Natics

Ár:   16 790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pacsalia, Módosítva: 2018. november 24.

Ár:   16 790 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Szeboreguláló, folthalványító és ránckezelő szérum 10% niacinamiddal, AlgaCink komplexszel

A Natics® Claire Sérum Clarifiant hatékonyan szabályozza a bőr túlzott faggyútermelését, egységesíti egyenetlen területeit és enyhíti a foltokat, hajszálráncokat - mindezt egy természetes összetevővel, a B3-vitaminnal (niacinamiddal).

Aktív hatóanyagok:

• niacinamide
  • természetes BHA (feketefűz-kivonat)
  • biopeptid
  • hialuron-mátrix
  • pyhto-active komplex

nanderi

2019. május 28.

Azonnal visszafogja a zsírosodást, a patanásokat enyítette már pár nap alatt. Reggel ezt használom, éjjel a C20 Air szérumát a márkának. Szerintem jó párosítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Ayra

2018. november 24.

Ujabb csodafegyver a rancok elleni harcban. Elkepesztoen konnyed allag es az illataert is odaig vagyok! Persze ezek semmit nem jelentenenek, ha nem hozna azt, a hatast, amit iger. De szerencsere hozza. Tobb, mint 20eve csak naturkozmetikumokat hasznalok, igy a borom mar teljesen mentesnek mondhato a kremekbe, keszitmenyekbe nem valo dolgoktol, es ennel a markanal amire kb. 3eve talaltam, soha, egy termeknel sincs az, hogy a borom elkezdene kifele dolgozni a termeket. Ez a kis szerum is remekul sikerult, es meglepoen sokaig eleg!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 24.

Freegine77

2018. november 8.

Az illata zseniális, az állaga szuper könnyű és ez a termék az, amely valóban működik. A második flakont használom, most már a kozmetikusom is megjegyezte, hogy sokkal szebb az arcom, a pattanásaim is szinte teljesen eltűntek. Egy szempillantás amíg felszívódik, után nagyon könnyű krémet kenek rá, így még jobban beszívódik. Biztosan újra veszem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 8.

Morci

2018. november 7.

El vagyok kenődve. A jó vélemények miatt megrendeltem, de nekem ez egy hatalmas csalódás jó drágán. Az illata, az állaga és a csomagolása is rendben van. Híg, folyós cucc, könnyű eloszlatni. De a bőröm utálja, nem szívja be, pedig egészen keveset próbáltam feltenni. Nem hogy csökkentené a faggyútermelést, de még az arcom is zsíros lesz tőle, ami alapban nem szokott, a homlokom pedig csillog, mint Salamon töke. A forgalmazó előtt le a kalappal, szokatlan módon kedvesek és segítőkészek, csak miattuk kap a termék két csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 7.

Regina59

Korcsoport: >54
2018. szeptember 27.

Nekem érzékeny, rosaceás bőröm van. Magas niacinamid tartalma és azAlgaCink komplex nagyon jó hatással van rá. Nagyon kellemes az illata, gyorsan beszívódik. Pigmentfoltokra is kiváló, hatékony. Jól hidratálja, ápolja, védi a bőröm. A túlzott verejtékezés miatt vásároltam meg, mert a kánikulában ezt is szabályozta. Szóval több problémát is megold egyszerre! Nem bántam meg, hogy megvettem! Ebben a termékben is a kiváló Natics minőséget kaptam! Aki teheti próbálja ki, nem fog benne csalódni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

pacsalia

2018. augusztus 30.

Nekem egyelőre csodaszer kategória ez a szérum. Tényleg gátolja a kifényesedést, amire nálam SEMMI nem volt idáig képes amit kipróbáltam, pedig már elég sok pénzt elvertem faggyútermelés szabályozó dolgokra az évek alatt. Kb 2 hete használom heti 4-5-ször, és érezhetően szebb a bőröm "állaga", tapintása. A pattanásokon nem igazán segített, de a pórusokat mintha kicsit összébb húzta volna.Viszont ami nagyon jó benne: az illata, az összetevői, hogy hamar beszívódik, és hogy valóban mattítja az arcbőrt, de nem olyan módon ahogy a legtöbb termék hogy utána pár óra után viszont csillog tőle a fejed mint a diszkógömb..hanem tényleg TARTÓS eredményt ér el vele az ember. Mesés! :) (bár az ára nem túl baráti, de emiatt nincs szívem pontot levonni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phytic Acid
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate, Sodium PCA, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Peptidek: Pisum Sativum Peptide
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Nem hivatalos INCI név. A fehár rózsa virágjának desztillálásával készítik. A többi rózsavízhez hasonlóan bőrkondícionáló, bőrvédő hatású összetevő.

Szúrós csodabogyó kivonat. Szájon át bevéve hatásos lehet ödéma ellen. A bőrön alkalmazva talán gyulladáscsökkentő hatása van.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.

Forrás: truth-in-aging, BFT