Lancôme

Ár:   32 190 Ft és 39 260 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: illatvarázs*, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. április 6.

Ár:   32 190 Ft és 39 260 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák

Megjelenés éve: 2021

Illatcsalád: friss virágos

Fejjegyek: bergamott, mandarin, rózsaszínbors

Szívjegyek: jázmin, citrusvirág, kókuszdió, ylang-ylang

Alapjegyek: irisz, vanília, pacsuli

Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
Ár: 1000 , Eladó: Lancello
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Mind1
Lancome La Vie Est Belle Soleil Cristal EDP
Ár: 29.000 Ft+posta vagy foxpost , Eladó: stodra
Állapot: 100 ml -2 fújás, Helyszín: Miskolc, fizetés: Banki átutalás vagy személyesen

magyaremese1999

2021. április 12.

Én az eredetit is imádom, és ezt is, annak ellenére hogy ez teljesen más illat. Én nem nagyon érzem ki belőle a kókuszt, számomra egyáltalán nem mű vagy olcsó hatású. Szerintem egy próbát mindenképpen megér, én amint megszagoltam tudtam hogy meg fogom venni. A tartóssága is teljesen rendben van, akár csak az eredetinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

Bigini

2021. április 8.

Évekig a L'ÉCLAT volt a parfümöm, amit imádtam, mindenki megdicsért, amikor rajtam volt, így amikor megláttam, hogy az idei verzió KÓKUSZOS vonalat is kapott ( kókuszmániás vagyok ) , kicsit félve bár,de megrendeltem ezt a csodát. Nekem maximálisan hozza, amit várok tőle, nem túl tolakodó, egyáltalán nem érzem napozókrémszerűnek magamon, ahogy az előttem írok tapasztalták. Rajtam nagyon finom, édeskés és kiérzem belőle a finom kókuszt, nem tolakodóan, de nekem nagyon bejött. Tartóssága nálam hozza az előzőét, reggel fújom 2-3 és délután is még érzem. Maximális pontszám az én részemről. Új kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 8.

eheiszki

2021. április 6.

Rendelés mellé kaptam egy pici fújóst. Előre bocsátom, hogy az anyaillatot ki nem állhatom 😃 borzasztóan idegesít magamon is, máson is. Gondoltam hogy ezzel a nyáriasított verzióval teszek egy újabb próbát. Well, a hálóban fújtam belőle.. aztán menekültem. Még így, hogy nem magamra fújtam is benyillalt a fejem. Virágos pacsulis. Könnyed akar lenni, de nem jön neki össze. Nem büdös, tényleg, abszolút elhiszem hogy van akinek bejövős. Szívem szerint 2*ot adnék de annyira nem rossz, így 3. De sose kellene, se ingyen se ajándékba se sehogyse.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 6.

ljudith78

2021. március 31.

Szerencsére csak gyári kisfújóshoz volt szerencsém, számomra ez pusztítóan közönséges kókuszos wunderbaum illatosító, egyetlen pozitívumot tudok felfedezni, a leszáradása már egész elviselhető😌
Ha már kókuszos vonal, inkább a Trésor Nude-ot vegyétek 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 31.

Ha már kókuszos vonal, inkább a Trésor Nude-ot vegyétek 😊

Severynight

2021. március 26.

Szép illat! Akinek nem tetszik az eredeti La Vie est Belle, ez lehet, hogy kedvence lesz. Szinte teljesen más, de viszont, a L'éclat-ot felfedeztem benne halványan, mélyen. Lehet csak én vagyok így vele.
Vanília, kókusz és rózsaszínbors, citrusok, jázmin. Végül megint kókuszdió, édes vaníliával. Nem túl különleges vagy egyedi, de meleg, nőies és elegáns illat. Olvastam itt ott , hogy barnító krém hangulatú. Ez annál azért jó pár klasszissal kifinomultabb szinten van. Gazdag édes, mély parfüm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 26.

Verona5

2021. március 17.

Rendkívül átlagos generális drogériaillat, jelenleg műkókusz-szerű illatosítóval kikeverve.
Az igazi kókusz kedvelők ne ezt vegyék, mert csalódás lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 17.

Az igazi kókusz kedvelők ne ezt vegyék, mert csalódás lesz.

Helenbeak

2021. március 13.

Szerintem, most mindenkinél kiverem a biztosítékot. Én is vakon megrendeltem a Douglas webshopjából, na de ennyire szintetikus parfümmel régen nem találkoztam. Nem is tudom, hogy mihez hasonlítsam, naptej vagy kókuszos autó illatosító, de abból is a vacak mű illatokhoz tudnám hasonlítani. Gondoltam hát bőrön majd más lesz, hát tévedtem. Nos sok parfüm van amit szeretek, és némelyik tartossága silány annak ellenére, hogy high end, de ez a parfüm nagyon de nagyon tartós. Bár el tudnám magamon viselni, örülnek neki, de a kókusz illatától falnak megyek. Aki szereti a kókusz illatot az imádni fogja és nagyon örülni fog, hogy eszméletlen tartós az illat. Sajnálom
de nekem egy nagy Nem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 13.

de nekem egy nagy Nem

Haniel1102

2021. március 13.

Itteni vélemények alapján próba nélkül rendeltem meg a 100ml-es kiszerelést. Nagyon imaaaaadom!!!!!
Nekem eddig a szerelem a LVEB Intense volt. A második 100ml-st használom belőle. Illetve használtam eddig. :)
Őszintén szólva először azt hittem nem leszünk barátok citrusos illat köszönt vissza de az kb 10 perc múlva elillant és aztán előbújt a várva várt kókusz....a mandarin és olyan tavaszias nyárias krémes finom illatot kezdtem érezni.
Tartóssága rajtam brutális. Tegnap délelőtt 10kor vettem át a csomagot, kibontás után azonnal fújtam is magamra, este tusolás után is éreztem, és még most reggel is árassza az illatot a bőrőm. Így 46 évesen vállalom, szerelemparfüm lett, és úgy hiszem jól passzol is hozzám :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 13.

emeseee6

2021. március 12.

A korábbi flankerek love-hate voltak nekem,nagyon megosztva. Az újabban kijöttek pedig UNALMASAK,ez is és az intensement is... Én nem értem,az anyaillat (amit amúgy pont nem szeretek :D ) és az intense (ami a legjobb messze!!) nagyon karakteres parfümök,sokáig ez volt a jellemző a vonalra...Mostanra mi történt?? Nincs vele nagy gond,kellemeske,rendben van,de nekem pl nem kell,semmi késztetést nem érzek,hogy megvegyem... Kár,vártam,nagyon kíváncsi voltam,de újabb koppanás az intensement után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 12.

Lina6

2021. március 12.

Womanity+olympea szerelemgyereke :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 12.

Womanity+olympea szerelemgyereke :)

Alkoholok: Alcohol
Fényvédők: Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Tris(Tetramethylhydroxypiperidinol) Citrate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Benzyl Benzoate, Farnesol, Geraniol, Citral, Eugenol
Színezékek: CI 14700, CI 60730
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lila színű.