Natics

Ár:   3990   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: szekesiviki, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   3990
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Hidratáló arclemosó víz organikus pisztáciakivonattal, allantoinnal, panthenollal. Minden bőrtípusra.

• kíméletes, gyors és hatékony arctisztítás és tonizálás egy lépésben
  • nem szárít; ellenben a felesleges szennyeződéseket és zsiradékokat eltávolítja
  • hidratál és táplál egy lépésben
  • organikus hatóanyagokat tartalmaz
  • SLS-, PEG-, mesterséges illatanyag- és parabénmentes

Hatóanyagai:

• organikus pisztáciakivonat - táplál, gyulladáscsökkentő, antioxidáns hatású, magas bioflavonoid tartalmú
  • organikus pisztácialevél-hidrolátum - nagyon jól hidratál és nyugtató hatású
  • panthenol (B5-provitamin) - gyulladáscsökkentő, sejtmegújító hatású, csökkenti a bőrpírt és irritációkat
  • allantoin - gyulladáscsökkentő, bőrpuhító és regeneráló tulajdonságokkal rendelkezik
  • organikus, növényi glicerin - hidratál, segít a nedvesség megkötésében
  • növényi tenzid - ez alkotja a micellákat, kíméletesen és hatékonyan tisztítja meg arcbőrödet, nem szárít

Nimeaida

2018. július 19.

Esti sminkeltávolításom záró lépése ő szokott lenni. Amit a detox arclemosó esetleg nem szedett le (persze ez csak erős, vízálló smink esetén szokott előfordulni), azt a micellás lemosó maradéktalanul eltávolítja. Utána a szérumot/hidratálót csak úgy szippantja a bőr, szóval ő is egy nagyon szuper Natics finomság. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

CeCeDrake

2017. december 2.

Jobb, mint a Bioderma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 2.

Jobb, mint a Bioderma.

kay37

2017. október 9.

Erősen, de kíméletesen tisztít, a legmakacsabb sminket is leszedi. Illata és érzete különleges, nem szokványos, de hamar meg lehet szokni, egyedülálló a micellás vizek közt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 9.

KolozsiTimea

2017. augusztus 7.

Hála Kedi81-nek hozzám került egy majdnem teli nagy kiszerelés,addig nem ismertem a márkát.Az eladótól kaptam mellé egy abszolút kielégítő ismertetőt,meg persze felkerestem az oldalt is,mielőtt megvettem,de érdekelt az eladó véleménye a márkáról,ami nagyon pozitív,és meggyőző volt.Először úgy tűnt hogy szárítja a bőrömet,de aztán az első 3-4 használat után ez megszűnt,és azóta is nagyon szeretem.Maradéktalanul leszedi az esetlegesen még a bőrön maradt sminket stb ,és jól hidratál.Határozottan jó termék,érdemes kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 7.

Zsazsmazs

2017. március 9.

Amennyire imádom a pisztáciát ennek az illatát annyira utálom, viszont a hatása fantasztikus, olyan gyorsan és kíméletesen szed le mindent hogy az valami hihetetlen. Nem fogok másikkal kisérletezni többé. Abszolút 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 9.

Judia

2017. február 24.

Egy újabb gyöngyszem a Natics termékek közül. Most használtam el az első flakonnal és meg is rendeltem a következőt. Nagyon-nagyon kellemes, frissítő és hatékony arctisztító. Én minden reggel sminkelem a szememet, a szempillaspirálból több réteget és ez az arclemosó pillanatok alatt tökéletesen leszed minden sminket, szennyeződést. Nekem nagyon érzékeny a szemkörnyékem, de soha egyetlen alkalommal sem tapasztaltam sem csípő, égető érzést, sem kipirosodást, kiszáradást ellentétben sok más termékkel. A cég nagyon kedves, rugalmas és mindig lapul valami kis meglepetés a csomag alján, amiért külön köszönet jár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 24.

Kedi81

2017. február 16.

Annyira,de annyira szerettem volna szeretni,hogy rögtön a nagy kiszerelést rendeltem meg belőle.....kár volt :-( Másodszori tesztelés során is tele lett az arcom gyulladt,nem kinyomható,fájó,piros pattanásokkal,sajnos csak erre a termékre tudom fogni,mivel más új dolgot nem próbáltam,és mivel nem hagyott nyugodni a dolog,ezért még egyszer elkezdtem használni,ugyanolyan eredménnyel. :-(
A termék egyik szérumát és arctisztító szappanját rendszeresen használom és imádom,teljesen elégedett vagyok velük,de sajnos ez hatalmas csalódás volt.
Az összetevőkért és a jó illatért adok csak két csillagot.
Nagyon kedvesek a cégnél,csalódott véleményemért felajánlottak több kis mintát is tesztelni kárpótlásul(amit nagyon köszönök),majd azokat is véleményezem:-) Szerintük a pisztáciára lehet allergiás a bőröm,az okozhatta a pattanásokat,ezért másoknak is érdemes lehet erre figyelni.Mivel ez nem az arclemosó hibája,így emelném 4 csillagra az értékelésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Az összetevőkért és a jó illatért adok csak két csillagot.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. december 14.

Örülök, hogy megismerkedtem a Natics termékeivel. A bőrápolásomba új dimenziót hoztak, az arckrémekről és szérumról csak szuperlatívuszokban tudok nyilatkozni. Ez a micellás víz új termék a palettán, és mivel én reggelente hosszú idő óta csak micellás vizeket használok arctisztításra, s az esti sminklemosást is általában azzal fejezem be, alap volt, hogy ezt a micellás vizet is ki kell próbálnom. Egyetlen egy dolog nem tetszik rajta, és ez a külcsínnel kapcsolatos, s csak mellékesen jegyzem meg. Szóval az a gagyi, sztaniolpapírra és kínai vízcsapok fémnek álcázott borítására hajazó kupak nagyon nem bejövős, igencsak kopik, sorjás, valami minőségibb jó lenne, inkább lenne sima műanyag, de persze ez a termék belbecsére nincs hatással. A belbecs amúgy szuper, kellemes, a pisztácia és a keserűmandula határán mozgó natúr illat, nyugtató és hidratáló hatású folyadék, értékes összetevők, nem szárítja, nem irritálja a bőröm. Nálam beelőzte a Bioderma Sensibio vizét és a Garnier micellását, eddigi kedvenceimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. december 14.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Vitaminok: Panthenol