Jessup

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

A szett 15 db ecsetet tartalmaz. Normál hosszúságú, kényelmes fogású, logózott nyél. Precízen vágott, puha szálú ecetek.
Félprofi ecsetek professzionális felhasználásra is.
A szett tartalma:
- nagy púderecset
- kúpos arcecset
- pirosító ecset
- duo fibre ecset
- kúpos highlighter ecset
- kerek fejű ecset
- nagy korrektor ecset
- kúpos satírozó ecset (állati szőrből)
- satírozó ecset (állati szőrből)
- korrektor ecset
- kis szemhéjárnyaló ecset
- kis kúpos satírozó ecset
- egyenesen vágott tusecset
- kis tusecset
- ajakecset

Jessup 275 medium angled shading satírozó ecset
Ár: 650 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm

anett095

2017. február 6.

Azt hiszem mostmár nem kell többet ecsetet vennem, mert ebben minden van. A minőségük is kifogástalan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 6.

ElisabethStonem

2017. január 7.

Karácsonyra kaptam. Imádom. Mióta megvan csak ezt használom. Olyan puhák... és egyáltalán nem hullajtják a szőrüket. Ajánlom mindenkinek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

OPetra

2017. január 4.

Hasonló véleményt tudok mondani, mint amilyeneket itt olvastam.. :) Nagyszerű minőségű termékek, imádok velük dolgozni egytől egyig! Nagyon puhák, nem hullik a szőrük, teljesen meg vagyok elégedve velük, bátran ajánlom mindenkinek! Én Pink Pandáról rendeltem meg akcióban, és így kedvezményesen lett az enyém ez a csodakészlet. Szerintem 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

Julcsiturkyy

2017. január 4.

Egy évet vártam az első véleményem megírásával. Ezek az ecsetek kiválóak, ezért is írok ide először.
Karácsonyra rendeltem meg magamnak. Egy szóval ZSENIÁLIS. Teljes mértékben megéri az árát. Az ecsetek puhák(leginkább a púder,ami a kedvencem), nem hullanak.Egy álmom vált valóra, hogy egy (fél)profi ecsetkészletem legyen. Mindenkinek csak ajánlani tudom:)

kokuszmokusz92

2016. október 23.

Pink Pandán sikerült szert tennem rájuk egy akció keretein belül. Nagyon puhák, nem hullajtják a szőrüket. Ár-érték bajnok! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

Kyngu

2016. augusztus 27.

Nagyon szépek, puhák az ecsetek. Minden ecset benne van a csomagban, amire szükségem lehet. Szuper az ára. Tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Nancika

2016. augusztus 22.

Egyszerűen imádom őket, nagyon szeretem, kellemes a használatuk, egyszerűen profi sminkeket lehet velük készíteni. :) A kedvencem a nagy púder ecset, egyszerűen egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

_zsulu_

2016. július 25.

Az első ecsetkészletem, és nagyon szeretem! Nagyon puhák az ecsetek, jól tisztíthatóak, nem hullik a szőrük és szép precízen vannak vágva. Egyedül a két szőr ecsettel nem sikerült megbarátkoznom (a fehér színűekkel), ezek durvák és szúrósak picit, mosás után pedig ázott kecske szaguk van... Ezzel együtt ez egy remek készlet, jól kihasználható és jó áron van. Láttam már magyar webshopok kínálatában, ott pofátlanul drágák, én Ebayről a márka egyik hivatalos eladójától (a márka honlapján fel vannak sorolva) vettem őket, így biztos nem hamisítvány (igen,még ezt is koppintják...), és 3500 ft körül fizettem érte, ha jól emlékszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

brondegirl

2016. július 19.

Régóta vágytam már egy jó minőségű ecsetkészletre elérhető áron. Teljes mértékben elégedett vagyok vele: jó minőségű, igényes, puha ecsetek, és ami még fontos, hogy az összeset ki tudom használni. Már többször kimostam, egy db szőr sem hullott ki. Nekem a rózsaszín-ezüst szett van meg, öröm használni minden alkalommal. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 19.

kissadel98

2016. július 19.

Eddig csak drogériás ecsetem volt egy-két fajta, de már régóta szemeztem ezzel, mert külföldi oldalakon sok jót olvastam róla. Nem csalódtam én sem benne, nagyon puhák, nem hullik a szőre és szerintem olcsó. Amit eddig szagoltam az szagos volt (büdös), de ennek nincs ilyen szaga. Én a lila arany változatot rendeltem. Már többször kimostam és változatlan jó minőségű maradt. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 19.