KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Natics C20 egy koncentrált hatóanyag tartalmú, káros anyagoktól mentes, organikus összetevőket tartalmazó aktív C-vitamin szérum. A tökéletes arcbőr titka az összetevőiben rejlik: 20% tiszta L-aszkorbinsav, azaz C-vitamin, amelynek egy részét liposzómákba zárták, hogy különösen effektív legyen. A C-vitamin hatását további 12 hatóanyag erősíti, amelyek önmagukban is figyelemre méltó teljesítménnyel rendelkeznek.

A szérum a C-vitamin szerelmeseinek készült, 99% hatóanyag és magas, 20% C-vitamin tartalma szinte borítékolja a hatékonyságot. Egyedi receptúrája és a levegőmentesen záródó airless flakon védi a beltartalmat az idő előtti oxidációtól, továbbá nem hagyja, hogy a csepegtetőjén kikristályosodjon a hatóanyag. Ezek garantálják, hogy a szérum hatékonysága egész élettartalma alatt páratlan százalékban marad aktív - ez a színén is látható. Egy színskála segítségével - amelyet a tárolón láthatsz - ellenőrizheted, hogy meddig használhatod.

Hatékony, 2.8 - 3.3 közötti pH-értékkel rendelkezik.

Jojci

2019. január 19.

Ezt használom már egy ideje. Több barátnőmnek ajánlottam már és ők is beleszerettek. Az egyiknek nyomtam egy kis próbát, egy hét múlva azzal hívott fel, hogy rég nem volt ilyen szép az arca.

Update: nézegettem nyári fotókat, selfiket a macskámmal, úgy tűnik, hogy a szarkalábak bánták a c-vitaminozást :)

Jojci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

Freegine77

2019. január 18.

Több C-vitaminos terméket kipróbáltam már, de ez mindent visz :)
Sokkal egyenletesebb lett a bőröm színe, láthatóan szebb is, valóban azt hozza amit elvártam tőle. Utána használom a hidratálómat, nem hagy semmilyen réteget. Újra fogom venni, jól és gyorsan enyhíti a pattanásokat, hegeket.

UPDATE!:
Változatlanul rajongok ezért a szérumért. Mostanában este használom, és reggelre még mindig szuper a hatása! Azt hiszem sosem fogom letenni!

Továbbra is biztos társam a mindennapokban, nem tudok benne csalódni!

Freegine77
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 18.

Több C-vitaminos terméket kipróbáltam már, de ez mindent visz :)

UPDATE!:

Továbbra is biztos társam a mindennapokban, nem tudok benne csalódni!

Ayra

2019. január 17.

Az egyik legjobb valasztasom toluk. A C vitamin valoban hatasos fegyvernek bizonyul a rancok ellen. Hasznalat utan rogton "egybekapja" az arcborom, imadom, a hydra termekcsalad mellett ez az ami mindig van itthon!
update: Anyumnak hiper erzekeny a bore,igy csak nagyon ovatosan probalunk ki barmit. De a c20 nagyon jol mukodik nala is, szerencsere! 70 mult, es neki is sokkal udebbe, feszesebbe valt az arcbore tole!

Ayra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Agi1111

2019. január 17.

Sajnos nekem apro kiutesek jelentek meg a szam korul a kremtol. Eddig soha semmi nem irritalta a borom...nagy csalodas

Agi1111
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lencseee

2019. január 7.

Nagyon tetszik. Az airless flakonért hatalmas pacsi, és ezért még a minimál alkoholt sem veszem figyelembe az inciben, ennyinek el kell férnie benne úgy, hogy észre se vegye bőröm. És kérem szépen, nekem ez pont úgy működik, mint bármelyik másik csodacészérum. Szívesen kenem magamra, nekem nem kukacosodik, igaz én felkenés után leülök meginni a reggeli kávét és csak utána teszem fel a rutin többi rétegét. A goodstaffos áron simán ez lenne az örökkedvenc. Akció keretében valszeg szívesen újraveszem. Én ajánlom.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

CNiki

2018. november 28.

Ez valami csodaszer. Itt olvasott vélemények alapján vettem meg. 2,5 hete használom azóta hidratáltabb a bőröm pedig nekem télen nagyon vízhiányos a bőröm. Sokkal szebb az arcom a pattanás utáni hegeim tűnnek el reggel és este kenem fel hidratáló előtt. Ha, elfogy biztos, hogy újra veszem :)

CNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Judia

2018. november 28.

Már jó ideje használom és nagyon megszerettem. Szuper jó gyulladáscsökkentő és bőrnyugtató. Esténként önmagában szoktam használni, így reggelre lehúzza az esetleges pirosodást, gyulladást és szép sima összkép az eredmény. Napközben a nappali krémembe keverem, így tökéletesen tudok rá akár sminkelni is.

Judia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Morci

2018. november 23.

Sajnálom, de nekem ez sem vált be a Natics termékek közül. Az vigasztal, hogy 20 %-os akcióban vettem. Nehezen szívódik fel, zsírosítja a bőröm. Az eddigi értékelések alapján várt hűha-hatás is elmaradt, nem látok semmilyen változást a bőrömön. Szerettem volna szeretni, de nem leszünk barátok a márkával. A marketingjük viszont remek, ezt meg kell hagyni.

Morci
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 23.

Nimeaida

2018. november 16.

Ő is nagy kedvenc! Egyértelműen egységesebb tőle a bőrkép, a gyulladásokat szépen lehúzza, a helyük gyorsabban begyógyul, tehát általában elégedettebben nézek tőle a tükörbe :) Nyáron kifejezetten jól esett, hogy hűtőben kell tárolni. :) Ja és szerencsére jól viselkedik alapozó alatt, így reggel is használható, támogatva ezzel a fényvédőm hatékonyságát. Szóval szuper kis Natics szérum lett ez is! :)

Nimeaida
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 16.

Sindy6

2018. november 12.

Már az első használat után azt mondtam, hogy imádom! Egyre egyenesebb a már régóta pattanások utáni foltos arcom. Videókon látom, hogy sugárzik az arcom. Ha ez így megy tovább, még az alapozót is lehet elhagyom. Egyébként most használom 1 hete, és ennyire odáig vagyok érte

Sindy6
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol