Natics

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: PrincessBell, Módosítva: 2020. július 2.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Arctisztítás és tonizálás egy lépésben glicerinnel, bőrmegújító PHA-val, nyugtató B5 provitaminnal és puhító allantoinnal.

nanderi

2020. augusztus 24.

Csatlakozom. Rózsaszín, istenien finom illatú és teljesen meggyőző micellás víz. Nekem pont a másiknak tetszett kevésbé az illata, de a hatása szerintem is mindkét víznek szinte ugyanaz a tisztítást tekintve. Ha piros az arcom ez szépen megnyugtatja és nem kell öblítgetnem este a csap alatt az arcomat, ezért külön áldom a micellás vizek feltalálóját! Szívesen nyúlok érte, pedig több féle micellás vizem is van jelenleg, valahogy ez fogy a legjobban. Vízhatlan sminket nem hordok már, így arról nem tudok nyilatkozni. Lehetne kicsit praktikusabb a teleje a csavaroshoz képest, de ezt elnézem neki. Nagy duzzogva, mert egyébként szép a kivitelezése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 24.

PrincessBell

2020. augusztus 8.

Málna színű, illatú micellás víz, a csomagolása a szokásos natics műanyag, letisztult forma, letekerhető kupak, semmi extra, vattapamacsra jól adagolható.
Leviszi a szennyeződéseket, jobban, mint a többi micellás, a benne lévő parfüm is természetes illatanyag.
Nem tudok belekötni, de a másik társához mérten nekem az jobban tetszik. De hatását tekintve tulajdonképpen mindegy, melyiket veszi az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Cyanocobalamin (Vitamin B12)

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.