Natics

Ár:   9 990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   natics.hu, dm drogéria   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. november 26.

Ár:   9 990 Ft
Lelőhely:   natics.hu, dm drogéria
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Ránctalanító Anti-Age szemkörnyékápoló fluid a C-vitamin, koffein és hialuron minden erejével!
Szemkörnyéked speciális törődést igényel. A bőr vékonyabb, érzékenyebb, mint az arcod más területén; itt jelennek meg először a ráncok - és mélyülnek is el az évek folyamán. Használj egy olyan kozmetikumot ami komplex hatást fejt ki ezen a területen, ahol a legnagyobb szükség van rá! A speciális, mélyrétegekbe hatoló lipofil (olajban oldékony) C-vitamin korunk egyik legmodernebb és leghatékonyabb vívmánya a bőrápolás terén. A fluid fő hatóanyaga a stabil, magas dózisú C-vitamin erős Anti-Age hatást fejt ki a bőrön, küzd a ráncok ellen és feszesíti a bőr kollagén szövetét. Rendszeres használat esetén látványos, ránctalanító hatás fejthet ki, a bőr simább, feszesebb, a kontúrok élesebbek lehetnek. A fluid koffein és B5-vitamin tartalma serkentik a keringést, fokozzák a sejtmegújulást - így halványíthatják el a karikákat és sötét területeket -, hogy magabiztosan mosolyogva kezdj neki a napnak! A klinikai tesztekben bizonyított ARGIRELOX peptid fokozza a fluid ránctalanító hatását. Újgenerációs hatóanyagként sosem látott komplex formulában fejti ki hatását - mindezt a lenyűgöző tekintet érdekében."

Zsuzsi444

2020. december 11.

Mivel a márka többi termékét is használom és a C vitaminos szérum a kezdetektől csodaszer nekem, ezt is feltétlenül ki akartam próbálni. A fluid szemkörnyékápoló már jól vizsgázott nálam, az érzékeny szememnek sem lett tőle baja és határozottan érezhető volt a feszesítő hatása, ez a C vitaminos verzió csak jobb lehet, gondoltam. Lassan 3 hete használom és erről is csak pozitívan tudok nyilatkozni. Ez is ultrakönnyen beszívódik, nagyon kevés kell belőle, így sokáig kitart majd a flakon, semleges az illata aminek azért örülök, mert mellette megmarad a hidratáló fluide sensuel illata, amit imádok és együtt használom őket. Hogy a ráncaimon mennyit segít majd, ez majd idővel kiderül, de az, hogy hidratálom és ilyen extra hatóanyagokat juttatok erre az érzékeny részre, csak jót tehet velem. 20 éves már nem leszek, de bízom benne, hogy a többi ránc kialakulását meg tudom előzni és halványítani tudom az eddigieket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 11.

Judia

2020. december 8.

Egyértelmű volt, hogy megrendelem, mert a Yeux Fluide Anti-Age a napi rutinom része így kíváncsi voltam. Természetesen nem csalódtam ahogy szinte az összes termék, ez is azonnal szerelem lett. Könnyed, kellemes állagú, nincs irritáció, nem szárít, illatmentes és jól sminkelhető. Ezen felül hozza amit ígér, táplál, de nem ül meg a mélyebb ráncokba, feszesít. Mindenképpen újraveszem, mert azt azért mindenki tudja, hogy nem 1-2 alkalom után fejti ki a teljes hatását, hanem a rendszeres használatával. Nálam 5* és nem hazudok, ha azt mondom én letettem a hűségesküt a Natics mellett, mert kizárólag a cég termékeit használom már egy ideje.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 8.

Freegine77

2020. december 6.

Megajándékoztam magam vele, mert "megérdemlem" napot tartottam :). Szeretem ezt a csinos flakont és nagyon jól lehet adagolni belőle a krémet. Szinte észrevehetetlen, de kellemesen friss illata van és azonnal becuppan. Nagyon kevés kell belőle, aminek külön örülök. Nem kell másik krém fölé, szérumot sem kenek alá. Két hete használom, nekem tetszik. Hosszútávú hatásról sajnos még nem tudok beszámolni, de jobban fest a szemkörnyékem és érzem, hogy feszesebb is lett. Nem száraz, eredményesen hidratál. A C20 szérum után bízom abban, hogy ez is olyan jól be fog válni hosszú távon is, majd visszajövök updatelni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 6.

nanderi

2020. december 3.

