KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon érzékeny fejbőrre és normál hajra, gyapotvirág- és búzavirág-kivonattal.

mppl

2018. október 31.

Tipikusan az a sampon ami csikorgósan tisztára mossa a hajad. Imádom :D Jó illatú, nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam, mint egyébként és tényleg rendesen tisztít.

mppl
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

macskusz

2018. október 31.

Kicsit meguntam az Isana intenzív ápolás sampon illatát, ezért váltottam erre, és nagyon bevált. Diszkrét illata van, nem zsírosítja a hajam.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

pannababo

2018. október 22.

UPDATE:tovabbra is nagyon szeretem es az illara is a szìvemhez nőtt♡ 5☆ marad
_______________________________________________

Vicces,de mindig a sajátmárkás dogériás a legjobb! Külsős dicséretet is jött az illatára. Szemelyes véleményem: nagyon gazdaságos,jól használható,habzik,szép egészséges haj, plusz nulla fejbőr irritáció. Éljen! 👌☆☆☆☆☆

pannababo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 22.

UPDATE:tovabbra is nagyon szeretem es az illara is a szìvemhez nőtt♡ 5☆ marad
_______________________________________________

Amulette

2018. október 19.

Az illatát nagyon szeretem és nagyon puha a hajam, ha ezt a sampont használom, viszont sajnos zsírosít, emellett sokkal hamarabb kell újra hajat mosnom, mint más samponok használatával. Azért csak 1 csillagot vonok le tőle, mert az áráért még így is megéri.

Amulette
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 19.

zorica85

2018. október 14.

Mostanában egészen rákattantam az Isana termékekre, az a helyzet hogy beválnak. Le szeretném cserélni a drága és nehezen beszerezhető samponom valamire, de elég kényes vagyok a hajamra. Az itt olvasottak alapján gondoltam teszek egy próbát ezzel, de már majdnem feladtam, amikor üres helye várt több rossm.nnban. Végül csak sikerült megvenni és kipróbálni, egyelőre nagyon elégedett vagyok. Fényes, puha lett a hajam, nincs viszketés sem. Nagyon kevés kellett belőle, mert jól habzik. De majd kiderül előbb zsírosodik-e a hajam tőle, nálam ott szoktak elbukni a samponok sajnos. Az illata nekem annyira nem tetszik, de úgyis rakok utána balzsamot vagy hajvégápoló, szóval ez nem szempont. Megelőlegezem az 5 csillagot az első próba után, de majd jövök még beszámolni.

Update: Jó, jó, de sajnos nem az igazi. Bár ez valószínűleg az én hibám, nagyon kényes vagyok a hajamra. Válogatós vagyok ami a samponokat illeti és már megvan a tökéletes, csak nehezen beszerezhető, de most betáraztam belőle újra inkább mint a próbálgatás.

Update2: Nem jó, nem jó, mattítja az amúgy mindig fényes hajam. És olyan másnap mintha nem öblítettem volna rendesen ki a hajam, ragacsos érzet. Még jó, hogy olcsó volt mert a vége a kukában landol, semmi nem menti meg. :D

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

kfannigirl

2018. október 2.

Sajnos az én festett szőke hajam nincs oda érte. Szalmaszerűen összeáll még mosás közben, alig tudom eloszlatni a sampont a fejbőrömön. Egyébként nem zsírosít, nem viszketek tőle, és egy jó balzsam megoldja a szalmaságot, úgyhogy el tudtam használni, de sajnos tovább kell keresgéljek.

kfannigirl
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 2.

Bububaba

2018. szeptember 5.

A hajam gyorsan zsírosodik,a fejbőröm pedig nagy ritkán szokott viszketni. Na ez a sampon mindkettőt helyre hozta. Az elmúlt hónapokban,hogy kibírjon a hajam 2 napot anélkül,hogy felkössem a hajamat,mindig reggel mostam hajat+szárítás. Elég macerás volt, egész nap álmos voltam emiatt,majdnem mindig elkéstem,egyszóval káosz. Ezt meguntam és gondoltam sampont váltok. Avonos samponokat használtam mindig is,most már nem fogok. Szeretem a márkát,mert vannak jó cuccaik,de samponokban nem remekelnek. Nézegettem a krémmániát és erre esett a választásom,nagyon jól döntöttem. Vasárnap este mostam hajat ezzel,nem szárítottam meg és simán kibírt 2 napot leengedve a hajam. Sőt,lehet többet is kibírt volna,ha nem fogdosom,hogy érezzem mennyire puha lett. Elsőre furcsa volt,hogy nem annyira habzik,de tökéletesen megtisztította a hajam. Az eredmény nagyon fényes,friss és puha haj. Érdekes módon a hajvégeim nem lettek annyira kuszák,mint szoktak lenni. Egy szóval ez a sampon csodás.

Update: Az ujjaimat leforráztam aminek következtében lett pár sebem. Hála az égnek ez a sampon annyira kíméletes,hogy egyáltalán nem csípte. Sőt,mintha kicsit halványultak is volna.

Bububaba
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 5.

bugeyes

2018. augusztus 14.

Mivel elegem volt abból, hogy a viszonylag drágább samponokkal sem érek el semmi látványos eredményt, gondoltam, miért ne tegyek próbát ezzel a termékkel. Természetesen ez sem csodaszer, de ennyi pénzért pozitív csalódás ért, mivel nem zsírosodik annyira a fejbőröm, könnyen kimosható a hajból, fényes tőle a hajam és bár nem tartós az illata, de kellemes.

bugeyes
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Annah18

2018. augusztus 9.

Nincs wooww hatás, de ár-érték arányban kiváló!! Nincs semmi negatív vele kapcsolatban. Jelenleg nem tudok jobb sampont.

Annah18
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Babakalacs

2018. augusztus 9.

Még csak az első tubusnál tartok, de úgy meggyőzött, hogy most, hogy 249 Ft-ért vesztegetik vettem belőle még kettőt. Nem kiemelkedő a hatása, nem nő tőle a hajam iszonyatos mérték, nem hidratálja lelapulásig, de mégis, amit egy samponnak kell azt mind megteszi. Kíméletesen tisztít, nem viszket tőle a fejbőröm, ami eddig minden samponomnál jelentkezett, és nem zsírosodik olyan hamar. Emellett az ár mellett nekem ez a hatás tökéletes.

Babakalacs
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol