Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2019. május 21.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"A NATICS® C20 AIR egy rendkívül hatékony szérum, melynek klinikai tisztaságú hatóanyagai károsanyagoktól mentesek, természetes és organikus forrásból származnak. Extra könnyed textúrát alkottunk meg a szérum összetevőinek, így a hatóanyagok középpontjában továbbra is a 20% tiszta L-aszkorbinsav, azaz C-vitamin áll. Az arcápolás szempontjából szuperhatékony összetevő effektivitását tovább növelve egy részét liposzómákba zártuk. A C-vitamin hatását további 12 hatóanyag erősíti, amelyek már önmagukban is figyelemre méltó teljesítménnyel rendelkeznek. A csomagoláson látható színskála segítségével folyamatosan ellenőrizheted, hogy  a szérumot meddig használhatod."

Keryedi

2020. február 18.

Nem tagadom itteni vélemények hatására döntöttem el, hogy kipróbálom. Fakó, fénytelen, száraz bőrömnek kerestem szérumot, olcsóbb kategóriában, mint a ANR. (szerettem azt is, de egy idő után nem éreztem különösebb hatását). Nem szoktam egy használat után véleményt írni, de ezzel kivételt teszek, mert egy használat után is látható volt a hatása. Reggelre üdébb, kipihentebb és simább volt az arcbőröm. A márka NOUÂGE RICH ANTI-STRESS fluiddal egészítettem ki az arcápolási rutint. Abszolút meggyőzött mindkettő, bízom benne, hogy hosszabb távon is jóban leszünk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 18.

Ncsk

2019. október 30.

Ha valaki a millio szuper ertekeles ellenere gyengebbet nyilatkozik, mindig arra gondolok, biztos vele van a baj. Hat most akkor velem van. Szerintem nem egy olyan csodaszer, mint azt elottem irtak tobben. Valamiert azt vartam, eldobom az agyam.. hat nem. Nem igazan problemas a borom, de ettol jottek ki pattik eddig soha nem latott pontokon es a pigment foltomon is csak icipicit halvanyitott. Szoval magas ara ellenere nem az igazi..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

lenip

2019. szeptember 22.

Az Air előtt többször rendeltem a sima C20-ból, azzal is elégedett voltam. Igazából nem is értettem, amikor bejött az Air verzió, hogy miért lesz másik is. Utána persze abból is rendeltem, én nem bántam meg. A pipettás része miatt eleinte bosszankodtam, mert szeretem a pumpás fazont, de után rájöttem, hogy a könnyed állaga igenis igényli a pipettát. Nyárra külön jó a "vizesebb" állag. Napi 1-2 alkalom mellett 2-3 hónapra elég a flakon. Nem okozott irritációt, a többi krémemmel együtt is jól viselkedett. És ami a lényeg - mert eléggé (ön)kritikus vagyok, a kozmetikusom többször megjegyezte, hogy sokkal szebb a bőrképem, mint előtte, pedig a körülmények nem kedveztek neki az utóbbi időben (időjárás, stressz stb.), és érdekelte, mit használok. :) Csak az ára az, amivel nem vagyok maradéktalanul elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Moncsi0821

2019. szeptember 16.

3 hónapja használom ezt a szérumot és azóta teljesen megváltozott a bőrképem. Előtte sok drága,márkás szérum is helyett kapott a fürdőszoba szekrényemben, de ilyen szép még semmitől nem volt az arcbőröm! A pattanások eltűntek, egyenletesebb, simább és élettel telibb a bőröm!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

CeCeDrake

2019. szeptember 16.

Boosterrel kezdtem az ismerkedést, sima C20, málnás limitált után most ez a kedvenc. Sokkal gyorsabban szívódik be szerintem.
A sima C20-ból elég sokat elhasználtam, de ez jobban tetszik.
A hatása kiváló.
A hazai márkák közül ár/érték arányban a legjobb C-vitaminos szérum.
Nem tudok élni Natics C nélkül, próbáltam rövidebb ideig, de mindig hiányzott.
A sima C20 az 2 hónapig volt elegendő, ez gyorsabban fogy, de nem bánom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

A sima C20-ból elég sokat elhasználtam, de ez jobban tetszik.
A hatása kiváló.
A hazai márkák közül ár/érték arányban a legjobb C-vitaminos szérum.
Nem tudok élni Natics C nélkül, próbáltam rövidebb ideig, de mindig hiányzott.
A sima C20 az 2 hónapig volt elegendő, ez gyorsabban fogy, de nem bánom.

simonkati82

2019. szeptember 7.

