Natics

Ár:   8 790   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. október 3.

Ár:   8 790
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Folyamatosan csak rohanunk, néha szinte utol sem érjük magunkat. Engedj meg magadnak heti 2-3 alkalommal egy 10-15 percet, amikor csak magaddal - és arcbőröddel foglalkozol. Dőlj hátra és élvezd a hydra-N masque arcápoló maszk kellemes, lágy virágos illatát és extra-hidratáló hatását! A hyaluronsav megköti a nedvességet, magas provitamin-B5 tartalma, gyulladáscsökkentő és hidratáló hatású, az organikus növényi glicerinnel rendkívül jól kötik meg a nedvességet és adják át a bőr különböző rétegeinek. A jázmin- és fehérrózsa-hidrolátum kellemes illatot kölcsönöz és további növényi hatóanyagokkal látják el bőrödet. A gluconolaktone hatékony módon járul hozzá a hidratálás folyamatához."

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2018. január 21.

Gélmaszkot még nem használtam - hát kellett volna. :-) Ez is hozza a márkára jellemző, letisztult megjelenést és minőségi beltartalmat. Kimondottan kellemes az állaga, néha éjjelre is fenn hagyom krémmel keverve, de általában 10-15 percre hagoym fenn, letörlöm és krémezem magam. Friss és láthatóan felztöltöttebb lesz az arcom utána, az illata pedig kimondottan kellemes! Szeretem!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. január 21.

Judia

2017. november 29.

Nagyon szeretem a maszkokat, sokfélét próbáltam már, de egy ideje csak ezt használom. Eleinte szokatlan volt a zselés, géles állaga, mert mindig valamilyen krémesebbet, vagy porból kikevertet tettem fel az arcomra, de most már imádom, hogy ilyen könnyen kezelhető, könnyen lemosható és nem marad utána sem szárító, sem olajos érzet. Nagyon kellemesen hűsít és hidratál, lemosás után friss, tiszta, üde, selymes az arcbőröm. A Natics termékei közül ez is a kedvencem lett, ahogy mindegyik amiket eddig próbáltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 29.

Azrail

2017. február 25.

Elmondható rólam, hogy maszkmániás vagyok. Tini koromban kezdődött ez az őrület, azóta is tart.
Nagyon szeretem a Natics termékeit, a Hydra-N termékcsalád pedig a szívem csücske. Nagyon megörültem, mikor értesültem róla, hogy egy maszkkal is bővül a termékcsalád.
Az állaga géles, nem a megszokott, viszont könnyű felapplikálni,nem folyik össze-vissza. 10-20 percig magamon hagyom a maszkot, majd langyos vízzel lemosom. Törölközés után a bőröm sima tapintású, hidratált és olyan érzésem van, mintha lélegezne, felszabadulna az egész heti stressztől. Nem csak az arcbőrörömre, de a lelkemre is simító hatással van. Egy szó, mint száz: kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 25.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Gluconolactone, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Nem hivatalos INCI név. A fehár rózsa virágjának desztillálásával készítik. A többi rózsavízhez hasonlóan bőrkondícionáló, bőrvédő hatású összetevő.