Lush

Ár:   5290 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. november 26.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajápolók

"A mandula, a kókusz és a zabtej ereje egy kondicionáló sprayben az őrült hidratálásért. A citromlé elsimítja a hajszálakat fedő lemezecskéket, melyek így több fényt vernek vissza. A kubebaolaj és a megnyugtató vanília abszolút csodás illatot ad a hajnak. Az etil-makadámiát véd a hőtől, az extra szűz olívaolaj pedig növeli a hajszálak szakítószilárdságát. Spricceld nedves hajra hajmosás után és hagyd természetesen megszáradni vagy szárítsd meg hajszárítóval. Élvezd a lágy és kondicionált haj rugalmas csodáját. Afro vagy göndör haj esetén másod-harmadnapos hajon használva frissít és újrahidratál."

Bettina1984

2020. december 30.

Az illata isteni, viszont nekem sajnos nem vált be, zsírosított, pedig hajtőre nem is fújtam.
Szerencsére a kis kiszerelést rendeltem meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 30.

Szerencsére a kis kiszerelést rendeltem meg.

regicsorbi

2020. december 3.

Nagyon imádom. Még csak pár napja használom, de összehasonlíthatatlan a többi ilyen hajvég ápoló spray-vel. Nem zsírosodik tőle a hajam, nagyon jól hidratálja a hajvéget az meg már csak bónusz hogy nekem van egy ilyen haj formázó hatása, az extra meg hogy csodás az illata. Tavaly próbàltam ki először Lush terméket, azóta folyamat váltok àt mindenből. Igen drágább, de cserébe sokkal több ideig elég és eddig minden terméke bevált nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

emeseee6

2020. november 25.

Ez a cucc egyszerűen zseniális!!
Hajmosásoktól független akkor használom ha a hajam vége száraz/sprőd tapitású. 2-3 fújás a tenyérbe ,és úgy viszem fel a nagyon hosszú hajam utsó 10 centijére kb,vagy akár csak a hajvégekre. A száraz tapintást megszünteti,meg ezeket a kis kiálló töröttebb szálakat lesimítja.Amúgy is fényes a hajam,hálisten még a száraz tapintású része is,de még pluszban valami hihetetlen tükörfényt is ad neki.Nem zsíros,nem tapaszt össze,viszont nagyon tápláló,ajánlom full hajhosszra is,akinek igényli a haja.

Úgy vettem meg,hogy kb ártani nem fog...Tévedtem,többet nem is akarok élni nélküle :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 25.

Ez a cucc egyszerűen zseniális!!

Hidratálók: Propylene Glycol

Nem szabványos INCI név, jelentése mandula tej. A Lush honlapja szerint ez nem más, mint mandula olaj vízzel keverve, melyet a Lush hidratáló krémekben hidratáló összetevőként használnak. Lásd mandula olaj.

Zabtej. A zabtej alapja az abrakzab, mely a legnagyobb fehérjetartalmú gabonaféle, ami igen gazdag telítetlen zsírsavakban, és ásványisó tartalma is magas. Paula Begon szerint az összetevőnek gyulladáscsökkentő hatása is van. Az összetevő tartalmaz glutént. További információ --->