Best of Beauty 2019

Miss Sporty

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   27,3 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Corra, Módosítva: 2013. március 24.

Kiszerelés:   27,3 ml
Lelőhely:   DM, hipermarketek
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Hosszantartó formula - akár 14 órán át makulátlan arcbőrt biztosít. Csökkenti a bőrhibák láthatóságát, a sötét karikákat és a fáradtság jeleit. Könnyű összetételének köszönhetően nem tömíti el a pórusokat. A-, C-, E-vitamint és antioxidánsokat tartalmaz. Minden bőrtípusra ajánlott. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

3 árnyalatban kapható. Pumpás kiszerelés.

Illatmentes összetétel.

Nairam

2019. június 15.

Néha amikor úgy gondolja az arcbőröm,akkor problémás száraz hámló,piros foltos.Néha meg szép egyenletes az arcom. Ez az egyetlen alapozó,ami nem kiemeli a kritikus részeket,hanem lefedi. Csatlakozom az előttem szólóhoz, üti a drágább márkásabb alapozómat! Nem használom csak akkor amikor fellángol a bőröm,mert akkor egységes szép arcbőrt kölcsönöz. Sokáig elég! Nem kell vakolni vele az arcbőrt, vékonyabb rétegben is jó szokott lenni,persze ez attól is függ,milyen a bőrhiba.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 15.

picvikk89

2019. március 1.

Na az a helyzet hogy én imádom, úgy 10 éve ezt veszem :D . Van egy drágább alapozóm is amit eseményekre fotózásokra használok, ha durvább fedést szeretnék, De ő a hétköznapokban teljesen megállja a helyet nálam. Közepes fedése van szerintem, jól kell használni és akkor megfelelően fog működni. És pattanásos bőröm van.
Van egy világosabb és egy sötétebb árnyalatom is. Egyszer felkentek az arcomra, egy mac minóségben és árban egyező hiper szuper alapozot, és konkrétán a piros foltok átütöttek az arcomon. És gondoltam magamban, hogy ne már az én "gagyibb" miss sportys alapozom elfedi a hibákat, szoval én nem cserélném le. Hétköznapokra teljesen tökéletes, mert nekem nem fullasztja a bőröm pattanásokat se okozott. Bejön az állaga is, kabukival szoktam felvinni ės eldolgozni. Az adagolásrol meg ne is beszéljünk, nagyon jól ki lehet szedni minden cseppjét nem pazarlos. Nalam 5 csillag totálisan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

petrovicsberta

Korcsoport: < 18
2018. november 17.

Télen nekem nagyon elüt a bőrszinemtől. Szeretem mert jól és szépen fed, ahhoz képest amilyen olcsó, viszont nem tesz jót a bőrömnek. Kicsit sárgás beütése van, és hamar szárad, ami nálam minusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. november 17.

barilla

2018. február 25.

Adagolás után asz első pár másodpercben krémes, majd elkezd hirtelen száradni, vagy sűrűsödni. Mindig sietnem kellet, hogy szét tudjam egyenletesen oszlatni az arcomon. Ha nem sikerült, egy csomó anyag egy helyen megkötött,húzta az arcomat. Pólusokat eltömíti, kipattogott tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Pocok96

2018. február 25.

Másik nagy tini-hibám egyike. Sose tudtam a megfelelő színűt venni, ami illett volna a bőrömhöz. Ragadt-tapadt, nem fedett megfelelően és a bőrömnek se tett jót!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Andi2018

2018. február 22.

Évek óta csak ezt használom.Nagyon szeretem.Olcsó,apróbb bőrhibákat eltünteti,jól fed,tartós,nekem 24-órán át is kibírta már.Kissé fénylik,de ez egy kis púderrel megoldható.Mindenkinek csak ajánlani tudom.Nekem ő a KEDVENC! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

csibike100

2018. február 3.

A kiszereléséért plusz pont, nagyon jó ötletnek tartom, így a teljes mennyiség könnyen kinyerhető. Viszont durván narancssárgás tónusú és borzalmasan ragad, egy jó púderrel orvosolható, de akkor se kényelmes viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 3.

bova

2018. január 31.

Szerintem minden kozmetikai krémnek ilyen tubusban kellene lenni. Fantasztikus! Nincsen pazarlás, nincsen a tubusban bennmaradt alapozó, amit sehogy sem lehet kiszedni... Ráadásul pumpás! Ezenkívül is nagyon jó kis termék: jó a fedése, állaga is, nem fényesedik, nem lesz Tőle pattanásos az arcom, jól fennmarad, tartós. Tényleg minden rendben van vele. Az illata annyira nem tetszik, de ez a legkevesebb. Egyetlen egy ok van, amiért nem használom olyan gyakran: mert ez egy alapozó, és a napi használathoz inkább BB krémet alkalmazok, hogy a bőröm jobban szellőzzön. Mindenkinek ajánlom!

UPDATE: Évek alatt az ember rájön, hogy az alapozó az a kategória, amire érdemes beruházni. Ezt az alapozót addig sokra értékeltem, amíg nem volt hasonlítási alapom. És ilyen elsők közötti terméknek jó is volt, de messze nem a legjobb. Azonban fedés, tubus még mindig dicséretes. Szóval 5-ös helyett 4, ennyi tapasztalat után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Vevep92

2018. január 24.

Amikor elkezdtem foglalkozni a sminkeléssel 17-8 évesen (de inkább csak akkor festettem ki magam, ha valami alkalom volt) akkor ez volt a kedvenc alapozóm, most is van egy itthon, de nem ehhez nyúlok először. Azt vettem észre, hogy inkább nyáron szoktam használni, mert a bőrömön nagyon lágy és könnyű a textúrája. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 24.

Lilla08

2018. január 3.

Eddig az NYC all day long, majd a natural matt termékeit használtam, de sajnos ezeket már nem árulják ott, ahol lakom. Nagyon kétségbe estem, mert az előbbi márka warm- és soft beige árnyalatai pont passzoltak a világos bőrömhöz, és sehol nem találtam pont ugyanolyan árnyalatot. Ennek a terméknek viszont a 002-es Light árnyalata éppen olyan színű, mint az előbb említettek, így már emiatt is imádom. Nagyon jól fed, viszonylag kis mennyiség is elég belőle. A pumpás kiszerelés nekem külön tetszik, és az átlátszó csomagolás is, mert így mindig látom, hogy még mennyi van belőle. Biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Antioxidánsok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Alkoholok: Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol
Emolliensek: Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Coco-Caprylate / Caprate, Glyceryl Stearate, Lanolin Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, Caprylyl Glycol, Lecithin
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Isostearic Acid, Lanolin Alcohol, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Lecithin, Steareth-2, Xanthan Gum, Polysorbate 20, Sorbitan Laurate, Laureth-4
Szilikonok: Dimethicone/ Vinyl Dimethicone Crosspolymer
Tisztítószerek: Isostearic Acid, Triethanolamine, Cetyl Alcohol, Steareth-21, Stearyl Alcohol, Steareth-2, Xanthan Gum, Propylene Glycol Laurate, Propylene Glycol Stearate, Polysorbate 20, Laureth-4
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77492, CI 77491, CI 77499
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Sorbic Acid

Bőrpuhító (emollient), sűrítő anyagként használt zsírsav.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Kaolin 0 0

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.