Jessup

Ár:   7690 Ft   Kategória:   Ecsetek
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Piko888, Módosítva: 2017. december 12.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Ecsetek

A szett 15 db ecsetet tartalmaz. Normál hosszúságú, kényelmes fogású, logózott nyél. Precízen vágott, puha szálú ecetek.
Félprofi ecsetek professzionális felhasználásra is.
A szett tartalma:
- nagy púderecset
- kúpos arcecset
- pirosító ecset
- duo fibre ecset
- kúpos highlighter ecset
- kerek fejű ecset
- nagy korrektor ecset
- kúpos satírozó ecset (állati szőrből)
- satírozó ecset (állati szőrből)
- korrektor ecset
- kis szemhéjárnyaló ecset
- kis kúpos satírozó ecset
- egyenesen vágott tusecset
- kis tusecset
- ajakecset

Jessup 275 medium angled shading satírozó ecset
Ár: 650 Ft+szállítás , Eladó: szawai
Állapot: Próbált , Helyszín: Kiskunfélegyháza, fizetés: banki utalás után postán maradóra küldöm

Ariel001

2016. június 26.

Hatalmas pozitív csalódás ez a készlet, az ecsetek puhák, jól kihasználható kis szett ez, én hónapok óta használom már, sokat mosom és fertőtlenítem őket, semmi szőrhullás és ugyanolyan puhák mint voltak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 26.

murczinodett

2016. március 24.

meglepődtem amikor megkaptam, hogy mennyire jó minőség az árához képest. mind a 15 ecset jó valamire, ami plusz mivel azért nem szoktam ecsetkészletet venni mert tele van értelmetlen ecsetekkel...de ez nem!!! Nagyon puhák és szépek is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

tündérmanó

2016. március 24.

A legjobb ecsetek, amit valaha kipróbáltam! Nagyon jó az ára, semmi szőrhullás. Mindegyik ecsetét ki tudom használni, még ha nem is mindet arra amire eredetileg való. Precízen vannak vágva a szálak, mind extra puha, nagyon igényes, 5 csillagos!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 24.

csokissex

2016. március 23.

Nagyon jó minőségű! Meg is lepődtem. Nincs büdös szaga, tök puha, nagyon szép kidolgozású és nem hullik a szőre. Ráadásul olcsó! Bármikor bármennyi jöhet a drága kis Jessup-ból :-D Külön tetszik, hogy amikor kézbe veszem nincs műanyag bóvli hatása, hanem totál profi megjelenésű. Nem értettem mit takar, hogy "félprofi", amit a Make Up Plaza ír, de amikor megrendeltem teljesen érthető volt. Tényleg jó meghatározás, bár nekem totál profinak tűnik. Olyasmi, mint a Sigma.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 23.

őzgida88

2016. március 17.

Nekem a lila nyél arany tokkal van meg és IMÁDOM! Nagyon puhák, pontosan vágottak a szálai, nem állnak szét mosás után sem. Egytől-egyig kihasználhatóak. Rájöttem, hogy tök felesleges extra drága ecseteket venni, ha ennyiért is van ilyen profi ecset, ráadásul készletben. Maximálisan profi smink készíthető velük. Gyönyörű a lila/arany változat, egyáltalán nem bóvli, nagyon igényes, jó minőségű anyagból készült. Nagyon jó kézbe venni és villogni is jó vele, mert tényleg I. osztályú :-) A liquid szettel is szemezek, azt hiszem bekockáztatom, mert csak jókat olvastam rólak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. március 17.

Piko888

2016. január 28.

Ebayről rendeltem és nagyon elégedett vagyok velük. Nem használom mindegyik ecsetet, illetve 1-2-nek nem találtam még funkciót, mert arra amire kitalálták nem a legjobb. De így is nagyon megérte. Szuper ár-érték arány. Az ecsetek puhák, jó minőségűek, szőrüket nem hullatják és babasamponnal könnyen tisztíthatók. Egyedül a fehér kecskeszőr ecsetek tisztítása igényel fokozott óvatosságot, mert sérülékenyek. Nagyon tudom ajánlani a készletet, messze messze felülmúlja pl a BH Cosmetics ecseteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

silver

2016. január 18.

