Natics

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. június 16.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

"A mindennapi méreg- és irritációkat kiváltó anyagokat segítenek eltávolítani arcbőrödről, és ezt egy olyan ápoló, méregtelenítő összetétellel, amely kivételesnek számít az arclemosók körében. Aktív szenet tartalmaz, amely az egyik legcsodálatosabb méregtelenítő a természetes anyagok között. Porózus felülete megköti a nem kívánatos szennyeződéseket, méreganyagokat. Arcbőröd tisztításában mikroszemcsés szerkezete is segédkezik olyan kíméletes módon, hogy mindennap reggel és este is használhatod. Organikus gazdálkodásból származó hidegen sajtolt sárgabarackmagolajat tartalmaz, amely értékes anyagainak köszönhetően már arcod tisztításánál ápolja azt. E-vitamin-t, ami segít bőröd egyensúlyának megtartásában, az epidermisz ápolásában. Organikus gazdálkodásból származó római kamilla hidrolátumot is adtunk hozzá, amely a bő mennyiségben rendelkezésre álló panthenollal együtt segít arcbőröd ellenálló képességének megőrzésében, irritációinak és gyulladásainak csökkentésében. Mindez egy kíméletesen tisztító, zselés, lágy, natúr illatú receptúrában, melynek eredménye a ténylegesen tiszta, ápolt arcbőr."

Nimeaida

2017. december 27.

Sokat sminkelek, így fontos számomra, hogy a nap végén mindent maradéktalanul el tudjak távolítani a bőrömről. Főleg az alapozó szeret megülni a pórusokban, emiatt szeretem a fekete szappanokat, mert tényleg nagyon szépen tisztítanak. Több márkától próbáltam már, de hosszú távon mindegyik kicsit - vagy nagyon - szárította a bőröm. Aztán rátaláltam erre az arctisztítóra....és imádom! A pórusaim láthatóan és érezhetően kisebbek, tényleg alaposan tisztít, közben mégsem szárít. Töretlennek hitt szerelmünknek egy dolog vetett véget: a Natics újított a Detox szérián, és az új arclemosóba BHA is került, ami nálam még az elődjénél is jobban teljesít, így vele még nagyobb a szerelem... :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

eisenhauer_virginia

2017. december 21.

Csalódás volt a termék. Vegyes arcbőrömre nem éreztem megfelelőnek, sokkal inkább piszkosnak éreztem utána a pórusaimat. Nem fogok több natics terméket venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 21.

3tara2

2017. július 19.

Az eddigi legjobb arctisztító, amit valaha próbáltam!
Lehúzza a gyulladást, nyugtatja a viszkető arcbőrt, kiegyensúlyozza a bőrt: se nem száraz, se nem zsíros, gyengéden tisztít, összehúzza a pórusokat, enyhe illatú, kiadós termék.
Mit mondhatnék még róla?
Az öt csillag nagyon kevés neki!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 19.

Az eddigi legjobb arctisztító, amit valaha próbáltam!
Mit mondhatnék még róla?
Az öt csillag nagyon kevés neki!

Kedi81

2017. május 20.

Mangós méregtelenítő szappanját használtam előtte,amivel teljesen meg voltam elégedve,viszont ez sokkal praktikusabb a kiszerelése miatt,hatása ugyanolyan fantasztikus,mint a szappannak,nagyon puha,selymes,teljesen tiszta érzetű lesz az arcbőr a használata után,nagyon szeretem:-)
Egyetlen hátránya a szappanhoz viszonyítva hogy nem habzik annyira.
Még csak pár napja használom,úgyhogy majd később feltöltöm a hosszabb távú hatásáról is a véleményemet,de eddig tökéletesnek tűnik :-)

Update:
Egyre ritkábban használom,mivel nagyon sok kell belőle,hogy úgy habozzon és hasson,mint a szappan,ezért,spórolásból inkább csak akkor vetem be,ha csúnyább az arcom,mert szépen rendbe teszi:-)
Emiatt nem pontozom le,mert a termék nagyon jó,de a szappan volt az igazi,mihelyst elfogy a márka széruma,amit szintén imádok,azonnal rendelek a szappanból is mert az volt a leges-legjobb :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 20.

Egyetlen hátránya a szappanhoz viszonyítva hogy nem habzik annyira.

Update:

sztinke

2017. április 10.

Első körben csak mintát szereztem be belőle, azt használtam kb. 2 hétig. A színe érdekes, bár használtam már más márka fekete szappanját, úgyhogy ez nem ijesztett meg. Az illata enyhe, natúr, az állaga jó, kellően habzik, könnyű leöblíteni, és tiszta érzést hagy maga után, anélkül, hogy túlzottan szárítana. Igazából, ami meggyőzött, az volt, hogy drasztikusan csökkentette a homlokomon lévő dudorokat. Így meg is rendeltem az akciós hétvégén XL méretben. :)

Még csak rövidtávú a tapasztalatom vele, de megelőlegezem az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 10.

Még csak rövidtávú a tapasztalatom vele, de megelőlegezem az 5 csillagot.

Azrail

2017. február 25.

Az egyik leghatékonyabb lemosó szerintem. Vannak időszakok mikor a bőröm teljesen megbolondul. Aknés, pattanásos...száraz...mindenféle. Ez volt eddig az egyetlen lemosó, amely hosszú távon segített a bőrproblémamon.
Valóban remekül tisztít, méregtelenít. A bőr pár hét alatt újjászületik. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

Judia

2016. december 13.

Nagyon nagyon szuper arclemosó! Régóta csak ezt használom és mondhatni függő vagyok...kifogástalanul tisztít, méregtelenít. Jó az állaga, nagyon kellemes szinte semleges az illata, igazi felüdülés az arcnak. Más Natics terméket is használok és egyikben sem csalódtam tökéletes választás mindenkinek aki a természetes alapanyagok mellett tette le a voksát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

kay37

2016. április 27.

1-2 hét alatt tökéletesen méregteleníti a bőrt, de tényleg a hadiállapotokra ajánlom, mert elég erősen tisztít. Írtam róla bővebben a blogon, nagyon problémás bőrűeknek szuper lemosó lehet ez a gél formába bújtatott fekete szappan. A Natics többi termékeihez hasonlóan ez is nagyon modern, elegáns és praktikus csomagolást kapott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!