Manhattan Clearface

Ár:   2100   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: andrej, az összetevőket feltöltötte: Dori_91, Módosítva: 2016. szeptember 11.

Ár:   2100
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Antibakteriális összetételű, gátolja a zsírosodást, mattá teszi az arcbőrt.

Bőrsemlegessége bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Nyuszikaaah

2023. április 20.

Nagyon imádom. 14 éves korom óta használom. Nem használok alapozót, csak ezt a púdert. Apróbb bőrtónus hibákat tökéletesen fed, nekem ennél több nem is kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. április 20.

Heidi13

2021. április 27.

Tini koromban próbáltam először, az akkori igényeimet teljesen kielégítette. Ám felnőttként sajnos ez már nem mondható el. Alapozó fölé kenve, szinte azonnal kifényesedik alatta a bőröm, zéró a mattító és a fedő hatása. Többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 27.

husih96

2020. augusztus 19.

13 éves korom óta az életem része ez a púder. Általános iskola 6-7. osztályától egészen gimi végéig ez volt az egyetlen púder, amit használtam ("alapozóként", vagyis alapozó helyett). Aztán, ahogy elkezdtem beleszeretni a sminkelésbe gimi után, évekig nem használtam többé, mert hát az nem "igazi alapozó", és abból raktároztam be jó sokat (drogériától Mac és Estee Lauderig mindent). Most egy éve, amikor már teljesen el voltam keseredve, annyira tragikusan nézett ki az arcom, újra visszatértem hozzá és elhatároztam, hogy ezt fogom csak használni alapozó helyett, mert anno a pubertás bőrőmnek ez egy csodás megmentő volt. Hát, így, hogy igazán benne vagyok a sminkelésben és jó pár dolgot kipróbáltam már, még mindig csak ajánlani tudom és szerintem mindenkinek ki kellene próbálni ezt a terméket. Remélem, soha nem szűnik meg, mert örökre imádni fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

kriszte90

2019. szeptember 4.

A legjobb púder amit valaha használtam! Jó pár éve már csak ezt használom, nem horror az ára és tökéletesen fed.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

someva

2017. november 27.

Tini kororm kedvenc púdere. Sokat szenvedtem a pattanásoktól, de ez a púder nemcsak elfedte, hanem rendbe is tette az arcomat. A patikat szépen leszárította a fedése pedig természetes. Ár-érték arányban is tökéletes volt. Sajnálom, hogy már nem lehet hozzájutni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 27.

eiola

2017. augusztus 16.

Imádtam. Praktikus és szép a csomagolása, finom az illata, mattít de nem ugy nézek ki vele, mint aki lisztet kent a fejére. Ez az eddigi legjobb púder amit próbáltam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

verabaranyi93

2017. június 6.

Életem legjobb púdere volt. Évek óta nem tudom már sajnos beszerezni, pedig imádtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 6.

lill24

2017. május 14.

Régen nagyon szerettem, többször újravásároltam. Más púderek kipróbálása után viszont nem tartom a legjobbnak, hamar zsírosodott az arcom, és a színe is elég művi hatású, más márkával természetesebb színt értem el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

mssnrv

2017. március 17.

Sziasztok!

Nemrég vettem, nekem sok pihe van az arcomon és azt nagyon előhozza látványilag, de egyébként tökéletesen funkciónál, jó a fedése, könnyen felvihető, én ecsettel szoktam,, de csak csínnyán bánok vele, mert a kevesebb néha több :D.

Én a Corvin pláza müllerében vettem, ott rengeteg volt (alapozó is), csak jól el van dugva! Megérni megkeresni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 17.

Sziasztok!

Petrus89

2017. január 11.

Ahol èn èlek;itt a Müllerben mèg lehet kapni.Örülök;hogy ràtalàltam;mert ez egy kivàló púder.A többi púdert megszégyenítő fedése van;èn emiatt szeretem :) Ugyanakkor nem kelt mesterkélt;művi hatàst.Pattanàsokra kedvező hatàssal van;ès nem fènylik az arcom mèg a hasznàlatàt követő több óra utàn sem.Nem tudom;meddig lehet majd még kapni nàlunk;épp tegnap vàsàroltam újra egyèbkènt :) A müller sajàt màrkàs púdere pattanások ellen nagyon jó alternatíva egyèbként;próbàltam azt is;hasonlókèpp elègedett vagyok azzal is;ès az fele ennyibe kerül;mint a Manhattan.Èn imàdom mindkettőt :) Bàrcsak több ilyen kiváló púdert dobnànak piacra...:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Zinc PCA, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Methylparaben i I ta I par 0 0

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

A méhpempő antibakteriális és a bőr faggyútermelését kiegyensúlyozó hatóanyaga, ma már mesterségesen állítják elő Acnacidol néven. Gyakran 1,10-Decanediol-lal és Sebacic Acid-dal együtt alkalmazzák.

Növényi kivonat, melyet édes, virágos illata miatt illatanyagként használnak a kozmetikumokban. Egyike annak a 26 illatanyagnak, melyet az Európai Biztosság potenciálisan allergénnek ítélt meg és melyet kötelező feltűntetni az összetevőlistán, ha bőrön maradó termékek esetén 0,001% feletti, lemosható készítményekben 0,01% feletti mennyiségben tartalmazza az adott kozmetikum (forrás). Jobb elkerülni, mivel kontakt allergiás reakciókat válthat ki.