Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. március 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Célzottan segít a narancsbőr tüneteinek halványításában és javítja az összképet. Koffeintartalma segíti a vérkeringést, ezáltal a zsírégetést és a szövetek közötti felesleges víz kiválasztását. A bőr visszanyeri rugalmasságát és újra selymes és puha tapintású lesz. Gyorsan felszívódik, nem hagy hátra zsíros érzetet. Bőrgyógyászatilag igazolt: már 4 hét után javul a bőr feszessége és csökkenti a narancsbőr jelenlétét.

Mundow

2015. december 2.

Jó illata van és szép sima lesz a bőr krémezés után. Nem igazán tűnt el a narancsbőr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Dea

2015. október 10.

Én elhasználtam eggyel és sokat segített,ennyi pénzért nagyon jó termék narancsbőr ellen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 10.

Evelance

2015. szeptember 26.

Én nagyon szeretem, sokat segített! Előtte vettem Niveát 3zerért..., kb. a felét használtam csak el, mert nem láttam túl sok javulást, csalódtam benne. Miután átestem a csalódásomon megvettem ezt, 1hét után már láttam, hogy ez sokkal jobb, mint a másik. Így most fogom megvenni a 3. adagot nemsokára és mire elfogy szerintem végére érek a kúrának. Ha esetleg még kelleni fog, akkor ezt a terméket fogom levenni a polcról! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

Antioxidánsok: Alanine
Hidratálók: Glycerin, Hexyldecanol, Alanine, Fructose, Glucose, Glutamic Acid, Urea, Sucrose, Caprylyl Glycol

Alanine a I h

Aszparaginsav. Aminosav, mely nagy mennyiségben megtalálható a növényi és állati fehérjében. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, haj- ás bőrkondícionáló.

Gyümölcscukor. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hidratáló összetevő.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Aminosav, melyet a búzában található gluténből állítanak elő. A bőrön alkalmazva vízmegkötő, hajkondícionáló. Paula Begoun szerint nincsen olyan kutatás, ami alátámasztja, hogy a glutaminsavnak a bőrön alkalmazva bármilyen hatása lenne.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Bőrpuhító (emollient) és bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Színezék. Barnás sárga.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.