A sima C20-al kezdtük az ismerkedést, már azt is nagyon szerettem, de néha ragadt, ha túl vastagon vittem fel. Ez nekem teljesen bevált, hozza amit ígér a leírás. Szebb az arcbőröm és a kis ráncok is kisimulóban vannak, nem úgy, mint egy-egy más c-vitamin szérumnál amit hónapokig használtam és nem tapasztaltam szinte semmit. Egy jól megalkotott szérum, újravásárlós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ayra

2019. szeptember 7.

A többi C vitaminos termékük mellett ezzel is tettem egy próbát, és imádom! Valóban légiesebb, gyorsabban beszívódik. Először aggasztott, hogy hűtőben tárolós, de már megszoktam, hogy onnan veszem ki és kerül vissza. Nagyon szeretem, hogy ez a cég folyton újít, továbbfejleszt! <3

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Októberi Lány

2019. augusztus 10.

Lista szerűen értékelem:
Homlok:
kiindulás: mint az ezer darabra repedt porcelánbaba fej, vagy mint egy kiszáradt tómeder szikkadt alja. Szóval durván alulhidratált és kissé talán öregedő bőr. :)
1 hét után: nincs érzékelhető változás.
1 hónap után: alig látszik javulás, rosszabb napjaimon semennyi.
Nagy pattanások:
kiindulás: néha elő-elő bukkan 1-1 bazi, mélyen ülő, kinyomhatatlan ragya, ami csak úgy kedvtelésből 2 hétig tanyázik a fejemen. Ilyenből épp akadt 1 a szérum-használat kezdetén és további 1 alakulóban volt.
1 hét után: a már óriási rondaság harmad akkora lett, de ugyanúgy makacsul díszeleg a homlokomon. Az alakuló kis piszok meggondolni látszik magát, visszahúzódott.
1 hónap után:per pill nyugvóponton van a dolog, nem jött ki újabb ilyen, mióta használom.
Kis pattanások:
kiindulás: 2-3 kisebb ocsmányság mindig elszórakoztat.
1 hét után: mintha valamivel kevesebb akarna előjönni, nem is mindegyiknek sikerül kialakulni, de Tyrosur gélt is használok helyileg, az is besegíthet.
1 hónap után: kisebbek sajna ugyanúgy kijönnek, vmelyikkel elbánik 1-2 nap alatt, s van, amelyikkel nem...
Nagy pórusok:
kiindulás: "sajtreszelő", az orcáimon leginkább.
1 hét után: nincs látványos változás.
1 hónap után: nem látok különbséget.
Mitesszerek:
kiindulás: mindenféle fajta mindenhol, sok.
1 hét után: fekete, furcsa fajták jelentek meg. Lehet hogy ezek korábban zárt fajták voltak és ez lenne a pozitív változás, vagy ezek vadiújak és emiatt alakultak? Kérdéses, megfigyelés alatt tartom őket.
1 hónap után: talán valamivel kevesebb a zárt. A orr és környékén jellemző, szinte állandó "teltház" (kicsi fajták) továbbra is fennáll, pedig tisztítom időnként. A kis fekete fejű és könnyen eltávolíthatóak továbbra is felbukkannak, szerintem ezekre hatott a C, és összeszáradnak és besötétednek a pórusaimban. Olyan napi 1-2 db új jön ki.
Ráncok:
kiindulás: szarkalábak, pár halvány mimikai kezdemény és a lövészárkok a szemem alatt, ezekre duplán kenek mindent, ezt is.
1 hét után: szeretném azt hinni hogy javult a helyzet, de amúgy nyilván nem.
1 hónap után: Nulla hatás. Sőt, a szemem alattiakat néha jól kipirosítja, így még hangsúlyosabbak lesznek.
Hegek:
kiindulás: vannak.
1 hét után:a frissebbek szépen javulnak a régiek tartják magukat.
1 hónap után: a régebbiek közül van még néhány, nem igazán halványodtak. Újabbak esetén talán gyorsabb a regenerálódás.
Szeplők:
kiindulás: nem zavartak sosem, de kíváncsi vagyok, lesz-e rájuk valamilyen halványító hatással.
1 hét után: egyelőre nem úgy tűnik hogy lenne ilyen hatása.
1 hónap után: ugyanolyanok.
Hidratáltság:
kiindulás: milyen hidratáltság?
1 hét után: kicsit mintha üdébb és kevésbé elnyűtt lennék reggelente mikor tükörbe nézek. De lehet hogy olyankor még álmodok éppen... :)
1 hónap után: nem látok jelentős különbséget.
Amúgy: ragacsos mint a fene, filmréteg marad, bár nem kukacosodik, csak csillog. Nem tudom vékonyan kenni, mert beszívja pikk-pakk a még nedves bőröm, aztán marad ez a réteg. Nem mertem nappal, smink alá kipróbálni. Kissé kellemetlen ahogy húzza a bőrömet, kissé viszket is, ez felkenés után fél óráig tart (kibírható mértékben), utána krémezek rá, ilyenkor megint kicsit kellemetlen. Csípni is tud, de az pár másodperc után elillan. Első használat után a szemem alatti volt egy minimális pirosság, azt hiszem kimarta, de ez egyszeri alkalom volt. Elalváskor ráragadok a párnára, reggelre kissé csillog az arcom. Szóval van némi bosszúság vele. De ha hozza "A hatást", akkor ennyit megérhet. Egyelőre 3 pont.
További update1 hónap után:
Rájöttem, hogyan tudok vele spórolni, de így sem fog 2 hónapig kitartani. Újabban ha van 1-2 rondaság akkor azokat reggel is lekenem, picit pirosabb lesz, de nap végig javulni szoktak. Sminkelni nem lehet rá, egyszer próbáltam a teljes arcomat bekenni reggel, de borzalmas lett az alapozás...
Legyen 4 csillag most, mert összességében azért javult a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

