Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A NATICS® C20 AIR egy rendkívül hatékony szérum, melynek klinikai tisztaságú hatóanyagai károsanyagoktól mentesek, természetes és organikus forrásból származnak. Extra könnyed textúrát alkottunk meg a szérum összetevőinek, így a hatóanyagok középpontjában továbbra is a 20% tiszta L-aszkorbinsav, azaz C-vitamin áll. Az arcápolás szempontjából szuperhatékony összetevő effektivitását tovább növelve egy részét liposzómákba zártuk. A C-vitamin hatását további 12 hatóanyag erősíti, amelyek már önmagukban is figyelemre méltó teljesítménnyel rendelkeznek. A csomagoláson látható színskála segítségével folyamatosan ellenőrizheted, hogy  a szérumot meddig használhatod."

nanderi

2020. június 7.

Ez a szérum ebben a könnyedebb változatban is meggyőzött. Nyárra biztosan ezt fogom használni. Minden jót elmondtam már a másik bejegyzésnél, változatlanul nagyon szeretem, mert az egyik leghatásosabb arcápolóm.

Update: Nagyon szerettem, sajnálom, is, hogy már nem gyártáják. Több flakonnal használtam el, látható eredményeket nyújtott. Most a legújabb terméküket használom, a peptides változatot. Hamarosan arról is beszámolok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 7.

Dorika007

2020. május 28.

Csak nem olyan rég kezdtem el használni, egyelőre hatást még nem látok, de pár hét múlva írok update-et, viszont amit észrevetem, hogy szerintem nem a bőrbe való felszívódása a gyors hanem az elpárolgása. Szeretném azt hinni, hogy a bőröm issza be, de a vizes állagánál fogva szerintem több végzi a levegőben.

Update:
próbáltam mindenhogy; egymagában, hidratáló krémmel, arcolajjal...egyik verzió rosszabb a másiknál. Az én bőrömön megáll teljesen. Kifejezetten érzem, hogy rajta van és olyan mintha maszot viselnék.

Update 2:
még mindig használom és azt vettem észre egyik nap mintha koszos lenne az arcom ÉS NEM, hanem aprócska fekete, addig nem látott mitesszereket okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 28.

Update:

Update 2:

Ncsk

2020. május 19.

Ha valaki a millio szuper ertekeles ellenere gyengebbet nyilatkozik, mindig arra gondolok, biztos vele van a baj. Hat most akkor velem van. Szerintem nem egy olyan csodaszer, mint azt elottem irtak tobben. Valamiert azt vartam, eldobom az agyam.. hat nem. Nem igazan problemas a borom, de ettol akkora pattanasok jottek ki az allamon..es a pigment foltomon sem halvanyitott. Szoval magas ara ellenere nem az igazi.. Nekem eddig kettobol ketto termeke nem jott be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 19.

Freegine77

2020. május 12.

Egyszerűen nem tudom megunni ezt a márkát, mindig hoznak ki valami újat, amit nagyon megszeretek. Ezzel a szérummal is így vagyok, nyárra is tökéletes arcápoló, mint a testvére, a C20, ez is látványos hatást ad minden alkalommal.

Update: Most fogyott el a termék, nagyon szerettem, de kíváncsian várom az új szérimot!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 12.

Keryedi

2020. február 18.

Nem tagadom itteni vélemények hatására döntöttem el, hogy kipróbálom. Fakó, fénytelen, száraz bőrömnek kerestem szérumot, olcsóbb kategóriában, mint a ANR. (szerettem azt is, de egy idő után nem éreztem különösebb hatását). Nem szoktam egy használat után véleményt írni, de ezzel kivételt teszek, mert egy használat után is látható volt a hatása. Reggelre üdébb, kipihentebb és simább volt az arcbőröm. A márka NOUÂGE RICH ANTI-STRESS fluiddal egészítettem ki az arcápolási rutint. Abszolút meggyőzött mindkettő, bízom benne, hogy hosszabb távon is jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

lenip

2019. szeptember 22.

Az Air előtt többször rendeltem a sima C20-ból, azzal is elégedett voltam. Igazából nem is értettem, amikor bejött az Air verzió, hogy miért lesz másik is. Utána persze abból is rendeltem, én nem bántam meg. A pipettás része miatt eleinte bosszankodtam, mert szeretem a pumpás fazont, de után rájöttem, hogy a könnyed állaga igenis igényli a pipettát. Nyárra külön jó a "vizesebb" állag. Napi 1-2 alkalom mellett 2-3 hónapra elég a flakon. Nem okozott irritációt, a többi krémemmel együtt is jól viselkedett. És ami a lényeg - mert eléggé (ön)kritikus vagyok, a kozmetikusom többször megjegyezte, hogy sokkal szebb a bőrképem, mint előtte, pedig a körülmények nem kedveztek neki az utóbbi időben (időjárás, stressz stb.), és érdekelte, mit használok. :) Csak az ára az, amivel nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Moncsi0821

2019. szeptember 16.

3 hónapja használom ezt a szérumot és azóta teljesen megváltozott a bőrképem. Előtte sok drága,márkás szérum is helyett kapott a fürdőszoba szekrényemben, de ilyen szép még semmitől nem volt az arcbőröm! A pattanások eltűntek, egyenletesebb, simább és élettel telibb a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Boosterrel kezdtem az ismerkedést, sima C20, málnás limitált után most ez a kedvenc. Sokkal gyorsabban szívódik be szerintem.
A sima C20-ból elég sokat elhasználtam, de ez jobban tetszik.
A hatása kiváló.
A hazai márkák közül ár/érték arányban a legjobb C-vitaminos szérum.
Nem tudok élni Natics C nélkül, próbáltam rövidebb ideig, de mindig hiányzott.
A sima C20 az 2 hónapig volt elegendő, ez gyorsabban fogy, de nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

A sima C20-ból elég sokat elhasználtam, de ez jobban tetszik.
A hatása kiváló.
A hazai márkák közül ár/érték arányban a legjobb C-vitaminos szérum.
Nem tudok élni Natics C nélkül, próbáltam rövidebb ideig, de mindig hiányzott.
A sima C20 az 2 hónapig volt elegendő, ez gyorsabban fogy, de nem bánom.

simonkati82

2019. szeptember 7.

A sima C20-al kezdtük az ismerkedést, már azt is nagyon szerettem, de néha ragadt, ha túl vastagon vittem fel. Ez nekem teljesen bevált, hozza amit ígér a leírás. Szebb az arcbőröm és a kis ráncok is kisimulóban vannak, nem úgy, mint egy-egy más c-vitamin szérumnál amit hónapokig használtam és nem tapasztaltam szinte semmit. Egy jól megalkotott szérum, újravásárlós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ayra

2019. szeptember 7.

A többi C vitaminos termékük mellett ezzel is tettem egy próbát, és imádom! Valóban légiesebb, gyorsabban beszívódik. Először aggasztott, hogy hűtőben tárolós, de már megszoktam, hogy onnan veszem ki és kerül vissza. Nagyon szeretem, hogy ez a cég folyton újít, továbbfejleszt! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.