Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. június 8.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"20% C-vitamint és Argirelox peptidet tartalmazó, koncentrált hatóanyag-tartalmú, újgenerációs hialuron szérum. Könnyű textúrája szupergyors beszívódást tesz lehetővé. 100% olajmentes formula. Ultrakönnyű textúrájának köszönhetően eddig nem látott gyorsasággal szívódik be és fejti ki hatását, a 20% L-aszkorbinsav, azaz klinikai tisztaságú C-vitamin pedig szinte borítékolja a hatékonyságát. Az újgenerációs Argirelox peptid tovább növeli a szérum erejét. Receptúrájának köszönhetően a gyors arcápolási rutinokba is beilleszthető. A szérum fejlesztésénél figyelembe vettük az érzékenyebb arcbőrt is."

Lili82

2020. augusztus 14.

Sajnos nekem nem vált be, semmit sem csinált. Vagyis, apró pattanásokat okozott. Egy hónapja használom, napi kétszer, és a foltokat sem halványította. Bánom, hogy megvettem ennyi pénzért.😣

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. augusztus 14.

Freegine77

2020. augusztus 9.

Update: most használom a második flakont, változatlanul nagy kedvenc. Amit pluszban észrevettem, hogy nyáron sem túl sok a bőrömre, még a párás melegben is szépen beszívódik. A szeplőimet szépen karbantartja.

A legjobb C-vitamin szérum tőlük.
Nagyon híg, nem ragad, hamar látszódik a hatása, főleg, hogy az előző elfogyott és csak pár hét után vettem újat. Smink alatt is jó, de én esténként használom, reggel a hydra booster a top.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 9.

A legjobb C-vitamin szérum tőlük.

Saretin

2020. augusztus 6.

Lehet hogy a hatása isteni és csoda lesz (nem tudom, még csak ma kaptam kézhez), de ennyi pénzért igazán költhettek volna már a csomagolására is. Kis műanyag s..r, a pipetta fölösleges, mert így is össze vissza folyik, mivel az egész belemártódik az anyagba, nem kell felszippantani semmit, hisz a pipetta faláról is felhasználhatod az anyagot. Ha legalább üveg lenne a tégely, vagy már az is szebb lenne ha nem ragasztva lenne a címke. :( Ezért csalódott vagyok kicsit. De mindegy, ha hat, akkor elfogom nézni neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

szucsnikky

2020. augusztus 6.

Én is beálltam a sorba, és az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket. Felvitel után közvetlenül picit csíp, de ez hamar elmúlik, ahogy a ragacsos érzet is. Összességében egyenletesebb bőrképet kapok utána, viszont sajnos nekem elmaradt az a "wow" hatás, amit ennyi pénzért azért elvárnék. Elhasználom, de nekem nem lesz újravevős, ár-érték arányban vannak ettől jobb termékek is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

Agnyecko

2020. július 21.

Tulajdonképpen én is elégedett vagyok ezzel a szérummal, noha nincs látványos hatása, csak a tudat, hogy antiaginghez ez is egy alap. De a 20 % teljesen jó, a peptid benne meg hab a tortán. Én betartom a gyártó ajánlását, hogy vékony rétegben vigyük fel, így a ragacsosság a kényelmes reggeli kávézás alatt nagyjából meg is szűnik, mert ennyi idő alatt beszívódik az az 5 csepp, amit egyszeri alkalommal elhasználok. Egyébként nem okoz mitesszereket, nekem néha kicsit csíp a szemem alatt, a ragacsosság meg megoldódik a beszívódással. Én a szokásos fémes szagot sem érzem.
Kicsit sajnálok rá ennyi pénzt, de azért valószínűleg újra fogom venni, ha egyszer elfogy, mert így elég sokáig ki fog tartani.
Ja, csomagolásról nem szoktam véleményt írni, de itt azért el kell mondanom, hogy ez a vékony, magas, könnyű kis műanyag flakon egy életveszély, minden reggel arra gondolok, hogy most fog kiborulni, ami az én temperamentumom mellett mondjuk nem lenne egy nagy csoda, de azért csak óvatosan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 21.

Knori

2020. július 16.

Kicsit félve rendeltem meg, mert az eddig kipróbált C-vitaminos szérumok nem csak ragacsos réteget hagytak a bőrömön, de jól tele is lett tőlük mitesszerekkel az orrom. De az itteni vélemények alapján gondoltam, neki adok még egy esélyt, ha nem válik be, akkor befejeztem a próbálkozást. És bevált, nemcsak mitesszert nem okozott, de azóta egy db pattanás sincs rajtam, pedig locsolom magamra reggel és este is. Egy pillanat alatt beszívja a bőröm, nem ragad, felkenéskor kicsit csipked, de az se kellemetlen és elmúlik gyorsan. Az illatát pedig nagyon megkedveltem, pedig először fémes, kellemetlen szagnak tűnt, de a folyamatos használat során valahogy hozzászokott az orrom (vagy a bőröm) és kellemes narancsillatot érzek. Amíg ilyen jó hatással lesz a bőrömre, mindig újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

goldgirl

2020. július 1.

Kb. 1 hónapja használom, reggel és néha este bőséggel kenek fel nedves arcra. Ugyan hámlasztok is mellette, de úgy érzem, hogy radikálisan csökkentette az idén január-február-márciusban, két oldalt ellepő gyulladt aknéimból hátramaradt piros foltokat. Egy ideje újabb göbök már nem is jöttek ki, azt nem tudom, hogy köze van-e ehhez a szérumhoz, de folthalványításban biztosan sokat segít. Ha elfogy, újravenném, nálam ez mindent elárul egy termékről.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

ercsike76

2020. június 20.

Ez a szérum egy csoda! <3 Az aknéra hajlamos (de már 40 év feletti) bőrömet úgy szinten tudja tartani, hogy egy pici gümesz, de pici pattanás sem jön ki mióta használatban van. A hialuron szérummal kiegészítve megvan a hidratáltság is.
Nagyon híg, folyékony állagú, víz-szerű. Felvitel után gyorsan beszívódik, egy pici ragacsos érzet marad a végére és én pont emiatt estére teszem fel. Így nem zavaró. Reggelre ez elmúlik, de a hatása érezhető. A pipettás kiszerelése is jól kezelhető, pár csepp (2-3) és elég is az egész arcra.
Nekem abszolút újravevős, 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 20.

Nekem abszolút újravevős, 5*

Szaasza

2020. június 20.

A korábbi c vitamin szérumot is imádtam a márkától, de ez azt is felülmúlja. Nagyon szépen karban tartja a gyulladásra hajlamos szeboreás bőrömet 👌 csak ajánlani tudom mindenkinek!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

Judia

2020. június 19.

Szuper szérum, évek óta haszálom a C20 termékeket. Szeretem, hogy könnyen felszívódik, szinte azonnal látható az eredmény! Megnyugtatja a bőrt, feszesít. Éjszakára mindig használom, így reggel határozottan kellemesebb a bőröm állaga és látványa :-D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid
Gyulladáscsökkentők: Allantoin