The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

Ár: 1500 Ft , Eladó: DianaS
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Tápióság, Tápiószecső, Szolnok, Kunszentmárton , fizetés: Személyes átvétel v. posta a vevőt terheli (Postán maradó!)

vereslaura

2021. május 4.

Üde tavaszi illat, erős hidratálás. Szuper krém. már sokadjára veszem újra, nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 4.

TimiK

2021. április 26.

Abszolút imádat! Ez az illat... <3 Finom puhává teszi a bőrömet és gyorsan beszívódik. Újravevős! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

vikikiwi

2021. március 19.

Imádtam az illlatát, az állagát is, túl hamar el is fogyott :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 19.

Imádtam az illlatát, az állagát is, túl hamar el is fogyott :)

vzsm02

2021. február 19.

Nem ez a kedvenc illatom, de édes-virágos, kellemes. Ajándékcsomagban volt kettő másikkal, egy próbát megért. A hidratáló hatása a megszokott sokáig tartó, az illata nekem azért nem lett kedvenc, mert friss-gyümölcsös párti vagyok, de ezért nem tudom lepontozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

eveshepherd

2020. november 8.

A kedvenc The body shop illatom. Édeskés, tartós virágillat, ami egész nap megmarad, miközben a testvaj kiválóan hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 8.

lulley93

2020. október 14.

ez az egyik kedvencem. erősen hidratál, nagyon tartós fini illata van.
kiegészítés: még mindig imádom, sok év után is, remélem sose szüntetik meg. ez a krémesebb TBS testvajak közé tartozik, nem olyan kemény, mint mondjuk a kókuszos, emiatt még jobban szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 14.

ez az egyik kedvencem. erősen hidratál, nagyon tartós fini illata van.

Judyblack

2020. szeptember 26.

Szeretem a body shop termékeit, szeretek kísérletezni, ám két dolog van, amihez ragaszkodom. A testvajuk az egyik. Sokfélét probáltam, de amióta a mézvirágosra rátaláltam, azóta hűséges vagyok hozzá. Bár bevallom, egyszerre több vasat is tartok a tűzben...
A textúrája, az illata, télen és nyáron is bevált, nem húzódik a bőröm, csodálatosan puhítja és hamar beszívódik.
Előszeretettel veszem ajándékba is a barátnőimnek, rokonoknak, mert nem egy megosztó termék és illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 26.

dalmesz0204

2020. augusztus 25.

Ez a termék nekem a nagybetűs SZERELEM. Elképesztő illat, textúra, bármikor újravenném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Glowstick

2020. június 27.

Az illata miatt vettem meg de nagyon ragacsos marad utana a borom, mintha nem szivodna fel igazan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 27.

Marcipancica

2020. május 25.

Számomra az összes Body Shop testvaj teli találat, szuper az állaguk, nagyon bársonyos lesz tőlük a bőröm, és sokáig érződik kellemes illatuk. Én ezt szeretem a legjobban az összes közül (fej fej mellett a British Rose termékcsaláddal), mert nagyon finom az illata, és szuper selymes tőle a bőröm. Barátnőimen is ki szoktam szúrni ha ezt viselik, mert nem tolakodó, mégis kellemesen érezhető az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.