Best of Beauty 2019

Lancôme

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kalota, az összetevőket feltöltötte: indian holi, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   parfümériák

Vízálló szempillaspirál

karaibrahimgil

2019. január 3.

Régóta szerettem volna kipróbálni a Hypnose-t, be is szereztem többfélét a sorozatból, és június lévén, a vízállóval kezdtem. Alig bírom lemosni... Szóval tartós, ami pozitívum. Szép, elválasztott pillákat csinál - kb. 3 réteg felvitele után. Enyhén hosszabbít, de nem igazán dúsít. Valószínűleg naiv vagyok, de titokban arra számítottam, hogy a rövidke pilláimból legyezőt varázsol. Az ára mellett a fantázianeve is ezt a reményt keltette bennem. De sajnos ismét bebizonyosodott, hogy nincsenek csodák, és az Yves Rocher Sexy Pulpja még mindig magasan veri az olcsóbbak mellett a magasabb árkategóriájú spirálokat is.

Update: Fel kell pontoznom. Már vagy 6 hónapja használom (felváltva 2 másikkal), és még mindig nem száradt be, nem büdös, és még mindig van benne! Egyáltalán nem kenődik el, nem pereg le, ellenáll a könnyeknek is.
Habár nem eredményez hipnotikus hatású, legyezőszerű pillákat, de teszi a dolgát.
Jó kis spirál ez, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 3.

Jó kis spirál ez, na.

adri0419

2018. augusztus 7.

Esküvőnkre vettem, gondoltam tényleg legyen egy szuper szempillaspirál, ami kibírja az egész éjjelt :) Hát be is váltotta a hozzá fűzött reményeket, kibírta. Nekem alapvetően nincs baj a pilláimmal, hosszúak alul felül, szóval a hosszabbításról nem tudok nyilatkozni. De a tartóssága csillagos 5ös :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Trixi

2017. november 20.

Mindenki azt emeli ki, hogy mennyire tartós ez a spirál. Úgy látszik, velem van a baj, de nekem ez is kenődős, hiába vízálló. Nem a víztől kenődik, hanem az arcomon (és a szemhéjamon) képződő természetes zsírréteg az, ami megolvasztja, de elég gyorsan. Sajnos a hipnózis is elmarad részemről, mert olyan 3 réteg felvitele után is csak a pillahosszabbítás tűnik fel, sajnos sem nem dúsít, sem nem göndörít, inkább olyan kis természeteske. Viszont pozitívum, hogy 3 réteg után sem csomós, és nem tapaszt. Azért ez kevésnek tűnik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 20.

szilvia92

2017. április 16.

Termeszetes, tartos, nem csomos.... fantasztikus :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Termeszetes, tartos, nem csomos.... fantasztikus :)

zseni

2016. július 22.

esküvömre vettem en is ezt a spiralt, es nem hagyott cserben! nem vartam töle müszempillahatast, pont az tetszett benne, hogy vizallosaga ellenere termeszetesen nez ki, nekem meg amugyis viszonylag hosszu pillaim vannak, ugyhogy emellett a tartossag volt a legfontosabb - 100%-ban bevaltotta a hozza füzött remenyeket. ezt fogom tovabbra is hasznalni különleges alkalmakra, es amikor fontos, hogy a sminkem egesz nap a helyen maradjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

Mrsvecsey

2016. június 13.

Na ez A szempillaspiral. Nem kenődik, nem pereg le, nem csomósít. imadom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 13.

Na ez A szempillaspiral. Nem kenődik, nem pereg le, nem csomósít. imadom

PKitty

2016. február 1.

Esküvőmre vettem, bírta a strapát, nem kenődött el. Viszont nem lesz tőle drámai a tekintet és nekem kissé össze is tapasztotta a pillákat. Második rétegként vált be. Egy jól szétválasztó kefével felvitt rétegre rákenve nagyon szép és egész nap tartós pillákat kaptam. Lemosni is persze nagyon nehéz, eléggé megviseli a szempillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

mariska6

2015. március 18.

A korábbi véleményeket csak megerősíteni tudom. Extrém tartós, és viszonylag nehéz lemosni. Volumenre nem ad hozzá sokat, inkább természetes látszatú, egyenletes, nem csomós.
Amit hozzátennék, hogy érzékeny szeműek is használják bátran, de mindenképp mossák le, nekem másnapra már bepirosodott. Ennek ellenére ez irritál legkevésbé azok közül amit használtam (pl.Clinique-kel ellentétben). Újravettem, most érek a második végére, viszont gyakran használom, és a pilláim észrevehetően gyengültek. 4 és 5 között áll valahol, de 5 felé húz nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 18.

indian holi

2014. december 9.

Nagyon szeretem. Évekig ezt használtam. Egy régebbi dobozt most találtam meg, arról töltöttem az összetevőket. Nem csinál drámai pillákat, de én nem is igénylem azt a "festéktől merev pillás" ábrázatot. Megbízható....soha nem folyt el, nem maszatolódott. YR-es kétfázisú lemosóval könnyedén lejön. Nem irritál. Ára miatt egy Mysslin-el próbálkozom most. Minden napos használat mellet 6 hónapig bírta a tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 9.

garden32

2014. augusztus 20.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, ezzel a spirállal le lehet futni a maratont, átúszni a Dunát, és meg sem moccan! Olyan alkalmakra amikor az ember legkevésbé azzal szeretne foglalkozni, hogy vajon elkenődött-e a spirálja tökéletes.Amiért levonok csillagot: hatását tekintve nem kiemelkedő( a töredékébe kerülő KIKO spirálom szebb pillákat varázsol),nem szeretem a keféjét, és a lemosása felér egy rémálommal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 20.

Vitaminok: Panthenol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.