Vélemény lejjebb

Lelki vakarózás: silver rájön, hogy a sminkecsetek okkal léteznek.
Az a fajta lány vagyok, akit világéletében hidegen hagytak a sminkecsetek. Mondván, minek az nekem, ha nem vagyok hivatásos sminkes. Hiszen a saját fejemre egész nyugodtan kenhetem kézzel-lábbal a korrektort, a púdert felütögethetem a hozzá kapott szivaccsal, a nonegzisztens szemhéjamra meg aztán végképp tökmindegy, hogy mit, mivel viszek fel. Aztán persze elkezdtek bekúszni a tudatomba a zselés tusok, vettem hát hozzájuk Avon zselés tusecsetet. Rájöttem, hogy a pirosítót sose fogom tudni közvetlenül az orcámra varázsolni, vettem hát egy párszáz forintos noname ferde pirosítóecsetet. Majd mikor rátaláltam a szemhéjalapozó álnéven kapható krémes fekete mágiára, rájöttem, hogy igen, talán mégis lenne értelme sminkelni a szemem is! Ehhez persze már 700 forintos, kiárusítás alatt lévő Catrice kétvégű ecset dukált. Alakul. Így már volt 3!! szeretett sminkecsetem. Gondoltam, biztos lehet ilyen fasza kis ecseteket szettben kapni, szóval a következő lépésem egy essence mini ecsetkészlet volt. Ami úgy sz r, ahogy van. A következő egy Claire's volt, mert hát nyilván annyira hülye vagyok, hogy ha valami cuki, akkor nem gyanakszom arra, hogy sz r. És én nem értettem. Rohadtul nem értettem. Mert a másik oldalon meg ott voltak a youtube-sminktutorialok, ahol minden egyes csajszi több ezer forintos MAC meg Sigma ecseteket lóbált, és láthatóan nagyon-nagyon meg van elégedve vele. Nem értettem, és azóta se értem, hogy akkor a hatszáz forintos retek, és a hatezer forintos "nyilvánvalóan nem én vagyok a célközönség" között mi van??? Az egy ilyen Bermuda-háromszög???
Nincs kedvem többet zsákbamacskát játszani a drogériában vagy az ebayen, és gyenge hatásfokkal, egyesével gyűjtögetni az ecseteket. Egyszerűen csak emberi áron akartam egy teljes ecsetkészletet, ami kezdőknek is jó, de nem gagyi. Amit használhatok hétköznapra, de ha neadjisten mondjuk egy barátnőmet kell kisminkelni, akkor se égjen miatta az arcom. Nem kell nekem semmi cukiság hozzá, ilyen-olyan tok, meg mittudomén, úgyse utazok én sehova, vagy ha mégis, ott tuti nem fogok bohóckodni bármivel, ami a kézzel-lábbal (vagy azzal a 3 ősi ecsettel) pacsmagolásnál bonyolultabb, úgyhogy beállítottam az ecseteket egy bögrébe ide az asztalomra azt' jól van. Én így boldog vagyok.

Vélemény
Ezek az ecsetek, jók. Én ezt ennél pontosabban nem tudom megítélni. Tök jó, hogy mindegyikre rá van írva, micsoda, mondjuk én balkezes vagyok és így pont fejjel lefelé áll a felirat de lényegtelen. :D A legeslegnagyobb kedvencem a "Large Fluff", amivel az egész szemhéjon lehet egyenletesen eloszlatni a szemhéjpúdert. Ez egy olyan tök alapvető dolog, aminek kivitelezésére drogériában szerintem nincsen normális ecset. De egész más így felvinni a korrektort is korrektorecsettel, sokkal jobb, pontosabb. A "blending" ecsetek is nagyon tetszenek, tök király formájuk van, egész más így dolgozni ugyanazzal a szemhéjpúderrel, mint egy nagyon-nagyon noname ecsettel, vagy kézzel maszatolva. Ebben a szettben nincsen alapozóecset, ami nekem speciel teljesen mindegy, mert elég ritkán alapozom az egész arcom, de ha valakinek ez kardinális pont a sminkrutinjában, akkor azért jó tudni. Nekem nagyon tetszenek ezek az ecsetek, mert jól használhatóak, és még szépek is. Hogy hullik-e a szőrük, hát fene tudja, én úgy mostam el őket, mintha legalábbis százötven éves porcelánból lennének, persze, hogy nem hullott belőlük semmi. Ha majd hullik, visszajövök anyázni úgyis
Nekem ez valami fantsztikus vétel volt, nagyon odavagyok értük! Kicsit terpentinszagú a nyelük mondjuk. És azért hozzáteszem, hogy nem, ezért a véleményért sem fizetett le senki. :D

U.I. én a Makeuplazán vettem 6100-ért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 18.

Vélemény lejjebb

Lelki vakarózás: silver rájön, hogy a sminkecsetek okkal léteznek.

Vélemény

U.I. én a Makeuplazán vettem 6100-ért.