Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon érzékeny fejbőrre és normál hajra, gyapotvirág- és búzavirág-kivonattal.

Jucuus

2019. november 1.

Kiszerettem volna próbálni valami új sampont, amit eddig még nem használtam, nézegettem a polcot, és erre esett a választásom. Olcsó, az illata is kellemes volt, így gondoltam, ha nem lesz jó, akkor legalább nem költöttem sokat rá. :D Eddig egyszer használtam, szépen tisztít, az állaga tényleg elég folyékony, de attól még jó kis sampon ez. Sajnos a fejbőröm ettől is viszket valamennyire, így csak 4 pontot adok neki, de ha többszöri használat után változik, akkor frissítek a véleményemen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Semmi kivetnivaló ebben, meglepett mennyire bevált így a tubus végére érve. Tisztaság illat, puha haj, azért balzsamot használok mellette.
Kicsit híg, de jól tisztít. Ha nem lesz jó amit vettem, visszatérek hozzá. Ennyiért csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Lory

2019. augusztus 18.

Szeretem az Isana samponokat,a mostani előtt próbáltam ki és bevált.Na azért nagy csodára nem kell számítani de ebben az árkategóriában egy szuper választás.Nem zsírosít,nem is szárít,szépen tisztít és jól habzik.Ha nem lehetne másik samponom soha és nem kísérletezhetnék a termékekkel,állandó samponomnak is simán elfogadnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

a.muse.d

2019. május 15.

az első 4-5 használat után azt tudom mondani, hogy nagyon bevált! jól tisztít, utána kellemesen puha a hajam (pedig ezt nem mindig könnyű elérni), és ha nem megyek edzeni, kb. 3 napig bírja újabb mosás nélkül, így nyáron... remélem, hűvösebb időben még tovább bírja majd. :)

update: egy idő után nagyon elkezdett szárítani, úgyhogy elengedtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

update: egy idő után nagyon elkezdett szárítani, úgyhogy elengedtem :(

Alida8

2019. április 16.

ár-érték arányban nem rossz, de számomra nem egy nagy csoda :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ár-érték arányban nem rossz, de számomra nem egy nagy csoda :)

Wee

2019. február 27.

Teljesen véletlenül vettem, mert elfogyott egy másik amit szoktam használni, hát vettem egy ilyet.
Alkalmanként használom a Lush szilárd samponom mellett. Neha ezt néha azt használom.
Meglepően jó a többi DM-es/Rossmann-os cucchoz képest. Nekem nem bír annyit, tehát nekem 3nap telik el két hajmosás között ugyanúgy.
De szép puha lehet tőle a hajam és fényes.
Ennyi pénzért jól teljesít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 27.

De szép puha lehet tőle a hajam és fényes.
Ennyi pénzért jól teljesít.

pilleriin

2019. február 20.

Hát ez...váó! 4 napig simán bírom hajmosás nélkül. És balzsamot sem kellett használnom, a fejbőröm pedig nem viszket. Nagyon megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

hadri

2018. december 13.

Jól tisztít és nem irritál, de úgy vettem észre, hogy nagyon szárította a hajamat. Az ára kedvező, az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 13.

crazy724

2018. november 29.

A hajam vastag szálú, a tövénél könnyen zsírosodó, a hajvégem pedig száraz, sprőd tapintású. A fejbőröm érzékeny, korpásodásra, viszketésre hajlamos. Folyamatosan keresem az igazi, az egyetlen sampont, kevés sikerrel. Ennek az ára baráti, az illatát imádom, nálam ilyen a friss, zöld illat, a hatása viszont picit megosztó, tipikusan az a termék, amelyik ideig-óráig jó, de tovább nem. Kitolja két hajmosás közötti időt, kb. 4 napig vállalható a hajam, ami nálam nagy szó, szóval ebből a szempontból szeretem. A viszketést sajnos nem enyhítette, és sajnos be is korpásodtam tőle. Akinek nincs különösebb gondja a hajával/fejbőrével, annak beválhat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 29.

mppl

2018. október 31.

Tipikusan az a sampon ami csikorgósan tisztára mossa a hajad. Imádom :D Jó illatú, nem zsírosodik tőle hamarabb a hajam, mint egyébként és tényleg rendesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 31.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol