Natics

Ár:   9790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edvinka, Módosítva: 2018. december 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Limitált kiadás

"A NATICS® C15 a legújabb C-vitamin szérumunk. Lágy málna illata és könnyed állaga biztosan levesz lábadról! Valódi organikus málna hidrolátummal kényezteti arcbőrödet, miközben a 15% gyógyszerkönyvi tisztaságú C-vitamin gyors és látványos hatásával nyűgöz le. A szürke fátyol lehullik arcbőrödről és előbújik ragyogó szépséged!

Nem egy átlagos C-vitamin szérum. Az egyik legtökéletesebb nedvességmegkötő, a hialurosav több formában is megtalálható benne: az alacsony molekulasúlyú hialuronsav könnyebben hatol a bőr mélyére és úgy hidratálja bőrödet eredményesebben, így a magas molekulasúlyú a bőr felszínén köti meg a nedvességet és eredményez élettel telibb megjelenést. A szérum koffein tartalma felpezsdíti a bőr vérkeringését és ez által anyagcseréjét is. A szem alatti karikák reggelre láthatóan halványodhatnak. A panthenol (B5 Provitamin) gyorsítja a sejtregenerációt és csökkenti a gyulladásokat, továbbá támogatja a hialuronsav nedvességmegkötő szerepét. Az allantoin és a nyugtató bisabolol puhítják és selymesebbé teszik arcbőrödet. A szérumban mindezen összetevők együttesen felelnek a ragyogó, fiatalos arcbőrért! A NATICS® C15 hatékony, 2.8 - 3.1 közötti pH-értékkel rendelkezik."

PEG- és kőolaj-származékoktól, parabénektől, mesterséges színezékektől és illatanyagoktól mentes, sőt natúr parfüm sem található benne. A szérumban nincsenek mesterséges oldószerek.

CeCeDrake

2018. december 31.

Korábban használtam Natics C20-at, C-boostert. Nagyon bevált. Aztán megjelent a G&G C-vitamin szérum és kipróbáltam azt is. Aztán telt-múlt az idő és minden nap azt éreztem, hogy hiányzik a Natics. Nagyon! Szembe jött velem ez az új málnás, le is csaptam rá, pedig még van bontatlan C20.
Nagyon szuper az illata, a hatása meg kiváló, mint a korábban használtnak.
Üde pofika néz vissza a tükörben, ezt imádom benne!
Ennek az illata jobban tetszik, sajnálom, hogy limitált. Igazából az illata mindegy, amíg lesz Natics C-vitamin szérum, én mást nem veszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Nagyon szuper az illata, a hatása meg kiváló, mint a korábban használtnak.
Üde pofika néz vissza a tükörben, ezt imádom benne!

Freegine77

2018. december 30.

C20 után ezt is megvettem és ebben sem csalódtam. A nagy testvére elfogyott és kíváncsivá tett ez a limitált kiadás. Ez az illat - valami fenomenális, nem mű, nem erős, kellemes finom málna! Szeretem ebben a cégben, hogy nem erőlteti a mű és natúr parfümöket, hanem minden terméke kellemes és finom illatú. A többi natúr céghez képest nincs az a kimondott "bio illata" a termékeknek. A hatása hozza itt is az elvártakat. A következő ismét a C20 lesz, de nagyon jó volt ez a kis vérfrissítés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

edvinka

2018. december 21.

Minap kaptam kézhez. A C20-ról olvasott vélemények alapján mertem kiadni ennyi pénzt érte.
Első használatok után úgy érzem jól beszívódik, de vékony, csúszós, fényes védőréteg marad utána bár ez lehet a hatása!?
A málna illatot max. úgy érzem, hogy ha nagyon odaképzelem, de azért így is jobb, mintha szintetikus málna illattól fulladoznék.
Ha eltűntek tőle a szemem sötét karikái és kisimultak a ráncaim, jelentkezem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 21.

Ha eltűntek tőle a szemem sötét karikái és kisimultak a ráncaim, jelentkezem :)

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin