Joursna

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ecsetek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. november 12.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Ecsetek

Használható alapozáshoz, kontúrozáshoz, púderezéshez és pirosításhoz.

darkbeforestorm

2015. március 21.

nagyon szeretem ezt az ecsetet! nincs igazi real techniques ecsetem, ezért arról nem tudok nyilatkozni, hogy mennyire marad le az eredetitől. amit én elvárok tőle, arra tökéletes. nem is igénylem, hogy ennek többszörösét adjak ki egy ecsetre. szoktam vele BB-t és alapozót is felvinni, de pirosítót is gyakran ezzel viszem fel. nagyon kellemes használni, mert puha és nagyon tömör. már több mint egy éve megvan, és sokszor tisztítottam is, de semmi sem látszik meg rajta. egyáltalán nem hullik! ennyi pénzért nem is számítottam ilyen tartósságra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

Asarys

2014. február 19.

Nagyon szeretem ezt az ecsetet! Folyékony alapozók és BB eldolgozására használom, és egy álom vele dolgozni :) Ezen felbuzdulva meg is rendeltem a maradék 4et is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.