Lancôme

Ár:   32 190 Ft és 39 260 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   32 190 Ft és 39 260 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: friss virágos

Fejjegyek: bergamott, mandarin, rózsaszínbors

Szívjegyek: jázmin, citrusvirág, kókuszdió, ylang-ylang

Alapjegyek: irisz, vanília, pacsuli

Ár: 2300 , Eladó: Moncsaka
Állapot: Frissen fújt, Helyszín: Csepel , fizetés: Posta,Foxpost
Ár: 3800 ft postaval , Eladó: Lina6
Állapot: 10 ml/kep, Helyszín: Salgotarjan, fizetés: Banki ut

Szandi1018

2022. május 28.

A vegyes véleményeket olvasva egy halvány emlékem volt erről a parfümről, hogy megjelenésekor szagoltam és valóban eléggé szintetikusnak találtam. Mostanában újra volt hozzá szerencsém és azt kell mondjam tetszik. Bőrön kell kipróbálni. A kezdeti szúrósság hamar lecsitul és egy egyedi, luxusillat lengi körbe a viselőjét. Főként tavaszi és őszi időben érvényesül, nyáron szerintem sok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 28.

_lilmoncs

2022. május 28.

Végre megszagoltam egy Lvb-t. Nagyon nagy a hype körülötte, hajtott a kíváncsiság :D
Az anya illatát nem mondanám nagyon xtrának, de ez a soleil nagyon átjött. Édes (nem fűszeres illat) mintha kicsit rágógumis lenne :DD Meglepően nem találtam túl édes ék a vonalat, 5 csillag jár, már csak a szépséges üveg miatt is 💗

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 28.

adrika128

2022. április 27.

Sok jó véleményt olvastam róla, ezért izgultam milyen lesz. Sajnos nagy csalódás . :( Érzem benne a kókuszt, a vaníliát, az anyaillatot, de nagyon mű az egész nekem. Amennyire szerettem a sima La vie est belle-t, nem ezt vártam. A tartósság viszont ennél is hosszan megmarad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 27.

andita11

2022. április 9.

Ennek az illatnak egy óriási hibája van, iszonyú szintetikus az egész. Az összetevők nem rosszak, de a megvalósulás katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 9.

zdoreebaba

2022. március 11.

Budapest illata! Mostanában bárhová lépek mindenhol ezt érzem. Úgy látszik közkedvelt illattá vált a nagy felhajtásnak, reklámoknak köszönhetően. Kifújáskor ez is intenzívebb, már ekkor jól kivehető a parfüm fő jegye a kókusz. Az illatot ez a gyümölcs mozgatja elejétől a végéig. Míg az elején egy intenzívebb kókuszos mámor jön elő addig a papírcsíkra fújva pár perc száradást követően egy kis vanílis-íriszes púderesség teszi lággyá. Órák elteltével a valódi nyers, naturálus kókuszdió tör előtérbe. Egyszerre elegáns, modern és szexi! Megállja a helyét egy hétköznapi randihoz, egy boresti vacsorához, de egy hivatalos nyári eseményen, kiállításmegnyitón is el tudom képzelni! Úttörő illat, nem túl radikális jegyekkel. A kókusz jegy gyönyörűen van felhasználva. Aki szereti az édeskésebb-kókuszos pargümöket annak ez nagy öröm lesz. A csomagolása is tetszetős. Az alap illatot nem ismerem így nincs viszonyítási alapom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 11.

esztimaci

2022. február 16.

Ultra tartós és szexi édes kókuszos illat.
Szerencsére a kókusz hamar elillan belőle. Marad a jól bevált Lancome minőségű utánozhatatlan illat.
Tél végén és tavasszal kezdtem el használni. Nekem hozza a nyár esti feelinget. Nem tudom, hogy a fullasztó nyári hőségben mennyire lesz kompatibilis.
Meglátjuk...
Üvegét egyszerűen imádom💖

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 16.

Ultra tartós és szexi édes kókuszos illat.
Meglátjuk...
Üvegét egyszerűen imádom💖

sashaaa

2022. február 10.

Az anyaillat egy frissebb gyümölcsösebb verziója.
Nagyon specifikus illatot idéz számomra felfújáskor: egy málnabokor, ami tele van poloskával :D mikor frissen szedett málnát esz az ember, akkor gyakran találkozik szembe poloskával, hisz ez a kedvenc kis rejtekhelyük :D és ahogy a bogár szaga vegyül a fanyar málnával, na pont olyan ez a parfüm frissen kifújva :D

Nem lepődnék meg, ha ez nem hozta volna meg a kedveteket :DD pedig abszolút nem rossz értelemben mondom. Az alapillatnak nagyon jól áll ez az extra fanyarság, kicsit frissebb, vidámabb, könnyebben hordható lesz tőle. Az eredeti minden értelemben SOK, lehet kicsit túl sok. Ez a flanker azonban hatósugár, tartósság és intenzitás terén is visszavesz.

Finom, finom, de nem annyira az én világom, így “csak” 3,5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

Az anyaillat egy frissebb gyümölcsösebb verziója.

Finom, finom, de nem annyira az én világom, így “csak” 3,5 pont.

pillasziget

2022. február 5.

Egyik kedvenc parfümöm lett most, két másik Lancome illattal együtt.😍 Tartóssága rajtam elég jó, reggel 8 körül befújom magam vele és délután 5-6ig simán érzem magamon! 😊 (Szárazabb bőrű vagyok, sajnos nem sok parfüm marad meg rajtam ilyen tartósan, de szerencsére párat sikerült már találnom 😊)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

force

2022. január 24.

Nos, kipróbáltam végre bőrön is. Kifújást követően az én bőrömön van egy szakasza, amikor rettentően kellemetlen az illata, olyan mintha valami rovar döglött volna meg a kezemen (pl. poloska). A leszáradása már kezd érdekes lenni, kókuszt egyébként nem tudok felfedezni benne, bármennyire is szeretnék. Papírcsíkon jobban tart, mint bőrön, ott elő is jön a leszáradásban a La vie est belle vonal, bőrön egyáltalán nem.
Lehet nem a hideg idő való neki, nem tudom. Tavasszal lehet teszek vele egy újabb próbát. Megvenni biztosan nem fogom, max egy 15ml-s verziót, mert annyira azért nem sikerült jól, hogy ennyi pénzért beruházzak egy teljes kiszerelésre. Ha már La vie est belle-re akarok költeni, akkor inkább megpróbálom beszerezni a Florale verziót, az illatjegyek alapján közelebb áll hozzám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 24.

necra

2021. december 22.

Rajtam nagyon finom kókuszos krémes, férjem is odáig van érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 22.

Rajtam nagyon finom kókuszos krémes, férjem is odáig van érte

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Benzyl Salicylate, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.