Natics

Ár:   12 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. július 30.

Ár:   12 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Koncentrált hatóanyag tartalmú, káros anyagoktól mentes, organikus összetevőket tartalmazó aktív C-vitamin szérum. Található benne 20% tiszta L-aszkorbinsav, azaz C-vitamin, amelynek egy részét liposzómákba zárták, hogy különösen effektív legyen. A C-vitamin hatását további 12 hatóanyag erősíti, amelyek önmagukban is figyelemre méltó teljesítménnyel rendelkeznek. 99% hatóanyag és magas, 20% C-vitamin tartalmú. Egyedi receptúrája és a levegőmentesen záródó airless flakon védi a beltartalmat az idő előtti oxidációtól, továbbá nem hagyja, hogy a csepegtetőjén kikristályosodjon a hatóanyag. Egy színskála segítségével - amelyet a tárolón láthatsz - ellenőrizheted, hogy meddig használhatod.

2.8 - 3.3 közötti pH-értékkel rendelkezik.

Mafi00

2020. július 8.

Nehezen vettem rá magam, hogy megrendeljem ezt a terméket, alapos utánna olvasás után. úgy döntöttem, hogy még is adok neki egy esélyt. NAgyon szép csomagot kaptam a Natics-tol, még ajandékot is küldtek a dobozban, aminek nagyon örültem, és továbbá csak reménykedtem, hogy tényleg olyan jó legyen a szérum , mint amiket olvasam róla. SAjnos egy hét használat után, nagyon sok apró pici barna és vörös miteszer jött ki az arcom egész területén, még a homlokomon is :( így azonnal abba hagytam a használatát. Az ára ehez képest nagyon drága :( úgyhogy ha valkinek szüksége van rá,akinek bevállt , szivesen tovább adom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 8.

PrincessBell

2020. május 5.

Próbáltam árkategóriában alacsonyabb termékeket, de nem kaptam meg az ígért hatást, így beruháztam erre a termékre.
Folyós, jellegzetes fémes illatú (nem erős, de a C vitamin ilyen, ezt nem lehet "eltüntetni" belőle) áttetsző szérum. Jól adagolható, a csomagolása praktikus.
A kombinált/zsírosba hajló pattanásos bőröm nagyon jól reagált rá. Heghalványításban egy hét után eredményt ért el (nyilván nem tüntette el nyomtalanul, de látványos a javulás). Ezen kívül hamar beszívódik a bőrömbe, nem irritál egyáltalán. Állandó vevője leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

csibyg

2019. november 19.

Eddigi kedvenc szérum, eddigi leghatásosabb, amit ígér az maximálisan teljesül is!
A hegeket foltokat halványítja, nagy aknés gyulladt pattanásaim voltak, ezek szinte 99%-ban eltűntek.a bőröm simább használat után.
Én csak este használom lefekvés előtt, amivel nem vagyok megelégedve az az illata, nekem valahogy felvitel után ilyen mű és fémes illatot, majdhogynem szagot hagy a kezemen, az arcomon is érzem felvitel után és többszöri kézmosás után sem múlik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Cirmilla

2019. szeptember 16.

Natics palettájáról az egyik nagy kedvencem. Kozmetikumok közül, amit használok, mindig kell, hogy legyen itthon. Többször vásároltam már. Esetenként kis szünet, de mindig visszatérek a használatához. Nagyon erős szépítő, feszesítő és ránctalanító hatással rendelkezik. Mivel fényre érzékenyít, inkább estére krém alá használom, de reggeli rutinba is mehet fényvédő alá. Nyáron ezt azért kihagytam. Ár/érték arányban vezető a piacon. megfizethető és nagyon hatékony!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

seresskata29

2019. szeptember 16.

Elégedett vagyok a termékkel, már a harmadikat rendelem. Könnyed használat, gyors beszívódás, egészséges, friss, üde arcképet eredményez.
A pigmentfoltjaimon viszont sajnos nem halványított.Bár lehet azon semmi. Sok C vitaminos szérumot arcápolót próbáltam, ez viszi a prímet mind közül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 16.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Látom és érzem a hatását és ezért megszerettem. Pattanásaim nincsenek, arról nem tudok nyilatkozni, de fakó arcbőr volt és fáradt szürke szín is. Szeretem, egyedül, ha túl vastagon kenem, nekem ragad, ezért most már inkább az Air kivitelt használom, az mindenben megfelel. Gazdaságos kiszerelés mert nagyon lassan fogy nálam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Ayra

2019. szeptember 7.

Az egyik legjobb valasztasom toluk. A C vitamin valoban hatasos fegyvernek bizonyul a rancok ellen. Hasznalat utan rogton "egybekapja" az arcborom, imadom, a hydra termekcsalad mellett ez az ami mindig van itthon!
update: Anyumnak hiper erzekeny a bore,igy csak nagyon ovatosan probalunk ki barmit. De a c20 nagyon jol mukodik nala is, szerencsere! 70 mult, es neki is sokkal udebbe, feszesebbe valt az arcbore tole! Felvaltva használjuk az Air szérummal, és nagyon jó. Nekünk a booster hiányzik, így, hogy már nem kapható, az "vastagabb" volt, ősszel-télen jobban védte a bőrünket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 7.

mitzi01

2019. szeptember 3.

Borzasztóan ragacsos száraz arcbőr esetén is! Illata nincs, hatása nem különb a többi C-vitaminos szérumnál. El is fogom ajándékozni, én pedig maradok az isteni illatú és valóban hatásos /magyar/ L'amia szérumoknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

Kmitty

2019. augusztus 26.

Több havi használat után is imádom. Reggelente használom, így nekem sokáig kitart. A legjobb c vitaminos szérum, amit eddig használtam. Könnyen felszívódik, nem hagy semmilyen réteget és egyértelműen javított a bőrképemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

Kendall

2019. május 16.

Hatalmas csalódás nekem ez a termék, de lehet hogy csak én vártam túl sokat tőle a véleményeket olvasva. Nekem bordó, nagy mitesszereket csinált (ezt amúgy lentebb valahol már olvastam valakinél), az arcomon pedig semmit sem hidratált, hiába alkalmaztam a megszokott krémemmel együtt. A harmadik héten már elő sem vettem a hűtőből. Felkenve fénylett és húzódott tőle a bőröm, ha pedig krémmel kevertem kukacosodott. Nem venném újra, sajnálom, hogy ennyi pénzt dobtam a kukába miatta :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 16.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol