The Body Shop

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mogyi.niki, az összetevőket feltöltötte: PiciBia, Módosítva: 2018. március 5.

Ár:   2190 Ft és 5290 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 200 ml
Lelőhely:   The Body Shop márkaboltok
Kategória:   Testápolók

Intenzív krémes testvaj finom moringavirág-illattal. Erősíti a bőr természetes védelmét a kiszáradás ellen.

• Könnyen beszívódik
  • Puhává, rugalmassá teszi a bőrt
  • 24 órán át hidratál

Biancah

2019. november 22.

Évek hosszú tökéletes testápoló/testvaj/olaj keresgélése van emögött. És jelentem, ő a tökéletes. Fűtésszezon, száraz érzékeny bőr, a víz minősége sem a legokébb Görögország egyes tájain, amit az én bőröm brutál megérez. Este zuhi után bekencézem magam, és nincs az a brutál cuppogós érzés, meg amit külön utálok, másnap reggel az a fura filmréteg, amit még érzek egyes cuccok után, és így nekem megnehezíti a nacifelvételt, vagy a harisnyát. Nincs. Puha bőr van. Imádom. Újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 22.

bee1

2019. november 20.

Nagyon,de nagyon finom illata van. Mar masodjara vasarolom ujra emiatt. Evkozben teljesen jo kis krem, elegendo a hidratalasa, azonban telen nekem keves.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

D3tti

2019. november 20.

Kellemes az illata, gyorsan beszívódik, jól hidratál, mindennek megfelel, de nem ez lesz a kedvenc krémem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 20.

Lilian09

2019. november 20.

Én kézkrémként használom a kis tégelyes verziót, szerintem jobban hidratál mint a kis tubusos kézkrém verziója. Talán nem a leg hidratálóbb kézkrém a világon, de közepesen száraz kézre szerintem tökéletes. Testápolóként kicsit borsos az ára

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 20.

nklaudika

2019. november 13.

Az illata volt ami először megfogott és azóta is imádom. Hamar beszívja a bőr és sokáig érzem magamon az illatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

floralbird

2019. november 1.

Nagyon szuper ez a krém! Olyan testápolót kerestem mindig, ami könnyen beszívódik, nem ragacsos, és még másnap is érzem a hatását, ugyanis eléggé lusta vagyok minden nap kenni magam testápolóval... Ez a krém megfelel minden kritériumnak! Nekem elsőre inkább csak az illata volt fura, nem egy szokványos illat, így hozzá kellett szoknom, de most már azt is nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 1.

micujs66

2019. október 2.

Csúcs ez a krém, nagyon szeretem, a kedvencen! Annyira finom az illata, krémes, nagyon szereti a bőröm! ráadásul nagyon nagy adag, és mindig nagyon sokáig elég! A családban a lányoknál nagy kedvenc! Nem egyszer vettem már, mindig visszatérek hozzá.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 2.

vargaszandi

2019. szeptember 19.

Kedvenc Body Shop illatom, néha csak úgy előveszem és megszaglászom, egyszerűen imádom! :D Ha este használom, még masnapra is érzem a hidratáltságot a bőrömöm. Már az utolsó cseppig elhasználtam a nagy kiszerelést, jelenleg egy kis 50 ml-es verzió van belőle. Megvettem a testjoghurtot (ennek is a végén járok már) és a kézkrémet is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 19.

livtyke91

2019. június 14.

Nagyon kellemes az illata, ezt már többször megvettem még ajándékba is. Szép a csomagolás, nagy a kiszerelés, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

mnikc

2019. június 13.

Kedvenc illatom , nekem minden masnak tul sok, tul edes illata volt ,korábban volt egy moringás kezkremem amit imádtam igy ezert vettem ot ,nem vagyok nagy testvajas de ot nagyon szeretem , neha eszembe jut bekenem magam az illata miatt,
Egybkent egesz jol hidratal , nem maradok ragacsos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 13.

Egybkent egesz jol hidratal , nem maradok ragacsos

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Honey, Caprylyl Glycol

A Moringa növény (kis vagy közepes méretű fa, melynek fehér virága van) magjából készült olaj. A Himalaya Herbals honlapja szerint a moringa növény magjának gyulladás csökkentő, vizelethajtó és görcsoldó hatása van. A CosIng az összetevőt egyszerűen bőrjavító (skin condtioning) összetevőnek kategorizálja.