Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. szeptember 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon érzékeny fejbőrre és normál hajra, gyapotvirág- és búzavirág-kivonattal.

Bubucim

2020. július 13.

Számomra csodaszer kategória. A második flakont kezdem fogyasztani. Az itteni jó vélemények miatt vettem meg. A hajnak jó, ha váltogatjuk a sampont, ezért közben használtam másik sampont is. Most újra ő került elő. Jól habzik, és bár nem zsíros hajra való, de nekem teljesen bevált rá. Az ára is kedvező. Nálam marad az a koncepció, hogy néha a kosaramba kerül. Az egyetlen negatívuma talán az, hogy nem marad meg az illata a hajban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

széva

2020. március 2.

Nagyon szeretném ezt a sampont,mert megszüntette a fejbőröm viszketését. Mosás előtt és utána is viszketni szokott. Ha ezzel mosom ilyen nincs. ellenben olyan sprőd a hajam,hogy muszáj bekenni valamivel mert nem lehetne kifésülni. Ennek ellenére is használom mert utáltam a viszketést. Lehet megpróbálom felváltva használni majd a másik samponommal. Akinek hasonló problémája van próbálja meg. Ja az én hajam nem zsírosodok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. március 2.

Mantra

2020. február 21.

Elsősorban az összetétele miatt vásároltam meg, már nem motiválnak a drága samponok... Érzékeny a fejbőröm, egyelőre nem bántja. Nehezen habosodik fel, háromszor is nyomtam a tenyerembe, de akkor aztán olyan habja lett... :) Az illata kellemes, nem túl erős, kellemes. A zsírosodással nem tud mit kezdeni, de nem is ez a feladata, így ezért nem bántom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 21.

Naoto

2020. február 5.

Nagyon sokféle samponnal próbálkoztam mostanában, a drogérástól kezdve a méregdrágáig, és egyelőre arra jutottam, hogy maradok ennél. Normálisan habzik, nem olyan vészesek az összetevői és nagyon olcsó. Nem zsírosítja a hajam jobban, bár kitolni sem sikerült a két hajmosás közti időt vele, de más samponokhoz képest legalább aránylag vállalható marad vele a hajam. Nem irritálja a fejbőrömet sem. Ezek fényében tudom ajánlani, én már nem hiszek abban, hogy érdemes ennél többet költeni egy samponra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 5.

MajomIvett

2020. február 2.

Bár még csak egyszer mostam meg vele a hajam eddig imádom!
Idáig ez az első, olyan sampon amitől nem száll a hajam. Remélem viszketni sem fog tőle a fejem és tudom majd rendszeresen használni. Mivel az itteni véleményeket olvasva vettem meg a terméket, bízom benne beválik. 🙂

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Bár még csak egyszer mostam meg vele a hajam eddig imádom!

Jucuus

2019. november 1.

Kiszerettem volna próbálni valami új sampont, amit eddig még nem használtam, nézegettem a polcot, és erre esett a választásom. Olcsó, az illata is kellemes volt, így gondoltam, ha nem lesz jó, akkor legalább nem költöttem sokat rá. :D Eddig egyszer használtam, szépen tisztít, az állaga tényleg elég folyékony, de attól még jó kis sampon ez. Sajnos a fejbőröm ettől is viszket valamennyire, így csak 4 pontot adok neki, de ha többszöri használat után változik, akkor frissítek a véleményemen. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

CrazyKid

2019. augusztus 22.

Semmi kivetnivaló ebben, meglepett mennyire bevált így a tubus végére érve. Tisztaság illat, puha haj, azért balzsamot használok mellette.
Kicsit híg, de jól tisztít. Ha nem lesz jó amit vettem, visszatérek hozzá. Ennyiért csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Lory

2019. augusztus 18.

Szeretem az Isana samponokat,a mostani előtt próbáltam ki és bevált.Na azért nagy csodára nem kell számítani de ebben az árkategóriában egy szuper választás.Nem zsírosít,nem is szárít,szépen tisztít és jól habzik.Ha nem lehetne másik samponom soha és nem kísérletezhetnék a termékekkel,állandó samponomnak is simán elfogadnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

a.muse.d

2019. május 15.

az első 4-5 használat után azt tudom mondani, hogy nagyon bevált! jól tisztít, utána kellemesen puha a hajam (pedig ezt nem mindig könnyű elérni), és ha nem megyek edzeni, kb. 3 napig bírja újabb mosás nélkül, így nyáron... remélem, hűvösebb időben még tovább bírja majd. :)

update: egy idő után nagyon elkezdett szárítani, úgyhogy elengedtem :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 15.

update: egy idő után nagyon elkezdett szárítani, úgyhogy elengedtem :(

Alida8

2019. április 16.

ár-érték arányban nem rossz, de számomra nem egy nagy csoda :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

ár-érték arányban nem rossz, de számomra nem egy nagy csoda :)

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol