Best of Beauty 2019

Ár:   9 190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Natics.hu-n 9 190 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2017. március 8.

Ár:   9 190 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Natics.hu, 9 190 Ft

Arckrémnél könnyedebb állagú, mélyen tápláló arcápoló normál és zsíros bőrre.

Első arcápolónk, amely egy különleges, az Egyenlítő esőerdeiből származó növény termésének vaját, csodálatos illatú növényi párlatot, egy gyümölcs magjának kivételesen értékes olaját, egy tengerből származó mikroalgát, hidratáló probiotikumot, és az egyik leghatékonyabb ráncok elleni hatóanyagot tartalmazza: az amazonasi murumuruvaj csodálatosan ápoló növényi zsírsavspektrummal rendelkezik, a hidegen sajtolt málnamagolajjal és a hyaluronsavval hatékonyan veszi fel a harcot a mindennapi megpróbáltatásokkal szemben és segít bőrödet üdén és fiatalon tartani. A tengerből származó chlorella mikroalga kivételes módon táplálja bőrödet és segít a rozácea, továbbá a szem alatti karikák enyhítésében. A probiotikum gyulladáscsökkentő hatású és mélyebb rétegeiben is hidratálja arcbőrödet. Bőrtípusodnak megfelelő arányban organikus, hidegen sajtolt ligetszépe-, sáfrányos szeklice- és jojobaolajjal kerekítettük le a receptúrát. Az organikus gazdálkodásból származó Aloe vera a kamilla allergénmentes természetes hatóanyaga, a bisabolol és a B5-provitamin, továbbá a természetes E-vitamin mind-mind ahhoz járul hozzá, hogy bőröd üde, rugalmas és ragyogó legyen! Varázslatos, lágy illata friss virágos-édeskés jegyeket rejt magában. Kellemes, könnyed, egyszerűen szeretni fogod! - Mindezt természetes növényi kivonatokból. A fluide légére soft hyaluron fluid rendszeres használatával arcbőröd feszesebbé, rugalmasabbá és hidratáltabbá válhat. Segít csökkenteni a gyulladásokat, hozzájárul a rozácea enyhítéséhez és a szem alatti karikák halványításához.

Ár: 9 190 Ft , Eladó: Natics.hu
Könnyed arcápoló hialuron-fluid érzékeny bőrre. Kellemes, érzéki illattal!
pacsalia

2019. május 11.

Mindent elmondtak előttem. :) Valóban jó zsiros bőrre is, ahogy a leírás ígéri. Az árát tartom picit magasnak, de most szokok át a natúrkozmetikumokra és a jobb minőségű arcápolókra, úgyhogy majd megszokom :) csak ezért pontot nem fogok levonni.

Update: azóta megvettem, mert akciós volt és egyáltalán nem bántam meg! Ez eddig a legjobb hidratáló amihez valaha szerencsém volt. Most már teljes áron is meg fogom venni ha elfogy, mert ez legalább tényleg bevált és nem a kukában köt ki hanem utolsó cseppig elhasználom.
Csodásan mutat a polcon , és imádom a pumpás kiszerelést... sokáig elég lesz, mert általában egy, rosszabb napokon pedig másfél pumpányi bőven elég a teljes arcra és szemkörnyékre. Nem csíp, nem irritál, nem okoz pattanást mitesszert pirosságot stb. Hamar beszívódik, és mintha a pórusaim is szebbek, kisebbek lennének a napi használata óta.
Reggel használom arclemosás után.
Tuti biztos hogy újraveszem!!! Próbáljátok ki ti is, ha kombinálr vagy zsírosabb, tág pórusú bőrötök van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 11.

Reggel használom arclemosás után.

nanderi

2019. május 6.

Nem csomdálom, hogy rajonganak érte. Maradéktalanul bevált és hozza az általam elvártakat. Puha hidratált bőr, isteni illat, nyugtat és szép bőrképet ad. Szuper sminkalap. A szérumot is ki fogom próbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 6.

Livi87

2019. január 19.

Először is megemlíteném a csomagolását,mely gyönyörű.Nagyon szép összetevőkkel rendelkezik,nem okoz pattanásokat,és nem irritálja az érzékeny bőröm sem.Az ára kicsit borsos,viszont fél évig elég volt nekem ez a kiszerelés,pedig reggel is és este is használom.Könnyed krém,és még ebben a hideg időben sem hagyja hogy kiszáradjon a bőröm.Eddig a legjobb hidratáló krém amit használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

Lizka

2019. január 11.

Nagyon jó:) Nem is hallottam a márkáról, itt találtam rá. A rengeteg pozitív véleményt olvasva gondoltam, kipróbálom. Igen jó ötletnek bizonyult. Könnyű krém, és a hatása valami szuper. Az illatáról le tudnék mondani, de nem ragad, nem irritál, a bőröm nagyon szereti. Biztos, hogy alapdarab lesz nálam, bár tervezem a többi termék kipróbálását is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 11.

bobekecske

2018. október 5.

Elsőre ezzel a termékkel kísérleteztem a márkától, de abszolút bizalmat szavazok neki ez alapján. Egy nem teljes 30 ml-es tubus végefelé járok, és habár viszonylag gyorsan fogy a flakon tartalma, használtam már el ennél gyorsabban is arckrémet/fluidot. Általában szérum fölé használom, arckrém gyanánt, de van, hogy kihagyom a szérumot, és volt, hogy éjszakára még olajjal követtem. Igyekszem aszerint rétegezni a termékeket, hogy éppen mire, mennyire van szüksége, és mennyit tolerál.
Télre lehet már kelleni fog fölé az olaj, de nyáron magában teljesen jól működött. Érzetre egy viszonylag könnyű krém, ami gyorsan beszívódik, pár perc után lehet rá sminkelni is - de nem géles-vizes állagú, és nem kimondottan primer hatású, mint mondjuk a Clinique Moisture surge/DDMG.
Az illata kellemes, bár én meglennnék nélküle - de nem mesterséges és nem tartós. ekem nagyon szépen hidratálja és nyugtatja a bőrömet, és nagyon enyhén, kíméletesen hámlaszt is a hatóanyagainak köszönhetően. Összességében egy remekül megkomponált termék, amiben a hatóanyagok egymást segítve, szépen működnek és teszik a dolgukat. Köszönet a véleményezőknek, hogy felhívtátok erre a márkára a figyelmemet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

mihrek

2018. augusztus 12.

Mintát kaptam belőle a vásárlásom mellé :) Imádom! A színét, az illatát, a hatását :) Nagyon keveset kenek belőle az arcomra, tisztítás után, és így nyárra tökéletes hidratáló :) Érzékeny bőröm van, mégsem irritálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

kay37

2018. május 12.

Tavasszal-nyáron must-have! Könnyű, mégis jól hidratál, feszesít, a hozzáadott C-vitamin harcol a bőrproblémákkal, az illata isteni, a kém halvány pink színe fenomenális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Nimeaida

2018. március 21.

Elsősorban a rich változatot szeretem és használom, de nyáron ideiglenesen softra váltottam (és fogok idén is szerintem), mert melegebb időben még könyedebb után kiáltott a bőröm. Ugyanolyan szuper, mint a testesebb testvére. :) Smink alatt jól viselkedik, kellemes az illata, és egy kis pumpányi elég az egész arcomra, így napi kétszeres használat mellett is sokáig kitart!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 21.

tara95

2018. január 8.

Drága. Még egyszer, nekem ez rettenetesen drága. Viszont a hatása...mintát kaptam, nem is kenek utána hidratálót, előtte is csak a klairs tonikját. A vízhiányt szuperül kezeli és látványos gyulladáscsökkentő. Ha rám szakad a bank, megveszem, addig csorgatom a nyálam...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 8.

Freegine77

2017. december 22.

Pár hónapja került be ez a termék is a repertoárba :) Szeretem az illatát, és nagyon tetszik, hogy gyorsan beszívódik, nem szeretem mikor percekig figyelnem kell arra, hogy hozzáérhetek-e a bőrömhöz. Puha érzést hagy maga után, frissnek, üdének érzem az arcom, de a legfontosabb, hogy kifejezetten hamar feszesített!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 22.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2