Isana

Ár:   899 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: delorean, Módosítva: 2018. január 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Mérsékli a ráncok mélységét, feszesít - a simább szemkörnyékért és fiatalosabb, frissebb kisugárzásért. Igénybevett bőrre.

Ez a szemkörnyékápoló krém innovatív összetevőt, a Comeosticker DS-t, valamint Q10-et és E-vitamint tartalmazó összetételének köszönhetően védőbevonatot képezve a bőrön elősegíti annak regenerálódását, sugárzó tónust kölcsönöz és segít védeni a bőrt a fény által okozott idő előtti öregedéstől. Sminkalapként is ideális.

Bőrgyógyászok és szemorvosok által tesztelve. Kontaktlencsét viselők is használhatják. Bőrsemleges pH.

kissveronika

2020. június 26.

Teljesen jó kis hidratáló, az ára nagyon kedvező. Pár éve használtam, akkor még nem volt egy ráncom sem, szóval azt nem tudom, hogy a meglévő ráncokkal mit csinál. Az én szemem érzékeny, de ez egyáltalán nem csípte, gondolom ez egyén függő. Ha valaki egy egyszerű, olcsó hidratálót keres a szeme köré az nem lő vele mellé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

barnaorsi96

2020. június 16.

Teljesen átlagos szemkornyek ápoló, semmi extrát nem csinál, bár szerencsére nem is rancosodom meg. Korrektor alá hasznalom, talán abban segít hogy nem “ül meg” a szemem alatti sotet karikaknal annyira ha hasznalom a termeket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

Kitsyke

2020. június 3.

Nem rossz termek ,de neha csipi a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

Nem rossz termek ,de neha csipi a szemem.

monkap2

2020. január 5.

Nagyon szeretem az Isana q10 termekeket, de valahogy ez a szemkornyek apolo nem igazan mukodik ahogy a tobbi krem. Jol hidratal es gyorsan beszivodik, de nem latok semmi valtozas a szemem korul. Mig a tapasz 'feltolti' a szemem alatti karikakat, ez a krem nem sokat segit ebben. Mindennapi hidratalasra jo. Ezzel is az a bajom, mint a nyak es dekoltazs kremmel: nincs benne fenyvedo.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 5.

Lina14

2019. szeptember 11.

Egy kicsit gazdagabb, alap krémnek teljesen jó, nekem kicsit vaskos napközben kicsit sok, este szoktam inkább feltenni. Semmi extrát nem csinál, de nem is pattogtam ki tőle, nem irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Dodi95

2019. február 3.

Az itteni jó vélemények miatt vettem meg, de sajnos nem vált be. Hihetetlenül csípi a szememet, ha a közelébe kenem a kémet és a szemkörnyékem kipattogott tőle, így sajnos nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 3.

Kinguska09

2019. január 17.

Bevàllt!!

Ritkan hasznalok arcapolo termekeket mert kipattogok toluk de ugy gondoltam az ido elore haladtaval ideje beszereznem egy szemkornyeki apolot “nem hiszem h ezek a drogerias termekek csucsszuperek lennenek “ de egy probat meger es a tudat hogy teszek valmit a fiatalsagomert :)

Egy konnyed krem nem ragacsos keves kell belole jol eldolgozhato nem okoz irritaciot konnyen beszerezheto olcso reggel es este is hasznalom es igy is sokaig eleg *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Bevàllt!!

cintijjja

2019. január 2.

Hidratálásra megfelel, de amúgy semmi extra. A szem alatti karikákat nem tünteti el sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 2.

Kristin

2018. november 20.

Inkább megelőzésképp használom, vegyes bőrtípusomra, szemeim és az ajkaim környékére.
Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó krém, kellemes használni.
A szem alatti karikákon nekem nem segített, mivel ráncaim még nincsenek ránctalanító hatásáról sem tudok beszámolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Nagyon könnyű, gyorsan beszívódó krém, kellemes használni.

tyukanyo

2018. szeptember 25.

Elsősorban azért vettem hogy hidratálja a szemkörnyékemet, aminek eleget is tesz. Nem csíp, nem irritál. Megéri az árát.
Senki ne várjon ránctalanító hatást tőle mert a q10 sokadik összetevője a terméknek és amúgy is a legjobb ráncmegelőző a rendszeres fényvédőzés, nem a 900 Ft-os Isana szemkrém.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ubiquinone
Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Pantolactone
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Squalane eo 1 0

Bentonite 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak