Natics

Ár:   9 790 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Natics.hu-n 9 790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. augusztus 17.

Ár:   9 790 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Natics.hu, 9 790 Ft

Arckrémnél könnyedebb állagú, mélyen tápláló arcápoló száraz bőrre.

"Első arcápolónk, amely egy különleges, az Egyenlítő esőerdeiből származó növény termésének vaját, csodálatos illatú növényi párlatot, egy gyümölcs magjának kivételesen értékes olaját, egy tengerből származó mikroalgát, hidratáló probiotikumot, és az egyik leghatékonyabb ráncok elleni hatóanyagot tartalmazza: az amazonasi murumuruvaj csodálatosan ápoló növényi zsírsavspektrummal rendelkezik, a hidegen sajtolt málnamagolajjal és a hyaluronsavval hatékonyan veszi fel a harcot a mindennapi megpróbáltatásokkal szemben és segít bőrödet üdén és fiatalon tartani. A tengerből származó chlorella mikroalga kivételes módon táplálja bőrödet és segít a rozácea, továbbá a szem alatti karikák enyhítésében. A probiotikum gyulladáscsökkentő hatású és mélyebb rétegeiben is hidratálja arcbőrödet. Bőrtípusodnak megfelelő arányban organikus, hidegen sajtolt ligetszépe-, sáfrányos szeklice- és jojobaolajjal kerekítettük le a receptúrát. Az organikus gazdálkodásból származó Aloe vera a kamilla allergénmentes természetes hatóanyaga, a bisabolol és a B5-provitamin, továbbá a természetes E-vitamin mind-mind ahhoz járul hozzá, hogy bőröd üde, rugalmas és ragyogó legyen! Varázslatos, lágy illata friss virágos-édeskés jegyeket rejt magában. Kellemes, könnyed, egyszerűen szeretni fogod! - Mindezt természetes növényi kivonatokból. A fluide légére soft hyaluron fluid rendszeres használatával arcbőröd feszesebbé, rugalmasabbá és hidratáltabbá válhat. Segít csökkenteni a gyulladásokat, hozzájárul a rozácea enyhítéséhez és a szem alatti karikák halványításához."

Ár: 9 790 Ft , Eladó: Natics.hu
Könnyed arcápoló hialuron-fluid érzékeny bőrre. Kellemes, érzéki illattal!
Kencefice84

2019. január 19.

Nekem nagyon száraz a bőröm, de ez a krém ennek ellenére soknak bizonyult. Hiába kentem csak keveset, olajosan csillogott utána a fejem. Elhasználtam este, de inkább kipróbálok mást tőlük.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 19.

Doorikad

2018. november 7.

Nagyon meg vagyok elégedve ezzel a krémmel! Lágy, selymes, egészséges színű és állagú lesz tőle a bőröm, ad egy finom ragyogást neki. És úgy érzem, az apróbb ráncaim sem látszanak annyira már :) Nem szárad ki a bőröm (mint sok más terméktől), szeretem az illatát is. Korrekt az egész termék, már csak azért is, mert spec. tégelyben van, amiből az összes terméket ki tudjuk nyomni. Bőséges mennyiség, napi 2x használom, 1,5 pumpa 1 adag, több hónapja vettem, de még mindig van benne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

Nimeaida

2018. március 21.

Ő a legjobb hidratáló krém! Vagyis számomra "A hidratáló krém". Korábban bármilyen krémet vettem az arcomra, sosem használtam el teljesen, mert nem vált be. Legtöbbször sok volt, fulladt tőle a bőröm, pillanatok alatt csillogott a fejem, és mindeközben még hidratálni sem hidratált megfelelően.
Tavaly télen annyira kiszáradt az arcomon a bőr, hogy már fájóan hámlott is és feszült. Akkor találtam magam szemben ezzel a termékkel, és megtetszett a könnyed állag miatt. Gyakorlatilag 2-3 nap alatt rendbe tette az arcom, úgyhogy rögtön szívembe zártam, és azóta töretlen a szerelmünk. :) Nyáron elég a soft, a hidegebb időkben viszont csakis a rich,utolsó cseppig mindent beszív a bőröm. Smink alatt jól viselkedik, kellemes az illata, és egy kis pumpányi elég az egész arcomra, így napi kétszeres használat mellett is sokáig kitart!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

Freegine77

2017. október 8.

Az illata kellemes, de ami a lényeg, nagyon jól eltüntetni az ereket az arcomon, leviszi a pirosságot. Kezdek jobban felfigyelni erre a márkára, eddig eredményes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 8.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. szeptember 17.

Hamar levett a lábamról, olyan kellemes az állaga és az illata is. Arcbőröm száraz területeit nagyon jól összhengba hozza a normál részekkel, nem nehezíti el bőrömet és láthatóan szebb a bőröm használata után. Hamar beszívódik és ez az arcápoló is sokáig elegendő. A szérumukkal együtt használom gyakran, a rozáceámra is jótékony hatással van. 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2