Isana Med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: amyesther, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. augusztus 1.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Ph 5.5-el.

WorkingClassGirl

2016. június 24.

Én teljesen meg voltam vele elégedve. Finom, enyhe tisztaság illata van. Nem szárít, és én semmilyen csúszós érzetről nem tudok baszámolni. Szerettem vele fürödni. Ha létezne illatmentes verziója, nem cserélném le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 24.

umpalumpa

2016. május 20.

Pont a barsonyos szappan-tulajdonsagot hianyolom belole. Csuszik a borom utana, mintha tusfurdovel furodtem volna (emiatt nem szeretem a tusikat). Kezmosashoz fogom csak hasznalni, mert a testemen megvastagszik tole a borom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 20.

Kiscsillag5

2013. június 30.

Nem használtam egész testre, csak egyes helyekre. Nem volt vele bajom, de a Balea ugyanilyen szappanja jobban megéri, mert ugyanennyibe kerül és nagyobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

amyesther

2012. szeptember 15.

A panthenol nyugtatja a bőrt, hihetetenül jól habzik.
És nem szárít!!
500 Ft környékén kapható a Rossmann üzletekben.
Bőrsemleges, nagy finom illatú szappan. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

A panthenol nyugtatja a bőrt, hihetetenül jól habzik.
És nem szárít!!
500 Ft környékén kapható a Rossmann üzletekben.
Bőrsemleges, nagy finom illatú szappan. :)

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Lactic Acid, Propylene Glycol