ilyen funkciót is. Mostanában csak ritkán használom, mert rájöttem, hogy eléggé szilikonos és szeretnék váltani. Ezt leszámítva bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 18.

Kitsyke

2021. május 30.

Illata nagyon tetszik, érezhető hosszú ideig:) Nem tudom mennyire véd a hőtől, szárítás után szoktam felvinni a szilikonos ápolókat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Rommie77

2021. május 16.

Nagyon kellemes az illata. Nekem sajnos nem vált be a hajamra, úgyhogy eladó a majdnem teljesen teli flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 16.

Pocokkiralylany

2021. május 7.

Hajmosas után a meg nedves hajamra szoktam tenni, illetve pár naponta a hajvégekre. Kellemes az illata és érezhetően könnyebb kiderülni, selymesebb a tapintása. Nekem a hajtöeedezéstől is jobban véd, mióta használom kevésbé jellemző. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

Medve21

2021. április 12.

Nagyon finom illata van, hamar be is szívódik. Én heti többször is használom és ugyan a fodrászt nem helyettesíti, de azért szépen ápolja a hajat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

H.Doriina

2021. március 22.

Illata nem sok van. Viszont használat utána nagyon puha és selymes tőle a hajam, akár napokig is😍

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

nnaomi

2021. február 17.

Tavaly nyáron vettem, még több, mint a 3/4-e megvan, minden hajmosás alkalmával még picit vizes hajra szoktam kenni, egy csodaszer.
Napokig nagyon jó illatú, puha tőle az amúgy száraz, szálló hajam, a párom hajmosás után még 2-3 napig dicséri az illatát. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

Nikolett9

2021. február 3.

A legjobb hajolaj amit eddig használtam! Hajmosás utáni napon használom már száraz hajra. Nagyon selymes lesz tőle a hajam, és imádom az illatát. Hetente egyszeri használattal, és két pumpálással már lassan egy éve használom, és még mindig nagyon sok van benne. Ár-kiszerelés-érték arányban nagyon jó, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 3.

tothbetti53

Korcsoport: < 18
2021. január 1.

fél éve használom és még félig van a flakon.Az illatát szeretem de nem igazán érződik a hajon.Száraz hajra nekem nem vált be így minden hajmosás után vizes hajra teszek belőle.Így tökéletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. január 1.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil