Lush

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kattis, Módosítva: 2019. április 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Megújult változat!

"Kifinomult, friss aroma. A Dirty összetett, fodormentából, tárkonyból és kakukkfűből készült parfüm; olyan, mintha teleszívnád a tüdőd friss levegővel. A fodormenta friss, életteli illata kitisztítja az elméd és hűsíti a bőröd, míg a szantálfa és a levendula fás, virágos jegyeket ad az illatnak."

Wattsy

2019. november 23.

Régóta szagolgattam és végre be is szereztem. Mesés illat, ha kicsit leizzadok, akkor mélyebb, édesebb lesz. A napom egyik csúcspontja reggelente magamra fújni, egyszerűen úgy érzem, hogy ez én vagyok egy üvegbe zárva. Azt mondjuk hozzátenném segítségképp azok kedvéért, akik gondolkoznak a megvételén, hogy azért ez egy elég megosztó illat, nem egy tucatspriccelős; vannak barátaim, akiknek annyira nem jön be. Akik viszont szeretik a friss de mégis karakteres, koszos metrón körbeölelős illatokat, azok imádni fogják :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

ursus

2019. szeptember 17.

Úristen!!!
Hol volt eddig ez az illat eddig, hogy még találkoztam vele. :O
Még jó hogy leszólitottam azt a fiút, akin megéreztem.
Mesés és rabulejtő aromás frissesség. Jómagam nem kedvelem az ún. "zöld" illatokat, de ez nem is az az illatcsalád. Nem emelnék ki külön külön egy-egy illatjegyet, mert ez így kerek. Ja és senkit se riasszon el a fodormenta ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 17.

Úristen!!!
Hol volt eddig ez az illat eddig, hogy még találkoztam vele. :O
Még jó hogy leszólitottam azt a fiút, akin megéreztem.

Pajzs

2019. július 29.

Menta- és levendulabokrokra terített vizes fürdőruha szárad a napon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 29.

Menta- és levendulabokrokra terített vizes fürdőruha szárad a napon.

Lanie

2019. július 13.

Így képzelem el a friss letisztult természetes"bőr" illatot, főleg amikor eggyé válik az emberrel jó pár óra után. Arra vágyom, hogy mindig ilyen illatot ontsak magamból, annyira hozzám való, hogy legszívesebben mindig ezt árasztanám a pórusaimból. Először erős, friss, fodormentától csordult, majd ahogy tisztul a jegy, egyre inkább a tárkonyé, a kakukkfűé a főszerep, ott van az a csodálatos visszafogott fás illat ami egyáltalán nem "fű" szerű, hiszen a szantálfa és a levendula megpuhítja, érzelmes és értékes teljességgel uniszex illatot adva. Édesapám szerint férfias illat és én mint határozott, saját magát ismerő nő, aki kevésbé van oda a cukormázas illatok iránt, bátran és fejet felszegve hordom nap mint nap ezt a félig maszkulin csodát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 13.

allebag2

2019. május 7.

Mennyei tisztaságillat, és rendkívül tartós. A menta és a gyógynövények kifinomult keveréke. A Lush boltban fújtam be a csuklóm vele, teljesen random, és el is felejtettem teljesen. Majd hazatérvén egész nap, aztán zuhanyzás után este, és reggel is éreztem egy éteri tisztaságillatot magamon. Majd edzés alatt is fel-felsejlett egy kellemes, nyugtató, friss aroma. A kabát ujján napokkal később is éreztem, néha meg-megcsapott váratlanul. Nem tudtam, hogy az aznap fújt néhány illat közül melyik volt ez a csoda, majd ismételt próba után rájöttem. Aztán vágytam rá nagyon, és mióta az enyém lett mintegy 70 ml belőle, örömmel használom, ha a hangulatom úgy kívánja. Állok a metrón reggel, és kellemes melegség jár át a gondolattól, hogy igen, végre valaki, aki tökéletes higiéniával kezdi a napot. Magamba szívom ezt a mennyei frissességet, keresem a forrást. És hirtelen rájövök, hogy nekem van ilyen finom illatom. Hát, ez a Dirty...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

Kattis

2019. április 17.

Parfumokben nagyon valogatos vagyok. Feltetel h ne teszteljek allatokon, amit veszek, es lehetoleg fair trade legyen. Ugyanakkor nem vagyok egy tarisznyas bolcsesz tipus, utalom a gyogynovenyes illatokat. Ezt azert vettem meg, mert vissza - visszajartam a Lushba ujra es ujra probalni.. Kulonleges illat, kifejez egyfajta hangulatot, hatarozottsagot, szabadsagot.. Szexiseg, elerhetetlenseg, megfoghatatlansag, fuggetlenseg.. E megis van benne egy lagysag, noiesseg. Ha en adnek neki nevet, a Gamer-t valasztanam. Kivul artatlan, belul veszelyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 17.