Natics

Ár:   9790 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: veronika1021, Módosítva: 2020. április 8.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

A hialuron szérum minden cseppje kristálytiszta nedvességgel és értékes hatóanyagokkal látja el szomjazó arcbőrödet. Esszenciális, a mély rétegekben is aktívan működő hatóanyagokat tartalmaz. A szérum használatával a bőr hidratáltabb, rugalmasabb és teltebb hatású lesz, a mikro-ráncok enyhülnek és a színe üdébbé változik. A kiemelkedően hatékony nedvességmegkötő hialuronsav több formában is megtalálható a szérumban, amely első osztályú hidratálást és Anti-Aging hatást fejt ki. A természetes koffein serkenti a keringést illetve az anyagcsere folyamatokat, így fokozva a bőr regenerációját és feszességét.

PrincessBell

2020. május 4.

Kellemes állagú, könnyen kezelhető, illatmentes szérum. A pipetta könnyen használható, jól adagolható belőle az anyag. Pár csepp elég az arcomra, így még gazdaságos is borsos ára ellenére. Hihetetlen hamar beszívódik és nagyon kellemes, puha a bőröm a használata után.
1 hét eltelte után (reggel és este is használom) csökkent a felületi vízhiány az arcomon. Biztos, hogy a rutinom szerves része fog maradni, a kombinált/zsírosba hajló bőrömre már ebben a melegben is bőven elég egész napra a hidratálása. Ezen kívül jól megvan a többi krémmel,, szérummal, nem "veszekszik" semmivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 4.

Dorika007

2020. március 17.

Ez eddig hihetetlenül jó :) Ajándékba kaptam egy kis kiszerelést a Natics rendelésem mellé és nagyon örültem neki. Így járvány idején veszélyes, mert nem győzöm tapicskolni utána az arcomat, anynira selymes lesz tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 17.

simonkati82

2019. szeptember 7.

Még friss a polcomon, alig pár hete vettem, de bele szerettem. Csatlakozok az előttem szólóhoz egy jó kis szérum, aminek a hatását ltáod és érzed. Hidratál nyugtat és ápol. Érzékeny a bőröm és kiváló választás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

nanderi

2019. augusztus 13.

Lányok, ez egy kötelező darab! Teljesen jól hidratál, pikkpakk beszívódik és illatmentes, illetve én érzek egy kellemes illatot csak nagyon enyhe. Most a döglesztő hőségfben csak ezt kentem, illetve nem csak ezt, hanem a málnásat is. Na az egy illatorgia, imádatom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium PCA, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactobionic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol

Az uborka vizes oldata, melyet az ubroka desztillálása során keletkező gőzből nyernek ki. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Általában 0,5 - 3%-os koncentrációban van jelen a termékekben.

A PHA-k csoportjába tartozó gyengéd kémiai hámalsztó. A PHA-k fő ígérete, hogy az AHA-khoz hasonló tulajdonságaik vannak (hámlasztás és anti-aging téren is), de az esetlegesen a glikolsavnál előforduló irritáció nélkül.  A lactobionsav a gluconolactone-hoz hasonlóan gyengéd hámlasztó, kiváló hidratáló és antioxidáns összetevő.

Forrás: truth-in-aging, BFT