Több éve használom a márka kozmetikumait és időközben már olyan egyértelmű változásokat látok arcbőrömön, hogy se a barátnőim, se a kozmetikusom nem tud elmenni mellette - aki egyébként sokkal ritkábban lát, de mindezzel együtt nagyon örül annak, amit lát rajtam. Hosszú éveken keresztül számtalan ígéretes márkát próbáltam ki, rengeteg pénzt öltem bele, de sok arcápoló nemhogy javulást nem hozott, hanem egyszerűen azt vettem észre, hogy mintha inkább "kiszívnák" az arcbőrömet vagy az a ránc ami ott van az el is mélyült használatuk során. Hangzatos amerikai, francia, olasz márkák mind mind a süllyesztőben végezték és a legtöbb flakon tartalmát el sem használtam. Merőben más érzést nyújtott a Natics első kozmetikuma amit próbáltam és egy addigi szokatlan érzést is, mégpedig egyrrészt nyomtalanul beszívódott, egy-egy arcápoló kellemesen fénylett és a bőröm nem volt már szomjas pár nap használat után. Meg kellett tanulnom, hogy olyan arcápolókat használjak, amik táplálnak és hidratálják az arcbőrömet, nem pedig a tonnaszámnyi szilikon miatt időszakosan elfedjenek valamit és este a lemosásnál egy jóval fáradtabb arc tekintsen vissza, mint egy kialvatlan éjszaka után. Az első "hűha" érzést a C20 szérumok hozta ami már az első reggelre változtatott a bőrömön. Nem tűnek el a ráncaim - félreértés ne történjen - egy éjszaka alatt, nem erről van szó, de látható volt, hogy a szürke fátyol lekerült. Egy éjszaka alatt. Két-három hét alatt láttam a finomvonalakon, hogy itt valóban arról van szó, hogy ez segít. Utána az első arckrémem - még az Inca oly tényleg kicsit erősebb natúr illattal - az első flakon elhasználása után a C20 szérummal együtt azt eredményezte, hogy szerettem a tükörbe nézni. Négy éve követem a márkát. Négy éve alatt nem drágított. A legújabb C20 ugyanannyiba kerül, mint az első ilyen szérum - és ráver annak teljesítményére, noha nem sokkal, mert kiemelném, hogy az első is már szerelem volt. Évről évre láttam, hogy a jót még jobbá tették, hogy örömmel kísértem a fejlődést és valljuk azt is be, hogy a legtöbb cég kiad valamit és 10 évig ugyanaz kapható. Azt hiszen nem volt olyan arcápoló, amit egy évnél tovább tudtam volna használni, mert fejlesztettek rajta és kiadtak egy újabbat. Drága? Inkább úgy mondanám: nincs olyan sok kidobni való pénzem, hogy hatástalan olcsó kozmetikumokat vegyek és sehol nincs azoktól az áraktól drága parfümházak krémjeitől, amelyek 5x ennyibe kerültek és 2 hét után egyetlen reakciót váltottak ki belőlem, mégpedig, hogy nem akarom használni többet mert semmit nem érek vele. (azért azt is valljuk e, hogy az a két barátnőm nagyon jól járt, akik mindezeket a krémeket megkapták, ámbár időközben had ne mondja,, hogy ha nem is csak, de a legtöbb arcápolójuk logója "N" betűvel kezdődik...

Na de akkor érkezzünk el ehhez a szemkörnyékápolóhoz is, hiszen ide írtam a posztot. Kb 3,5 hete vettem meg. Állag? 5*. Illat? nem érzek, de kicsit enyhén frisses és elég kellemes. Nem irritál, nyomtalanul szívódik be. Hatás? Katikák bánták, bár sok nem volt már a koffeines Hydrájuknak köszönhető. Ráncok? Látom, hogy az apróbbak mintha kisimultak volna, a mélyek pedig már nem olyan mélyek. Valahogy az összkép nekem sok év mínuszt hozott a korom megítélésében. Érzékeny a szemkörnyékem és egyszerűen issza a bőröm. Rugalmasabb. Fényesebb. Szebb. Szerintem sosem fogy el annyira kevés kell. Nem csalódtam. Most sem. 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 3.

Antioxidánsok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol
Peptidek: Acetyl Hexapeptide-8, Pentapeptide-18
Vitaminok: Ascorbyl Tetraisopalmitate, Panthenol, Tocopherol

Ofethylhexanol és Hydrogenated Olive Oil reakciójából keletkező észterek keveréke. Az összetevőt Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables-el vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Olívaolajból kivont el nem szappanosítható lipidek. Az ún. el nem szappanosítható lipidek olyan a növényi zsírokban természetesen jelen lévő anyagok, és melyek bőrápoló tulajdonságaik miatt kerülnek felhasználásra a bőrtápláló termékekben. Az összetevőt Hydrogenated Ethylhexyl Olivate-al vegyítve a szilikonfélék természetes alternatívájának tartják, mivel rendkívüli sima, selymes, púderes érzést hagy a bőrön.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2