Lista szerűen értékelem:
Homlok:
1 hét után: nincs érzékelhető változás.
1 hónap után: alig látszik javulás, rosszabb napjaimon semennyi.
Nagy pattanások:
Kis pattanások:
kiindulás: 2-3 kisebb ocsmányság mindig elszórakoztat.
Nagy pórusok:
kiindulás: "sajtreszelő", az orcáimon leginkább.
1 hét után: nincs látványos változás.
1 hónap után: nem látok különbséget.
Mitesszerek:
kiindulás: mindenféle fajta mindenhol, sok.
Ráncok:
1 hét után: szeretném azt hinni hogy javult a helyzet, de amúgy nyilván nem.
Hegek:
kiindulás: vannak.
1 hét után:a frissebbek szépen javulnak a régiek tartják magukat.
Szeplők:
1 hét után: egyelőre nem úgy tűnik hogy lenne ilyen hatása.
1 hónap után: ugyanolyanok.
Hidratáltság:
kiindulás: milyen hidratáltság?
1 hónap után: nem látok jelentős különbséget.
További update1 hónap után:
Legyen 4 csillag most, mert összességében azért javult a bőröm.

jvivi

2019. július 25.

Másik 2 C vitaminos termékük (C20 szérum, C-booster) után ezt is ki akartam próbálni. Sokkal könnyedebb, kevésbé ragacsos, és az egyetlen a Natics kínálatából, amire tudok sminkelni. DE ha éjszakára használom összefogja az ágyneműmet és sárga foltos lesz. A másik 2 C vitaminos termékükhöz hasonlóan továbbra is csodákat tesz az aknémmal és mágikus hatással van a gyulladásokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

Freegine77

2019. június 18.

Egyszerűen nem tudom megunni ezt a márkát, mindig hoznak ki valami újat, amit nagyon megszeretek. Ezzel a szérummal is így vagyok, nyárra is tökéletes arcápoló, mint a testvére, a C20, ez is látványos hatást ad minden alkalommal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 18.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizinate, Bisabolol, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Az édesgyökér kivonatának egy fajtája, amit a kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, és pigmentfolt halványító tulajdonsága miatt használnak.