L'Oreal Paris

Ár:   821 Ft   Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 821 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. szeptember 3.

Kategória:   Hajápolók
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 821 Ft

Védi a festett haj színét.

Ár: 821 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Caitlin1222

2019. március 16.

Töredezésre hajlamosak a hajvégeim,ezért próbálok olyan balzsamot használni, ami nem nehezít el de kellően zsíros. Egyelőre ez a termék vált be leginkább, nem nehezíti el a hajamat, ugyanakkor érezhetően könnyebb kifésülni hajmosás után, ráadásul a rendszeres mosás/hajszárítás mellett is kevésbé töredezett a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 16.

HeyGirl

2019. február 11.

Szeretem, kellemes az illata és nagyon puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 11.

Szeretem, kellemes az illata és nagyon puha lesz tőle a hajam.

Diamondbaby

2018. november 11.

Loeral volt az első nagy hajas termekcsalád, amit kipróbáltam. Nagyon szerettem. Szép fényes életteli hajszínt varázsol. Sampon és balzsam együttes használatával a haj hatásosabban szebb lesz. Én hetente 2szer mostam vele hajat. Festett haj könnyen kezelhető vele. Minden igaz, amit a nagy reklámok mondanak róla szerintem. Jó hajvigyázó külsőleg. Fésű használata kötelező. Nem gubancolódik tőle a haj. Hajtetőre keveset kell tenni. Hajvégekre többet. Langyos vízzel mossad le hajbalzsamot. Segít a törött hajvégeken. Jó termék.
Én már vegánt használok ebből. Alterrat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Én már vegánt használok ebből. Alterrat.

hixux

2017. december 12.

Régi kedvencem, pihe puha hajat varázsol. Mértékkel kell használni különben lapus hajat kapunk (Most komolyaaan?? Milyen meglepő egy balzsamtól....)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 12.

Sroi

2017. november 5.

Saját hajvégre nagyon óvatosan kenem, csak ha nagy baj van mert túl "csúszós" túl puha túlságosan összeesik és túl kevésnek hat tőle olyan nagyon kisimítja. De csodaszer a póthajam számára pakolásként használom fél óra és a legszárazabb szőke haj is hidratált lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 5.

Jaslindore

2017. szeptember 13.

Tökéletes kiegészítője a samponjának. Jó véleménnyel vagyok az Elséve színvédő darabjairól! Ár - érték arány szuper. Überelni csak sokkal drágább termékekkel lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 13.

Bea888

2017. július 3.

Kedvenc balzsamom. Puha ,selymes,könnyen fésűlhető lesz utána a hajam. Színvédő hatást még nem tapasztaltam,de mindenképp megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 3.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. június 29.

Szeretnék végre egy olyan balzsamot, amire azt mondom, hogy micsoda különbség a korábban használtakhoz képest és innentől már nem is kell más. Ahogyan folyamatosan jönnek-mennek a termékek én is röpködök közöttük, hátha kezembe akad az igazi. Van még rá esélyem??? Nem észleltem különös hatást...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 29.

Konczt

2016. november 27.

Szeretem, szépen hidratál, védi a színt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 27.

Szeretem, szépen hidratál, védi a színt.

ditta2016

2016. november 9.

Jó kis balzsam, nem tudom mennyire védi a színt de selymes lesz utána a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

Jó kis balzsam, nem tudom mennyire védi a színt de selymes lesz utána a hajam.

Antioxidánsok: Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2