The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

Ár: 2000 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tápióság, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel, posta

Glowstick

2020. június 27.

Az illata miatt vettem meg de nagyon ragacsos marad utana a borom, mintha nem szivodna fel igazan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Marcipancica

2020. május 25.

Számomra az összes Body Shop testvaj teli találat, szuper az állaguk, nagyon bársonyos lesz tőlük a bőröm, és sokáig érződik kellemes illatuk. Én ezt szeretem a legjobban az összes közül (fej fej mellett a British Rose termékcsaláddal), mert nagyon finom az illata, és szuper selymes tőle a bőröm. Barátnőimen is ki szoktam szúrni ha ezt viselik, mert nem tolakodó, mégis kellemesen érezhető az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Biancah

2020. április 21.

Update: jaj, hát igen. Milliószor újravettem már. Nekem Ő AZ.

Évek hosszú tökéletes testápoló/testvaj/olaj keresgélése van emögött. És jelentem, ő a tökéletes. Fűtésszezon, száraz érzékeny bőr, a víz minősége sem a legokébb Görögország egyes tájain, amit az én bőröm brutál megérez. Este zuhi után bekencézem magam, és nincs az a brutál cuppogós érzés, meg amit külön utálok, másnap reggel az a fura filmréteg, amit még érzek egyes cuccok után, és így nekem megnehezíti a nacifelvételt, vagy a harisnyát. Nincs. Puha bőr van. Imádom. Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

Update: jaj, hát igen. Milliószor újravettem már. Nekem Ő AZ.

Morgana27

2020. március 20.

Az illata miatt vettem meg, korábban már tusfürdőként is kipróbáltam. Hidratál, de az én kiszáradásra hajlamos, vízhiányos bőrömnek sajnos nem elég, ráadásul az összetevői közé is becsúszott pár nemszeretem elem. Ha nagyobb mennyiséget viszek fel, akkor nem szívódik be teljesen, hanem egy réteget képez a bőrön. Nagyon szeretnék neki több pontot adni, mert tényleg szerelmese vagyok az illatának, de sajnos egy testápolónál nem ez a legfontosabb szempont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 20.

zsizsebiH

2020. január 29.

Nagyon kellemes testápoló, már az illata is nagyon tetszett, nem hivalkodóan erős, és azért érezni is lehet, tehát nagyon jól eltalálták. A bőrömnek is nagyon jó, kitűnően hidratál, sokáig elég...ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 29.

Rebeka528

2020. január 25.

Jól hidratál és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 25.

Jól hidratál és jó az illata is.

szgreta

2020. január 19.

Nagyon kellemes illatú és tökéletes állagú krém: jól kenhető, de elég tartalmas ahhoz, hogy hidratáljon is.Sajnos az összetevőit nem néztem meg vásárlás előtt, és nem a legszebbek...ezt már bánom utólag. Ráadásul van benne valami, ami nekem várandósan vérbőséget okozott és emiatt enyhe görcsöket is, úgyhogy abba is hagytam a használatát.Kár érte!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

eprecs

2019. december 22.

Szuperül hidratál, kellemes az illata ami egész nap kitart. Tipikus fantasztikus TBS testvaj. 400ml-es kiszerelésem volt, most fog elfogyni, de kicsit besokaltam az illatától most inkább az argánolajosat vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

slytherclaw

2019. december 15.

Ajándékba kaptam a visszavitt öt tégelyért. Sosem használtam a mézvirágos családból előtte semmit, de kalandvágyó kedvemben voltam, és ezt választottam.
Csodálatos illata van, szerintem teljesen hársfavirág. Könnyű krém, gyorsan beszívódik és remekül ápol. Mivel kevés is elég belőle, az 50 ml-s doboz is sokáig elég. Anyukám is teljesen beleszeretett, úgyhogy megvan az új kedvenc TBS illatunk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 15.

bee1

2019. november 20.

Nagyon,de nagyon finom illata van. Mar masodjara vasarolom ujra emiatt. Evkozben teljesen jo kis krem, elegendo a hidratalasa, azonban telen nekem keves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.