Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Natics C20 egy koncentrált hatóanyag tartalmú, káros anyagoktól mentes, organikus összetevőket tartalmazó aktív C-vitamin szérum. A tökéletes arcbőr titka az összetevőiben rejlik: 20% tiszta L-aszkorbinsav, azaz C-vitamin, amelynek egy részét liposzómákba zárták, hogy különösen effektív legyen. A C-vitamin hatását további 12 hatóanyag erősíti, amelyek önmagukban is figyelemre méltó teljesítménnyel rendelkeznek.

A szérum a C-vitamin szerelmeseinek készült, 99% hatóanyag és magas, 20% C-vitamin tartalma szinte borítékolja a hatékonyságot. Egyedi receptúrája és a levegőmentesen záródó airless flakon védi a beltartalmat az idő előtti oxidációtól, továbbá nem hagyja, hogy a csepegtetőjén kikristályosodjon a hatóanyag. Ezek garantálják, hogy a szérum hatékonysága egész élettartalma alatt páratlan százalékban marad aktív - ez a színén is látható. Egy színskála segítségével - amelyet a tárolón láthatsz - ellenőrizheted, hogy meddig használhatod.

Hatékony, 2.8 - 3.3 közötti pH-értékkel rendelkezik.

Hermina99

2019. február 27.

Update: Pár napja fogyott el az előző flakon őszről, így megrendeltem újra. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel. Amit az előző bejegyzésben nem említettem meg, pedig fontos lehet, hogy erre a szérumra biztonsággal lehet sminkelni, több BB és CC krémet, alapozót is próbálgattam rá, de egyik sem kukacosodik/morzsolódik le. Állandó része lett a reggeli rutinomnak, bár úgy emlékszem, a gyártó esti rutinba ajánlja, nekem ott ütközne a retinollal.

2018. október: Korábban a The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12% szérumát használtam, nem volt rossz az sem, de ez... hát ez kérem rájavít pár nap alatt arra az eredményre, amit előzőleg elértem. Reggel használom, thermálvizes permetre kenem. Nagyon klassz az adagolófeje, egyszerű tartani vele az utasítást, miszerint keveset és vékonyan kell felvinni. 1-2 perc alatt szárad, felszívódik, némileg érzek filmréteget, de mivel megy is rá a könnyű hidratáló, majd a BB krém, ez az érzet megszűnik. Látványosan szebb lett az arcbőröm tőle, egységes, puha, az államon lévő régi hegeim is fakóbbnak tűnnek, a tükörben sokszor rácsodálkozom, hogy ez ilyen is lehet. Már pár hete klímával fűtünk a munkahelyemen, ilyenkorra brutál száraz szokott lenni az orcámon a bőr, ennek most nyoma sincs.
Az ára... tényleg nem olcsó, a Glamour hétvégén ők is 20%-ot elengedtek, úgy azért bátrabban fizettem ki, de most már megvenném teljes áron is. Csak ajánlani tudom.

Hermina99
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Emrana

2019. február 20.

Csodát tett a bőrömmel. Az aknéimat, és a hegeimet gyönyörűen halványitja

Emrana
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Csodát tett a bőrömmel. Az aknéimat, és a hegeimet gyönyörűen halványitja

Bozizu

2019. február 20.

Számomra ez a termék óriási csalódás, pedig nagyon bíztam benne. A sok pozitív vélemény hatására rendeltem meg, de nekem nem váltotta be hozzá fűzött a reményeket. Felkenés után hagy maga után egy masszív, ragacsos, fénylő réteget, amire lehetetlen bármit felvinni, tehát nem tudtam sehogyan sem beépíteni a rutinomba, sminkelni sem lehet rá, pedig tényleg csak a megadott mennyiséget használtam. Hatását egyáltalán nem láttam, pedig végigcsináltam egy három hónapos kúrát, napi szinten használva. Végül szégyen szemre dekoltázsra, illetve éjszakára használtam el ezt a méregdrága kencét. Így összességében ár-érték arányban nálam nagyon nem teljesített jól. Sajnálom.

Bozizu
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Jojci

2019. január 19.

Ezt használom már egy ideje. Több barátnőmnek ajánlottam már és ők is beleszerettek. Az egyiknek nyomtam egy kis próbát, egy hét múlva azzal hívott fel, hogy rég nem volt ilyen szép az arca.

Update: nézegettem nyári fotókat, selfiket a macskámmal, úgy tűnik, hogy a szarkalábak bánták a c-vitaminozást :)

Jojci
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 19.

Freegine77

2019. január 18.

Több C-vitaminos terméket kipróbáltam már, de ez mindent visz :)
Sokkal egyenletesebb lett a bőröm színe, láthatóan szebb is, valóban azt hozza amit elvártam tőle. Utána használom a hidratálómat, nem hagy semmilyen réteget. Újra fogom venni, jól és gyorsan enyhíti a pattanásokat, hegeket.

UPDATE!:
Változatlanul rajongok ezért a szérumért. Mostanában este használom, és reggelre még mindig szuper a hatása! Azt hiszem sosem fogom letenni!

Továbbra is biztos társam a mindennapokban, nem tudok benne csalódni!

Freegine77
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 18.

Több C-vitaminos terméket kipróbáltam már, de ez mindent visz :)

UPDATE!:

Továbbra is biztos társam a mindennapokban, nem tudok benne csalódni!

Ayra

2019. január 17.

Az egyik legjobb valasztasom toluk. A C vitamin valoban hatasos fegyvernek bizonyul a rancok ellen. Hasznalat utan rogton "egybekapja" az arcborom, imadom, a hydra termekcsalad mellett ez az ami mindig van itthon!
update: Anyumnak hiper erzekeny a bore,igy csak nagyon ovatosan probalunk ki barmit. De a c20 nagyon jol mukodik nala is, szerencsere! 70 mult, es neki is sokkal udebbe, feszesebbe valt az arcbore tole!

Ayra
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Agi1111

2019. január 17.

Sajnos nekem apro kiutesek jelentek meg a szam korul a kremtol. Eddig soha semmi nem irritalta a borom...nagy csalodas

Agi1111
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

Lencseee

2019. január 7.

Nagyon tetszik. Az airless flakonért hatalmas pacsi, és ezért még a minimál alkoholt sem veszem figyelembe az inciben, ennyinek el kell férnie benne úgy, hogy észre se vegye bőröm. És kérem szépen, nekem ez pont úgy működik, mint bármelyik másik csodacészérum. Szívesen kenem magamra, nekem nem kukacosodik, igaz én felkenés után leülök meginni a reggeli kávét és csak utána teszem fel a rutin többi rétegét. A goodstaffos áron simán ez lenne az örökkedvenc. Akció keretében valszeg szívesen újraveszem. Én ajánlom.

Lencseee
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 7.

CNiki

2018. november 28.

Ez valami csodaszer. Itt olvasott vélemények alapján vettem meg. 2,5 hete használom azóta hidratáltabb a bőröm pedig nekem télen nagyon vízhiányos a bőröm. Sokkal szebb az arcom a pattanás utáni hegeim tűnnek el reggel és este kenem fel hidratáló előtt. Ha, elfogy biztos, hogy újra veszem :)

CNiki
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Judia

2018. november 28.

Már jó ideje használom és nagyon megszerettem. Szuper jó gyulladáscsökkentő és bőrnyugtató. Esténként önmagában szoktam használni, így reggelre lehúzza az esetleges pirosodást, gyulladást és szép sima összkép az eredmény. Napközben a nappali krémembe keverem, így tökéletesen tudok rá akár sminkelni is.

Judia
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 28.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol