Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2018. április 27.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Natics C20 egy koncentrált hatóanyag tartalmú, káros anyagoktól mentes, organikus összetevőket tartalmazó aktív C-vitamin szérum. A tökéletes arcbőr titka az összetevőiben rejlik: 20% tiszta L-aszkorbinsav, azaz C-vitamin, amelynek egy részét liposzómákba zárták, hogy különösen effektív legyen. A C-vitamin hatását további 12 hatóanyag erősíti, amelyek önmagukban is figyelemre méltó teljesítménnyel rendelkeznek.

A szérum a C-vitamin szerelmeseinek készült, 99% hatóanyag és magas, 20% C-vitamin tartalma szinte borítékolja a hatékonyságot. Egyedi receptúrája és a levegőmentesen záródó airless flakon védi a beltartalmat az idő előtti oxidációtól, továbbá nem hagyja, hogy a csepegtetőjén kikristályosodjon a hatóanyag. Ezek garantálják, hogy a szérum hatékonysága egész élettartalma alatt páratlan százalékban marad aktív - ez a színén is látható. Egy színskála segítségével - amelyet a tárolón láthatsz - ellenőrizheted, hogy meddig használhatod.

Hatékony, 2.8 - 3.3 közötti pH-értékkel rendelkezik.

Kendall

2019. május 16.

Hatalmas csalódás nekem ez a termék, de lehet hogy csak én vártam túl sokat tőle a véleményeket olvasva. Nekem bordó, nagy mitesszereket csinált (ezt amúgy lentebb valahol már olvastam valakinél), az arcomon pedig semmit sem hidratált, hiába alkalmaztam a megszokott krémemmel együtt. A harmadik héten már elő sem vettem a hűtőből. Felkenve fénylett és húzódott tőle a bőröm, ha pedig krémmel kevertem kukacosodott. Nem venném újra, sajnálom, hogy ennyi pénzt dobtam a kukába miatta :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

nanderi

2019. május 6.

Másodszor veszem újra és örök darab marad nekem is a fürdőmben. Vékonyan kenem, leffőképp este, de néha nappal is használom. Döbbenetes változásokat vitt vélhez az arcbőrömön. Nincs szürke fátyol, a hegek gyorsan és nyomtalanul gyógyulnak és a szemem melletti foltok is egyértelműen halványodtak már pár hét alatt - teljesen nem tűntek el. A bőröm feszesebb és egységesebb, a havi megbolodulás alatt teljesen kordában tartja a gyulladásokat is. Ha lehetne 10 csillagot adnék neki!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Penge

2019. május 6.

Elhasználtam..végre valahára. Nagyon nem váltotta be a reményeimet...semmilyen pozitív hatása nem volt. Próbálkoztam a rutinom rétegeinek variálásával , de amint felvittem az arcomra ezt a szérumot, nem ivódott be, megszáradva egy filmréteget képezve fénylett és kellemetlenül ragcskás is volt. Szőrnyű. Tudom , a rétegezésnél előfordul a ragacskás érzés, de ez már zavaróan lezárt, nem olvadt egybe a többi réteggel, plussz akukacosodott az arc simításakor kb. 10 perc múlva. Amúgy kissé hadilábon állok a C-vitaminos szérumokkal..többé-kevésbé hasonló problémám van velük ,volt már Purito-s, Image-s... Most a Sidmool Secret Of Astaxanthinnal próbálkozom, elvileg erősebb antioxidáns és szereti a bőröm is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 6.

Sindy6

2019. április 26.

Update: sajnos nem váltotta be a hozzá fűződő reményeket. Nem halványította a foltokat ezért abbahagytam a használatát 1 hét után, most a hűtőben van szegény. Egyébként jó, csak nekem nem halványított

Már az első használat után azt mondtam, hogy imádom! Gyorsan beszívódik, és nagyon sok reményt fűzök hozzá. Működnie kell! Kicsit egyenletesebb a már régóta pattanások utáni foltos arcom. Videókon látom, hogy sugárzik az arcom. Ha ez így megy tovább, még az alapozót is lehet elhagyom. legalábbis remélem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

eszterksz

2019. április 25.

Abszolút must have darab. Imádom! Ráadásul a hormonális változások miatt megjelenő pattanásokat is gyönyörűen lehúzza.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Szaasza

2019. április 15.

Több, mint Fél éve használom. Kb 2 hónap után kezdett el látványosan javulni a bőröm struktúrája, és egyre szebbé válni a bőröm. Mostanra pedig már alapozó nélkül is el tudok menni valahova, és gyönyörű a bőröm ❤️ csak ajánlani tudom

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Gyöngy05

2019. április 14.

Sajnos nekem sem vált be. Gyakorlatilag semmi pozitív változást, jótékony hatást nem okozott az arcomon, viszont nagyon kiszárította. A szokásos, bevált hidratáló krémem a használata alatt kevésnek bizonyult. Nekem száraz, vízhiányos a bőröm, amit felerősített a szérum, a vége felé már nem szívesen kentem fel, mert feszülő, kellemetlen érzetet okozott és a szárazság miatt látványra is rosszabb lett. Nem lett a bőröm sem sugárzóbb, sem egyenletesebb tónusú, sem teltebb, feszesebb, foltokat sem halványította. A terméket nem minősítem, hisz hatása személy-és bőrtípusfüggő. A csillagot saját tapasztalataimra adom, plusz hozzáteszek a szép összetevők és Magyar termék volta miatt. De bármennyire is szeretném, mindent összevéve sem tudok többet adni. Számomra csalódás!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 14.

Hermina99

2019. február 27.

Update: Pár napja fogyott el az előző flakon őszről, így megrendeltem újra. Továbbra is elégedett vagyok a termékkel. Amit az előző bejegyzésben nem említettem meg, pedig fontos lehet, hogy erre a szérumra biztonsággal lehet sminkelni, több BB és CC krémet, alapozót is próbálgattam rá, de egyik sem kukacosodik/morzsolódik le. Állandó része lett a reggeli rutinomnak, bár úgy emlékszem, a gyártó esti rutinba ajánlja, nekem ott ütközne a retinollal.

2018. október: Korábban a The Ordinary Ascorbyl Glucoside Solution 12% szérumát használtam, nem volt rossz az sem, de ez... hát ez kérem rájavít pár nap alatt arra az eredményre, amit előzőleg elértem. Reggel használom, thermálvizes permetre kenem. Nagyon klassz az adagolófeje, egyszerű tartani vele az utasítást, miszerint keveset és vékonyan kell felvinni. 1-2 perc alatt szárad, felszívódik, némileg érzek filmréteget, de mivel megy is rá a könnyű hidratáló, majd a BB krém, ez az érzet megszűnik. Látványosan szebb lett az arcbőröm tőle, egységes, puha, az államon lévő régi hegeim is fakóbbnak tűnnek, a tükörben sokszor rácsodálkozom, hogy ez ilyen is lehet. Már pár hete klímával fűtünk a munkahelyemen, ilyenkorra brutál száraz szokott lenni az orcámon a bőr, ennek most nyoma sincs.
Az ára... tényleg nem olcsó, a Glamour hétvégén ők is 20%-ot elengedtek, úgy azért bátrabban fizettem ki, de most már megvenném teljes áron is. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 27.

Emrana

2019. február 20.

Csodát tett a bőrömmel. Az aknéimat, és a hegeimet gyönyörűen halványitja

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 20.

Csodát tett a bőrömmel. Az aknéimat, és a hegeimet gyönyörűen halványitja

Bozizu

2019. február 20.

Számomra ez a termék óriási csalódás, pedig nagyon bíztam benne. A sok pozitív vélemény hatására rendeltem meg, de nekem nem váltotta be hozzá fűzött a reményeket. Felkenés után hagy maga után egy masszív, ragacsos, fénylő réteget, amire lehetetlen bármit felvinni, tehát nem tudtam sehogyan sem beépíteni a rutinomba, sminkelni sem lehet rá, pedig tényleg csak a megadott mennyiséget használtam. Hatását egyáltalán nem láttam, pedig végigcsináltam egy három hónapos kúrát, napi szinten használva. Végül szégyen szemre dekoltázsra, illetve éjszakára használtam el ezt a méregdrága kencét. Így összességében ár-érték arányban nálam nagyon nem teljesített jól. Sajnálom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 20.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol