Natics

Ár:   9 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Natics.hu-n 9 990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: scin, Módosítva: 2016. március 17.

Ár:   9 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Natics.hu, 9 990 Ft

"Peru esőerdeiben, 500-1000 m magasságban él egy növény, amelynek rendkívüli termését jótékony hatása miatt már az őslakosok is előszeretettel használtak az inkák idejében: Az inkamogyoró, avagy Sacha Inchi (hegyi mogyoró). Az inkamogyoróból sajtolt olaj sárgás-zöldes színű, illata leginkább a frissen vágott fűre emlékeztet. Rendkívüli zsírsav-spektrummal rendelkezik*. Mélyen táplálja bőrödet, fokozza a sejtekben végbemenő anyagcsere-folyamatokat és növeli ellenálló képességét. Gyulladáscsökkentő hatású és segíti a sejtregenerációt. Az inkamogyoróolaj növelheti bőröd rugalmasságát és nedvességmegtartó képességét. Az A- és E-vitamin mellett magas a fitoszterol (bőrfiziológiával rokonságban álló anyag) tartalma is, így rendkívül hatékony bőrápoló tulajdonságokkal rendelkezik!"

Ár: 9 990 Ft , Eladó: Natics.hu
Fizetés: utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Nimeaida

2018. november 17.

A Natics Sensuel Fluid Rich az én nagybetűs HIDRATÁLÓ-m, de most őszre-télre rendeltem az inkából is, éjszakára. Korábban mintát próbáltam belőle, és a bőrőmnek alapból elég sok volt ugyan (mint minden hidratáló, ami nem fluid), de a nagyon száraz bőrnek igen jó barátjává válhat. És hideg időben valóban bevált éjszakára! Sőt, mivel igen fincsi és még natúr is, én szemkörnyékre is simán használom...reggelre szépen kisimulnak a ráncocskák. :) Így a Sensuellel kombinálva többféle hatóanyag táplálja a bőröm, szóval megszerettem ezt is a Natics-tól.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

nekoSX

2018. március 5.

Lassan elfogy a második tégelyem is, de nem igazán vagyok biztos benne, hogy újraveszem.
Az összetétele teljesen megváltozott az itt találhatóhoz képest, ez biztos a korábbi formula volt.
Előnye a krémnek, hogy tökéletesen kenhető, bár fénylik utána a bőr, mégis megfelelően felszívódik, jól hidratál és táplál, az illata is isteni,
bár a korábbi formula a füstös dohányillattal sokkal különlegesebb volt. Az összetevői izgalmasak, végre egy bio krém ami kilép az argánolaj-rózsaolaj-shea vaj triumvirátusából és nem fullad unalomba, egy ezredik tucatvariációval, ugyanazokat az összetevőket váltogatva. A tégelye tökéletes, minden kinyerhető belőle és jól működik a pumpája is.
Hátránya a rengeteg narancs-citrus illóolaj, ami újonnan belekerült (minek?), ezért nappalra felejtős lett végleg és sajnos nálam erősen komedogén volt végig, amikor használtam (talán a vajak miatt?), pattanást nem okozott de miteszereket igen. Ezért nem fogom lepontozni, lehet hogy ez az én egyéni érzékenységem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 5.

zsu044

2017. december 23.

Nappali és éjszakai arckrémnek az Inca Régénérant soft és rich verziót használom, éjszakára a C22 Boosterrel felturbózva. Illata rendkívül karakteres, egyedi, kicsit füstös, (nézzétek el nekem, sosem voltam jó az illatok leírásában) és annyira a természet illata, hogy valóban az inkák birodalmában érzem magam, míg felviszem a bőrömre. Nagyon lágy, mégis tápláló textúrájú, lágy, pihe-puha, ápolt bőrfelületet hagyva maga után. Reggelre gyönyörű, "feltöltött" arcbőrrel szoktam ébredni, (Inca rich + C22) imádom ezt a hatást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 23.

Ancsahajnal

Korcsoport: >54
2017. december 16.

A könnyedebb málnamagolajas fluid után most őt használom télen - maximálisan elégedett vagyok. Kellemes természetes illata van, hamar beszívódik és puha érzést hagy maga után. A C-vitaminos szérummal használom éppen együtt. Látható változáson ment keresztül a bőröm, amióta a cég termékeit használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 16.

Judia

2016. december 13.

A krémek krémje. Nagyon vízhiányos és száraz volt a bőröm ezért nem használtam külön nappali és külön éjszakai krémet csak ezt mindig és szépen lassan azt vettem észre, hogy helyreállt a bőröm állapota és nappalra szinte már "sok" is lett, így rászoktam arra, hogy a Rich változatot csak éjszakára kenem és a Soft változatát pedig nappalra. Téli időszakra, éjszakai ápolásra nem is tudnék jobbat ajánlani azoknak, akik hasonló bőrproblémákkal küzdenek. Nagyon természetes, finom az illata és nagyon jó, kellemes az állaga.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Regina59

Korcsoport: >54
2016. június 18.

Ezt a krémet is inkább este használom, könnyen beszívódik a bőrbe, táplálja, hidratálja. Színe sárgás, illata a frissen levágott fűéhez hasonlít, de mire bemasszírozom már nem is érződik. Nagyon jól hidratál, érzékeny bőrre is kiváló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. június 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Plukenetia Volubilis Seed Oil, Glycerin, Sodium Hyaluronate, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol