Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Natics.hu-n 12790-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Natics.hu, 12790

"20% C-vitamint és Argirelox peptidet tartalmazó, koncentrált hatóanyag-tartalmú, újgenerációs hialuron szérum. Könnyű textúrája szupergyors beszívódást tesz lehetővé. 100% olajmentes formula. Ultrakönnyű textúrájának köszönhetően eddig nem látott gyorsasággal szívódik be és fejti ki hatását, a 20% L-aszkorbinsav, azaz klinikai tisztaságú C-vitamin pedig szinte borítékolja a hatékonyságát. Az újgenerációs Argirelox peptid tovább növeli a szérum erejét. Receptúrájának köszönhetően a gyors arcápolási rutinokba is beilleszthető. A szérum fejlesztésénél figyelembe vettük az érzékenyebb arcbőrt is."

Ár: 12790 Ft , Eladó: HelloSkin
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 12790 , Eladó: Natics.hu
Fizetés: utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Lilla.k

2021. október 28.

Imádtam! Csodát tett a bőrömmel. Az apró hibákat és a bőröm pirosságát nagyon jól enyhítette. Ragacsos utána a bőr, ezért én este használtam, de reggelre nagyon jó puha volt utána a bőröm. Ami miatt le kell vonnom egy csillagot az az, hogy hamar megromlik. Ráadásul mivel én két hely között ingázok, ezt meg hűtőben kell tartani még kevésbé tudtam kihasználni, mivel nem tudtam magammal vinni. A felét ki kellett dobnom sajnos. És hát egy ilyen drága terméknek a felét kidobni….fájt a szívem, főleg, hogy szuper termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 28.

jutkata

Korcsoport: >54
2021. október 2.

Update:
Negyedszer veszem újra és hát az is biztos, hogy ha elfogy, akkor nem olyan a bőröm, mint a használata mellett. Nemrég édesanyám is megkapta tőlem ajándékba, beleszeretett. Neki nagyon vékonyan kell kennie, különben nála jobbas tapad. A retinálos szérummal használja együtt és pár hét után egyértelműen szebb a bőrképe. Sosem értem el olcsó szérummal ilyen hatást, nálam újravevős újra és újra. :-)

Őszintén szólva, gondoltam na megint egy túlhájpolt termék, így nem is ezzel kezdtem a márka használatát. Utána szép lassan bebizonyosodott, hogy valóban tudnak valamit ezek a termékek. A C20 egyértelműen hozza amit igért nekem és amire számítottam. Pár nap alatt szebb lett a bőröm színe, olvastam már, hogy mintha egy fátyol jött volna le róla a szérum használtával, tudjátok, mint régi mosóporos reklámokban, hogy nem vízkövesedik be a ruha. Nade itt ezt tapasztaltam. Nem a színem lett barnább, hanem egyszerűen jobb színe lett az arcomnak, és ez még csak az első pozitív hatása volt. Pár hét alatt valódi változásnak letten tanuja, a ráncok halványodni kezdtek. Immáron 3 hónap használat után egyértelmű a változás, kevesebb és kisebbek a ráncok. Nem tűntetett el mindent, ez nem is kérdés, Tehát nem vasalták ki az arcbőrömet, de mondjuk mínusz 50 százalék. Brutális. A LA NUIT szérummal használom együtt, szerintem kiegészítik egymás hatását. Vékonyan kenem, szinte minden nap éri a bőrömet. Nem fogunk megválni egymástól jó sokáig, az is biztos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. október 2.

Update:

Gubana

2021. június 23.

Sziasztok, csatlakozom az 2-3 csillaghoz. A Facebook bejegyzésekből azt láttam, hogy ez valami CSODA lesz. Nagy reményekkel vágtam bele. Megrendeltem és becsülettel használtam az előírás szerint. Maga a flakon egy idő után megadta magát és nem lehetett lecsavarni a tetejét. Mikor már majdnem széttörtem, hogy kinyerjem belőle a drága szérumot, sikerült... nem túl praktikus ez pipettás megoldás. Maga az eredmény, mint halványító : nulla ! Nekem...így nem ajánlom sajnos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. június 23.

Mobara

2021. június 8.

A hasonló C vitaminos szérumokhoz képest semmivel nem tud többet, viszont 4-szer annyiba kerül. Csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

las1o

2021. május 8.

Ugyancsak kötelező darabnak tituálnám, mint a Vichy termálvizét. Szempillantás alatt beszivódik és egy éjszaka alatt már reggelre látszik a hatása. Csak éjjel használom, nappal koffeines szérumot adok éppan az arcbőrömnek. Szerintem ez a márka fényévekkel van sok-sok nyugati márkától is pozitiv értelemben. Egyik termékükben sem csalódtam még és biztosan ez is újravevős. A második fiolát használom lassan 5 hónapja és egyértelmá hatása van. Sok C-vitaminos szérumot próbáltam előtte, de vagy nem láttam hatást, vagy az olyan csekély volt, hogy inkább váltottam. Sokáig kerestem, de most megvan. A ráncaim a homlokomon és a szemeim körül egyértelműen enyhültek, az összkép is sokkal tetszetősebb. Úgy gondolom még sok terméküket ki fogom próübálni, ár-hatákonyság arányban szerintem verhetetlen a szérum és sok más termékük is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 8.

Alice529

2021. május 7.

Nagy reményeket fűztem hozzá és nagyon akartam szeretni, de azon kívül, hogy miteszereket okozott, ami korábban sose volt, mást nem csinált. A pigmentfoltjaimat nem halványította. Nem lett szebb és üdébb se a bőröm tőle. Két és fél hónap után olyan sötét lett a színe, hogy ki kellett dobnom, pedig hűtőben tároltam. Sajnos csalódás volt ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

lexi_toth

2021. március 18.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, sajnos nekem nem vált be, mitesszereket okozott :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 18.

m_maya

2021. március 18.

A második flakonnal használom. A kozmetikusom szerint szebb a bőröm, de nem tudom, hogy ennek köszönhető-e, vagy más terméknek, amit még használok. Reggel mosakodás után kenem be az arcom. Könnyen beszívódik, nincs különösebb illata. Sokáig elég (hónapokig), csak nem tudom, hogy a hatóanyagoknak is van -e addig hatása?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 18.

minimancs

2021. február 17.

Könnyen beszívódik és szebb a bőrképem tőle, reggel használom a fényvédő előtt és elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 17.

Sindy6

2021. január 8.

Semmi extrát nem nyújtott ez a termék... Semmilyen változást nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 8.

Semmi extrát nem nyújtott ez a termék... Semmilyen változást nem tapasztaltam.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin