Kiss

Ár:   2200 Ft   Kategória:   Egyéb

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lashes, Módosítva: 2018. június 22.

Kategória:   Egyéb

Aloe vera tartalmú műszempilla ragasztó. Nem okoz irritációt, biztos tartást ad a műszempillának. Teljesen áttetsző, így biztosítja a tökéletes természetes megjelenést.

• Formaldehid-mentes
  • Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Hipoallergén
  • Kontaktlencsét viselők is használhatják

Sztellus

2020. április 6.

Ez valami botrány...nem ragad, egyszerűen nem csinál semmit. A müllerben ajánlotta az eladó, hogy ez hiper szuper műszempilla ragasztó, sokan szeretik. Nem tudom mi lehet a baj, de szó szerint nem ragad, akárhogy próbáltam, kevesebb, több mennyiséggel, az idővel is variáltam, hátha az a baj, hogy az ajánlott 30 mp alatt mégis megszárad, de nem, egyszerűen sehogy nem ragad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Butylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak