Natics

Ár:   9190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: scin, Módosítva: 2020. június 2.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Az Egyenlítő esőerdeiből származó növény termésének vaját, csodálatos illatú növényi párlatot, egy gyümölcs magjának kivételesen értékes olaját, egy tengerből származó mikroalgát, hidratáló probiotikumot, és az egyik leghatékonyabb ráncok elleni hatóanyagot tartalmazza: az amazonasi murumuruvaj csodálatosan ápoló növényi zsírsavspektrummal rendelkezik, a hidegen sajtolt málnamagolajjal és a hyaluronsavval hatékonyan veszi fel a harcot a mindennapi megpróbáltatásokkal szemben és segít bőrödet üdén és fiatalon tartani. A tengerből származó chlorella mikroalga kivételes módon táplálja bőrödet és segít a rozácea, továbbá a szem alatti karikák enyhítésében. A probiotikum gyulladáscsökkentő hatású és mélyebb rétegeiben is hidratálja arcbőrödet. Bőrtípusodnak megfelelő arányban organikus, hidegen sajtolt ligetszépe-, sáfrányos szeklice- és jojobaolajjal kerekítettük le a receptúrát. Az organikus gazdálkodásból származó Aloe vera a kamilla allergénmentes természetes hatóanyaga, a bisabolol és a B5-provitamin, továbbá a természetes E-vitamin mind-mind ahhoz járul hozzá, hogy bőröd üde, rugalmas és ragyogó legyen! Varázslatos, lágy illata friss virágos-édeskés jegyeket rejt magában. Kellemes, könnyed, egyszerűen szeretni fogod! - Mindezt természetes növényi kivonatokból. A fluide légére soft hyaluron fluid rendszeres használatával arcbőröd feszesebbé, rugalmasabbá és hidratáltabbá válhat. Segít csökkenteni a gyulladásokat, hozzájárul a rozácea enyhítéséhez és a szem alatti karikák halványításához."

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Doryca007

2020. június 18.

Konnyu, isteni malna illatu kis kence. Szerumok utan viszem fel, igy keves is eleg belole. Nem zsiros, nem okoz allergiat. Mivel meg csak par napja hasznalom sokat nem produkalt, de az illat es a kellemes allag miatt 4eske, kesobb jovok updattel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 18.

Zsuzsi444

2020. június 13.

Könnyű az állaga, nagyon hamar beszívódik, isteni az illata. Nekem elég napi 1x használni, így is puha és hidratált tőle az arcbőröm. Évek óta használom, nem tervezek váltani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

Reci81

2020. március 19.

Most tesztelem egyelőre zsirosabbnak tünik minta a Biola Bio Biborka amit eddig használtam, de akartam egy uj alternatívát is keresni, ezért egyelőre 4 csillag. Meglátjuk később update.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

bettililiom

2019. november 30.

Az illata nagyon kellemes, a bőröm bársonyos lett tőle, pillanatok alatt beszívódik. Viszont pár hét után pattanás. Több. Nagy. 1 hét szünet, bőröm helyrejött, újból elővettem, és megint kezdődött az egész elölről. Sajnálom..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 30.

csibyg

2019. november 19.

Eddigi kedvenc hidratálóm! Kellemes textúra, nem lesz zsíros tőle a bőröm, szinte azonnal beszívódik, kellemes szolid az illata. Sokat ráncolom a homlokom, amióta használom, a mimikai ráncaim halványodtak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

Ncsk

2019. november 9.

Na ezt tenyleg nem ertem. Szamomra az illata iszonyu mű, a hatasa sem az az igazi varva vart. Az iszonyatos meretu, eddig soha meg nem jelent pattanasokat is neki tulajdonitom, az apro rancok, a kezdodo pigmentfoltok? Minden maradt a regiben. Tobbet vartam tole annyi jo ertekeles utan. Tenyleg nem akartam lepontozni, de nalam rosszabb lett a helyzet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 9.

nanderi

2019. szeptember 7.

Update:
Már több hónapja használom, változatlanul meg vagyok elégedve, mindig szívesen nyúlok érte. A homlokomon is csökkentek a ráncok. Remek krém!

A rajongója lettem. Maradéktalanul bevált és hozza az általam elvártakat. Puha hidratált bőr, isteni illat, nyugtat és szép bőröm lett tőle. Szuper sminkalap. A szérumot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

Update:

simonkati82

2019. szeptember 7.

Engem is elcsábított de a hatása még jobban. Nem csodálom, hogy ennyire sokan szeretik, szuperjó könnyű hidratáló télen-nyáron. Az illata finom, gyorsan beszívódik és látványosan feltölt. Pár hét használat után a bőrképem is megváltozott, sokkal egyenletesebb lett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

pacsalia

2019. május 11.

Mindent elmondtak előttem. :) Valóban jó zsiros bőrre is, ahogy a leírás ígéri. Az árát tartom picit magasnak, de most szokok át a natúrkozmetikumokra és a jobb minőségű arcápolókra, úgyhogy majd megszokom :) csak ezért pontot nem fogok levonni.

Update: azóta megvettem, mert akciós volt és egyáltalán nem bántam meg! Ez eddig a legjobb hidratáló amihez valaha szerencsém volt. Most már teljes áron is meg fogom venni ha elfogy, mert ez legalább tényleg bevált és nem a kukában köt ki hanem utolsó cseppig elhasználom.
Csodásan mutat a polcon , és imádom a pumpás kiszerelést... sokáig elég lesz, mert általában egy, rosszabb napokon pedig másfél pumpányi bőven elég a teljes arcra és szemkörnyékre. Nem csíp, nem irritál, nem okoz pattanást mitesszert pirosságot stb. Hamar beszívódik, és mintha a pórusaim is szebbek, kisebbek lennének a napi használata óta.
Reggel használom arclemosás után.
Tuti biztos hogy újraveszem!!! Próbáljátok ki ti is, ha kombinálr vagy zsírosabb, tág pórusú bőrötök van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Reggel használom arclemosás után.

Livi87

2019. január 19.

Először is megemlíteném a csomagolását,mely gyönyörű.Nagyon szép összetevőkkel rendelkezik,nem okoz pattanásokat,és nem irritálja az érzékeny bőröm sem.Az ára kicsit borsos,viszont fél évig elég volt nekem ez a kiszerelés,pedig reggel is és este is használom.Könnyed krém,és még ebben a hideg időben sem hagyja hogy kiszáradjon a bőröm.Eddig a legjobb hidratáló krém amit használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.